Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobrej atmosferze + dużo ludzi

Dodatkowe Info: global podobny do metin2.sg tylko żeby grało więcej ludzi bo SG trochę wymarłe

Nagroda za pomoc: lajki

 

metin2.ph z globali tylko się opłaca.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!
Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !


Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: nie za stary serwer, moze byc easy jak i medium,

 

Dodatkowe Info: Bony wchodza maksymalne , nie mowie o hp itp.

 

nie za duzo epikow , maksymalnie 4 zbroje/bronie, 6/7 bez silny odporny, moze rowniez go nie byc

 

Gralem na Dragon, linares, xenox

 

nagroda: lajk lub co tam chcesz

 

pomoze ktos?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: nie za stary serwer, moze byc easy jak i medium,

Dodatkowe Info: Bony wchodza maksymalne , nie mowie o hp itp.

nie za duzo epikow , maksymalnie 4 zbroje/bronie, 6/7 bez silny odporny, moze rowniez go nie byc

Gralem na Dragon, linares, xenox

nagroda: lajk lub co tam chcesz

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Przyjemności z gryDodatkowe Info:Jakiś dobry medium..Nie za łatwo nie za trudno...Nagroda za pomoc: Lajki

Azeria.eu

graphic.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: nie za stary serwer, moze byc easy jak i medium,

 

Dodatkowe Info: Bony wchodza maksymalne , nie mowie o hp itp.

 

nie za duzo epikow , maksymalnie 4 zbroje/bronie, 6/7 bez silny odporny, moze rowniez go nie byc

 

Gralem na Dragon, linares, xenox

 

nagroda: lajk lub co tam chcesz

 

pomoze ktos?

Theris

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

 

Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

 

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

 

Xenox, Gondor

 

 

chcialem maksymalnie 4zbroje/bronie

nie chce azerii

 

Ale easy/medium/hard?

 

Castia tak myśle.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dobrym mediumie
Dodatkowe Info: Żeby serwer nie był zbyt stary (nie chce grać tam gdzie 3/4 ludzie do prosy) , żeby nie było ulepszaczy do +6 (oczywiście nie nalegam , ale jednak nie chce typowego PL'a) , najlepiej aktywne DT (lubię tam spędzać czas , po osiągnięciu jakiegoś poziomu z ludźmi i podenerowować się jak coś mi spali na +9 w DT) żeby od 50lvl zaczynały się schody [ :)]
Nagroda za pomoc: Like, +5 profil? Co chcesz :)

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dobrym pvp, fajnych epikach i dużej liczbie osob na servie niemusi byc polski
Dodatkowe Info: Chce serv na ktorym wbijasz do m1 i sie bijesz, nie hammer chce miec normalny dmg nie kosmiczne cyfry
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

YebieMieTOo


ADC !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Easy/4fun
Dodatkowe Info:Bony wchodzą max, nie xenox,divine, dość dużo setów, ok. 300+ graczy.
Nagroda za pomoc:Lajk

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dobrym pvp, fajnych epikach i dużej liczbie osob na servie niemusi byc polski

Dodatkowe Info:

Chce serv na ktorym wbijasz do m1 i sie bijesz, nie hammer chce miec normalny dmg nie kosmiczne cyfry

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

 

 

NextMt2 ;p

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Szukam prywata na którym sa max bony a w nich jest bon na potwory zamiast diabły dt itp najlepiej aby działał z kamer modem lub miał bs wbudowane z góry dzieki.

Opublikowano

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy/4fun

Dodatkowe Info:Bony wchodzą max, nie xenox,divine, dość dużo setów, ok. 300+ graczy.

Nagroda za pomoc:Lajk

 

 

Hammer MT2 - na start 254 lvl. Gra co najmniej 1000 osób dziennie.

