Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard
Dodatkowe Info: Proszę mi coś polecić z tego: Algoria / Revential / Astium
Nagroda za pomoc: Może like :P

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard

Dodatkowe Info: Proszę mi coś polecić z tego: Algoria / Revential / Astium

Nagroda za pomoc: Może like :P

 

Algoria,

team porządny, reklama porządna, będzie warto grać.

 

astium się każdemu znudzi po 2 tyg.

 

a reventiala pozwolę sobie nie komentować.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!







Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI


JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO


NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI


SERWER NIE INNY!
MOŻE BYĆ 4FUN ALE DARMOWE REJE!!!!!!!













Nagroda za pomoc: Lajki







Grałem na :







CamerionMT2







Pandora




HAMMERMT2

Diamond







FunMT2






Aline2


ProMt2




 



Virtualmt2




XenoXmt2

Byłem,jestem,będe BEŁCHATÓW!!!

Jestem tak dobry w spaniu,że robie to z zamkniętymi oczami!!

Ludzie mają dziwną tendencje do oddychania. . .

mca.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

 

 

 

Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI

 

 

JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO

 

 

NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI

 

 

SERWER NIE INNY!

MOŻE BYĆ 4FUN ALE DARMOWE REJE!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda za pomoc: Lajki

 

 

 

 

 

 

Grałem na :

 

 

 

 

 

CamerionMT2

 

 

 

 

 

Pandora

 

 

 

HAMMERMT2

 

 

Diamond

 

 

 

 

 

FunMT2

 

 

 

 

Aline2

 

 

ProMt2

 

 

 

 

Virtualmt2

 

 

 

 

XenoXmt2

ethana, senthia innych nie ma podobnych

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze EASY. Brak ulepszaczy (jedynie na epiki), duży drop yangów (mogą być sztabki).

Dodatkowe Info: Brak ulepszaczy (jedynie na epiki), duży drop yang (mogą być sztabki).

Nagroda za pomoc: Like ;)

Aline2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

 

 

 

Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI

 

 

JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO

 

 

NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI

 

 

SERWER NIE INNY!

MOŻE BYĆ 4FUN ALE DARMOWE REJE!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda za pomoc: Lajki

 

 

 

 

 

 

Grałem na :

 

 

 

 

 

CamerionMT2

 

 

 

 

 

Pandora

 

 

 

HAMMERMT2

 

 

Diamond

 

 

 

 

 

FunMT2

 

 

 

 

Aline2

 

 

ProMt2

 

 

 

 

Virtualmt2

 

 

 

 

XenoXmt2

GladoR

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze MEDIUM. Nowe zbroje, a nie takie jak np.: kopiowane sto razy zwykłe hwangi ), nowe mapki do expa, stabilny, dużo ludzi, ogarnięta administracja

Dodatkowe Info:Nie chce serwerów typu Diamond :) , bo nie podobają mi się te zwykłe hwangi którymi już rzygam ;/ CHCE COŚ NOWEGO

Nagroda za pomoc: Co tylko sobie zapragniesz i LAJK ;)

VirtualMT2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!
Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !


Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

 

Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

 

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

 

azeria, nervil

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

 

Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

 

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

Aline2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Easy/Mid, coś a'la pandora/virtual
Dodatkowe Info: serwer nowy, bez masy high lv które niszczą wszystko, epickie bronie 90/100/130 lv itp. najlepiej 1000+ graczy online. z 6/7 bonem, moga być klasowe. ew. total fun serwer za darmo total war wszystko za free tylko robisz eq i sie nawalasz
Nagroda za pomoc: łapka/lajk

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Mid, coś a'la pandora/virtual

Dodatkowe Info: serwer nowy, bez masy high lv które niszczą wszystko, epickie bronie 90/100/130 lv itp. najlepiej 1000+ graczy online. z 6/7 bonem, moga być klasowe. ew. total fun serwer za darmo total war wszystko za free tylko robisz eq i sie nawalasz

Nagroda za pomoc: łapka/lajk

Aline2, Theris.pl.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Mid, coś a'la pandora/virtual

Dodatkowe Info: serwer nowy, bez masy high lv które niszczą wszystko, epickie bronie 90/100/130 lv itp. najlepiej 1000+ graczy online. z 6/7 bonem, moga być klasowe. ew. total fun serwer za darmo total war wszystko za free tylko robisz eq i sie nawalasz

Nagroda za pomoc: łapka/lajk

 

ethana, senthia, 4funmt2

Opublikowano

Szukam jakiegoś fajnego harda podobno do Tavi tylko więcej os oprócz:

-Balmora

-Ravia

-Tavia

-Tiveria

-Triador

-Balantia

-ConcordiaMT2

 

 

Jak nie Concordia to Nostidla a jak nie to już nie ma :)

1377863814-U611928.png

Opublikowano

Szukam jakiegoś fajnego harda podobno do Tavi tylko więcej os oprócz:

-Balmora

-Ravia

-Tavia

-Tiveria

-Triador

-Balantia

-ConcordiaMT2

 

 

nervil, umetin.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.
Dodatkowe Info: Na serverach nie musza byc tlumy, server darmowy, 4fun lub easy, moze stac maks 4 miesiace, prosty serv z malymi nowosciami

Nagroda za pomoc: Lajk?

1377808813-U903831.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.

Dodatkowe Info: Na serverach nie musza byc tlumy, server darmowy, 4fun lub easy, moze stac maks 4 miesiace, prosty serv z malymi nowosciami

Nagroda za pomoc: Lajk?

 

ethana, theris

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: nie za stary serwer, moze byc easy jak i medium,

Dodatkowe Info: Bony wchodza maksymalne , nie mowie o hp itp.

nie za duzo epikow , maksymalnie 4 zbroje/bronie, 6/7 bez silny odporny, moze rowniez go nie byc

Gralem na Dragon, linares, xenox

nagroda: lajk lub co tam chcesz

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Na serwerze pvp chodzi mi o czyste pvp tylko i wylacznie
Dodatkowe Info:Dostajesz max lvl wszystko i pvp.
Nagroda za pomoc: Lajk?

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na serwerze pvp chodzi mi o czyste pvp tylko i wylacznie

Dodatkowe Info:Dostajesz max lvl wszystko i pvp.

Nagroda za pomoc: Lajk?

 

4funmt2, hammermt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Przyjemności z gry
Dodatkowe Info:Jakiś dobry medium..Nie za łatwo nie za trudno...
Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności z gry

Dodatkowe Info:Jakiś dobry medium..Nie za łatwo nie za trudno...

Nagroda za pomoc: Lajki

 

Nervil, Draconis

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności z gry

Dodatkowe Info:Jakiś dobry medium..Nie za łatwo nie za trudno...

Nagroda za pomoc: Lajki

NerviL, uMetin2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dobrej atmosferze + dużo ludzi
Dodatkowe Info: global podobny do metin2.sg tylko żeby grało więcej ludzi bo SG trochę wymarłe
Nagroda za pomoc: lajki

76561198020989970.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...