Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: max 150 ewentualnie 200lvl, serwer medium, ewentualnie easy z medium, 300 online +, mało epików.
Nagroda za pomoc:like ;3

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo nowości, ma się nie nudzić

Dodatkowe Info: Muszą być pety i nowe zbr, czym więcej nowości tym lepiej.

Nagroda za pomoc: Lajki

KbkgA.png

Weteran
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo nowości, ma się nie nudzić

Dodatkowe Info: serwer który niedawno wystartował lub wystartuje, mam zamiar byc w topce :)

Nagroda za pomoc: Lajki

quadron ?

graphic.png

Nie otwierać pod żadnym pozorem :D

 

 

1358284006-U713459.png

1356566001-U334301.png

by

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Dużo ludzi, zero bugów. Serwer typu Easy / PVP
Dodatkowe Info:Tak jak wyżej wspomnialem, jeszcze zeby nie bylo tak duzo epików, i mają być raty 600+
Nagroda za pomoc:

+++++++++++++++
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dużo ludzi, zero bugów. Serwer typu Easy / PVP

Dodatkowe Info:Tak jak wyżej wspomnialem, jeszcze zeby nie bylo tak duzo epików, i mają być raty 600+

Nagroda za pomoc:

+++++++++++++++

Xenox

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Bardzo dużym expie... PVP żeby były skille na P, Zbędny IS i jakieś 1000%+ EXP'a
Dodatkowe Info: Chciałbym żeby to nie był jakiś nie dopracowany serwer, ale nie musi być jakiś super dopracowany, zwyczajny serwer,,,
Nagroda za pomoc: Limit Lików...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Zależy mi na serverze PvP/easy bądź Easy/Medium z przyjemnym expem i nie za dużą ilością epików.
Dodatkowe Info: Żeby grało dziennie min 250 graczy.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybkim zrobioniu EQ, łatwym expie, mało ulepszaczy.
Dodatkowe Info: Dużo nowości, dużo eventów i żeby działał bs ;)
Nagroda za pomoc: Like

 

 

@down

 

Glador który serwer, 1 czy 2? ;)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim zrobioniu EQ, łatwym expie, mało ulepszaczy.

Dodatkowe Info: Dużo nowości, dużo eventów i żeby działał bs ;)

Nagroda za pomoc: Like

 

DivineWorld,Glador.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim zrobioniu EQ, łatwym expie, mało ulepszaczy.

Dodatkowe Info: Dużo nowości, dużo eventów i żeby działał bs ;)

Nagroda za pomoc: Like

 

 

@down

 

Glador który serwer, 1 czy 2? ;)

PandoraMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : Serwerze medium/easy ,szybki exp ,mało ulepszaczy

 

Dodatkowe Info: Max lv. 99 - 105 ,Standardowe ulepszanie ze starego pl (np. bojowy - tryton)

Nagroda za pomoc: Lajczki.

kmr3.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: BARDZO szybkim expie, ulepszacze też żeby leciały szybko... Taki 4fun/PVP !!.
Dodatkowe Info: Dużo graczy i w miarę żeby BS działał. Najlepiej polski/anglojęzyczny.

Nagroda za pomoc: Like przez parę dni.

 

GRAŁEM NA: Xenox,Pandora,Glador,Diamond,Elite,Dragon,Divine!.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Zależy mi na serverze PvP/easy bądź Easy/Medium.
Dodatkowe Info: Żeby grało dziennie min 600 graczy.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profiilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!Pomocy!

Najbardziej zależy mi na: Ilości graczy,poziomie serwera

Dodatkowe info: ilość graczy 400-1000, hard/lekki hard/medium,

nie chce na serwerze hwangów epickich itp jakiś śmiercionośnych ostrzy,

chce trytony,stalki ew. niebianki, serwer na plikach serwerowych z PL'a bardzo podobny...

Nie chce RevoirMT2 bo upada ale może być taki sam ;)

Nagroda za pomoc: Lajkne .

 

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Łatwym tybie gry [/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Serwer ogarnięty[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: + ? ::D[/color][/i][/b]
[/center]

x6iky9.png

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Łatwym tybie gry

Dodatkowe Info:Serwer ogarnięty

Nagroda za pomoc: + ? ::D

 

 

 

Balmora

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Łatwym tybie gry [/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Serwer ogarnięty[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: + ? : :D[/color][/i][/b]

[/center]

VirtualMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Łatwym tybie gry

Dodatkowe Info:Serwer ogarnięty

Nagroda za pomoc: + ? : :D

DiamondMT2 / PandoraMT2 / VirtualMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Medium/Easy
Dodatkowe Info: Łatwy exp, mało epików
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profiilu

Alistria.eu


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium/Easy

Dodatkowe Info: Łatwy exp, mało epików

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profiilu

DiamondMT2 / PandoraMT2 / VirtualMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium/Easy

Dodatkowe Info: Łatwy exp, mało epików

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profiilu

Revoir

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:MEDIUM !
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:ponad 2k chłopa na serwie
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:++++
[/center]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium/Easy

Dodatkowe Info: Łatwy exp, mało epików

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profiilu

Quadron

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...