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dobrym pvp, fajnych epikach i dużej liczbie osob na servie niemusi byc polski

Dodatkowe Info:

Chce serv na ktorym wbijasz do m1 i sie bijesz, nie hammer chce miec normalny dmg nie kosmiczne cyfry

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

 

Turecki MT2 (tak się nazywa) Rekordy chodzą koło 100k, a tak to bijesz po 30 - 60k ,czyli normalnie.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:pvp/4 fun
Dodatkowe Info: żeby nie było tysięcznych tłumów na serwerze
Nagroda za pomoc: eee lajk ?

tCGj4L.png

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:pvp/4 fung

Dodatkowe Info: żeby nie było tysięcznych tłumów na serwerze

Nagroda za pomoc: eee lajk ?

 

4fun MT2 - płatny

NightCore - bardzo sympatyczny serwer :)

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dobrym PvP, Epikach, lvl, kasa itp. w pierścieniu TP.
Dodatkowe Info: Serwer na którym wejde, idę do M1 i odrazu mogę się bić. NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY NIE BYŁ PŁATNY!!!
Nagroda za pomoc: Lajk + 5


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: nie za stary serwer, moze byc easy jak i medium,

 

Dodatkowe Info: BONY WCHODZA MAKSYMALNIE

nie za duzo epikow , maksymalnie 4 zbroje/bronie,

Gralem na Dragon, linares, xenox

nie chce therisa i azerii

nagroda: lajki

 

pomoze ktos?

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: nie za stary serwer, moze byc easy jak i medium,

 

Dodatkowe Info: BONY WCHODZA MAKSYMALNIE

nie za duzo epikow , maksymalnie 4 zbroje/bronie,

Gralem na Dragon, linares, xenox

nie chce therisa i azerii

nagroda: lajki

 

pomoze ktos?

Diamond

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer PVP/4fun/easy podobny do PandoraMT2 / VirtualMT2
Dodatkowe Info: Grałem na HammerMT2 / PandoraMT2 / DiamondMT2 / EliteMT2 / DragonMT2 / Senthia / VirtualMT2

Nagroda za pomoc: 5 lajków ;d

1390622.jpeg

coming soon...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer PVP/4fun/easy podobny do PandoraMT2 / VirtualMT2

Dodatkowe Info: Grałem na HammerMT2 / PandoraMT2 / DiamondMT2 / EliteMT2 / DragonMT2 / Senthia / VirtualMT2

Nagroda za pomoc: 5 lajków ;d

Glador, Aline2

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: SERWER EASY/4FUN lub MEDIUM. Zbrojki mają być w stylu: http://zapodaj.net/images/220e9fcd2a815.jpg lub http://i.imgur.com/L5wl0.jpg :)
Dodatkowe Info:Nie muszą być tłumy ale nie narzekam na dużą ilość osób :P Serwer nie ma być pod IS. Ulepszacze i zbrojki mają być dostępne w grze. Jeśli ktos pamięta serwer Rivendelmt2 (OFF) to najlepiej żeby był do niego podobny.
Nagroda za pomoc:Like i 5 w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: GLOBAL, s26 PL
Dodatkowe Info: Warto zaczynać ? Gra coś jeszcze ludzi na PL-u ? Nie zależy mi na wysokim lvl, tylko żeby pograć.
Nagroda za pomoc:like

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: GLOBAL, s26 PL
Dodatkowe Info: Warto zaczynać ? Gra coś jeszcze ludzi na PL-u ? Nie zależy mi na wysokim lvl, tylko żeby pograć.
Nagroda za pomoc:like

 

Teraz gra 60% tego co grało w Lutym :D więc nie polecam ci zaczynać poczekaj na łączenie serwerów i graj :D

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: GLOBAL, s26 PL
Dodatkowe Info: Warto zaczynać ? Gra coś jeszcze ludzi na PL-u ? Nie zależy mi na wysokim lvl, tylko żeby pograć.
Nagroda za pomoc:like

 

Nie graj, poczekaj na połączenie serwerów, bo nuda w uj.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...