Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duzej ilosci graczy, Do 250 lvla max,
Dodatkowe Info:Serwer easy/medium, Mysle nad Elite albo DivineWorld co polecacie? Takze moga byc inne.
Nagroda za pomoc:Lajk.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzej ilosci graczy, Do 250 lvla max,

Dodatkowe Info:Serwer easy/medium, Mysle nad Elite albo DivineWorld co polecacie? Takze moga byc inne.

Nagroda za pomoc:Lajk.

DragonMT2 , PandoraMT2 ( Dużo dzieci ) , iMetin.pl - ten 3 najlepszy moim zdaniem.

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Co polecasz w iMetin?

Serwer jest dobry , częste eventy , prawie co miesiąc jakieś nowości.

Graczy wogóle nie maleje , licznik przez dzień jest cały czas 1200+ , fajni ludzie na serwie jak i administracja.

Jest system co można sprzedawać przedmioty z gry za smocze monety , co najważniejsze serwer także nie jest

pod is , wszystko można zdobyć w grze dosyć łatwo.

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzej ilosci graczy, Do 250 lvla max,

Dodatkowe Info:Serwer easy/medium, Mysle nad Elite albo DivineWorld co polecacie? Takze moga byc inne.

Nagroda za pomoc:Lajk.

VirtualMT2

Profesjonalna administracja, stabilny serwer, ponad 2.5k dostępnych ludzi w dzień

Opublikowano

 



nighcore.pl
 

serwer off -.-

 

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na: exp/drop/yang 200%+, max level 99+(105,120,150,200,250..) , skille na P 5lv lub szybkim sposobem(kamol co daje skille na P,skille na g1 na początek a potem 1 kamol na P lub inne....), na start podstawowe eq+9 pele, tp,miksturki i konia 11+. U handlarki różności bony dodania/zmianki i 5 bon, metalowe kamienie. Maximum kd +5+9 ;). Biżuteria na 54lv u handlarzy, hełmy na 41 i tarcza na 61 u handlarzy, zbroja stal u handlarzy lub zbroja na 61lv. Mikstury speed/szybki atak, buty wiatru. Nowe zbroje, bronie do 10(nowych zbroi i broni)lub mniej ;). Biżuteria, hełmy i tarcza do 1,2,3 ulepszeń!!

Dodatkowe info: Serwer ma być stabilny jak startuje!!! lub inny stabilny co wystartował i ma być przynajmniej 60/70% tego co napisałem, oczywiście miła atmosfera i świetna zabawa!! :)

Nagroda za Pomoc: LIKE i 5 Reputacji!!!!

i24453_fullcolor.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzej ilosci graczy, Do 250 lvla max,

Dodatkowe Info:Serwer easy/medium, Mysle nad Elite albo DivineWorld co polecacie? Takze moga byc inne.

Nagroda za pomoc:Lajk.

Almantia.pl

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Łatwym i przyjemnym expie (Najlepiej takim lub podobnym jaki ma Eruris) Ludzi 500+, Prosty system ulepszania (Nie coś takiego jak Xenox lub Metin5) W miare łatwy start, tzn. przy zaczęciu gry, żeby nie było masakrycznie dużo ludzi w najlepszych przedmiotach i wg. ;/
Dodatkowe Info: Grałem na Eruris, DivineWorld, PandoraMT2, EliteMt2, Metin5.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym i przyjemnym expie (Najlepiej takim lub podobnym jaki ma Eruris) Ludzi 500+, Prosty system ulepszania (Nie coś takiego jak Xenox lub Metin5) W miare łatwy start, tzn. przy zaczęciu gry, żeby nie było masakrycznie dużo ludzi w najlepszych przedmiotach i wg. ;/

Dodatkowe Info: Grałem na Eruris, DivineWorld, PandoraMT2, EliteMt2, Metin5.

Almantia/Senthia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym i przyjemnym expie (Najlepiej takim lub podobnym jaki ma Eruris) Ludzi 500+, Prosty system ulepszania (Nie coś takiego jak Xenox lub Metin5) W miare łatwy start, tzn. przy zaczęciu gry, żeby nie było masakrycznie dużo ludzi w najlepszych przedmiotach i wg. ;/

Dodatkowe Info: Grałem na Eruris, DivineWorld, PandoraMT2, EliteMt2, Metin5.

Linares.pl:http://www.mpcforum.pl/topic/916257-linarespl-dedyk/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym i przyjemnym expie (Najlepiej takim lub podobnym jaki ma Eruris) Ludzi 500+, Prosty system ulepszania (Nie coś takiego jak Xenox lub Metin5) W miare łatwy start, tzn. przy zaczęciu gry, żeby nie było masakrycznie dużo ludzi w najlepszych przedmiotach i wg. ;/

Dodatkowe Info: Grałem na Eruris, DivineWorld, PandoraMT2, EliteMt2, Metin5.

Revoir

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Dosyć w miare dobrym expie,Ogarniętej administracji,Żeby ludzi było z 500+,Aby były nowe mapy i dungeony,Żeby nie trzeba było się męczyć przy ulepszaniu i dropieniu ulepszaczy (żeby nie za łatwo i nie za trudno się ulepszało),Nowiutkie broniei zbroje oraz biżuteria,
Dodatkowe Info:Medium/Easy i żeby serwer nie był stary max 4/5 miesiące :).
Nagroda za pomoc:Like.
Nie podawać : Azmal.pl,Senthia,Tilian2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dosyć w miare dobrym expie,Ogarniętej administracji,Żeby ludzi było z 500+,Aby były nowe mapy i dungeony,Żeby nie trzeba było się męczyć przy ulepszaniu i dropieniu ulepszaczy (żeby nie za łatwo i nie za trudno się ulepszało),Nowiutkie broniei zbroje oraz biżuteria,

Dodatkowe Info:Medium/Easy i żeby serwer nie był stary max 4/5 miesiące :).

Nagroda za pomoc:Like.

Nie podawać : Azmal.pl,Senthia,Tilian2

Almantia.pl , iMetin.pl

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dosyć w miare dobrym expie,Ogarniętej administracji,Żeby ludzi było z 500+,Aby były nowe mapy i dungeony,Żeby nie trzeba było się męczyć przy ulepszaniu i dropieniu ulepszaczy (żeby nie za łatwo i nie za trudno się ulepszało),Nowiutkie broniei zbroje oraz biżuteria,

Dodatkowe Info:Medium/Easy i żeby serwer nie był stary max 4/5 miesiące :).

Nagroda za pomoc:Like.

Nie podawać : Azmal.pl,Senthia,Tilian2

Nexanity , exp jak na medium jest bardzo dobry

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dosyć w miare dobrym expie,Ogarniętej administracji,Żeby ludzi było z 500+,Aby były nowe mapy i dungeony,Żeby nie trzeba było się męczyć przy ulepszaniu i dropieniu ulepszaczy (żeby nie za łatwo i nie za trudno się ulepszało),Nowiutkie broniei zbroje oraz biżuteria,

Dodatkowe Info:Medium/Easy i żeby serwer nie był stary max 4/5 miesiące :).

Nagroda za pomoc:Like.

Nie podawać : Azmal.pl,Senthia,Tilian2

Yitian2 oraz Draenor, ogarnięte serwery i przyjemna atmosfera.

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
-ciekawej rozgrywce ( nie za cieżkiej )
-sporej ilości osób
-prosze tez o plusy i minusy proponowanych serverów

Dodatkowe Info:Myślałem nad Tilian.pl lub Senthia.pl , jak znacie podobne servery to piszcie . Z góry dziekuje i pozdrawiam
Nagroda za pomoc:Gwiazdeczki na profilu :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: max bony 5b musi być, oraz jeśli będzie 6/7 to tylko do expa na klasy wole nie
Dodatkowe Info: proszę aby ten serwer był kompatybilny z kamer modem, wymagania do wymarzonego serwera nie są duże ale jednak znaleźć go jest bardzo trudno :)
Nagroda za pomoc: Lajk.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max bony 5b musi być, oraz jeśli będzie 6/7 to tylko do expa na klasy wole nie

Dodatkowe Info: proszę aby ten serwer był kompatybilny z kamer modem, wymagania do wymarzonego serwera nie są duże ale jednak znaleźć go jest bardzo trudno :)

Nagroda za pomoc: Lajk.

Ravia.eu - nie ma tam 6/7 bonu w ogóle

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Poszukuje serwera o nastepujacej konfiguracji:

-hard/medium

-zainteresowanie administracji na wysokim poziomie(eventy itp)

-bardzo duza ilość grajacych ludzi(w godzinach szczytu 1.5k+)

-stabilny serwer

-szukam serwera na dluuuuuuuugo.

w nagrode posypia sie lajki : )

Opublikowano

Poszukuje serwera o nastepujacej konfiguracji:

-hard/medium

-zainteresowanie administracji na wysokim poziomie(eventy itp)

-bardzo duza ilość grajacych ludzi(w godzinach szczytu 1.5k+)

-stabilny serwer

-szukam serwera na dluuuuuuuugo.

w nagrode posypia sie lajki : )

PandoraMT2 :)

sygna1.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...