Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Almantia.pl - młody serwer z dużą grywalnością , po M1 nie ma się gdzie poruszać :D

Jeśli chodzi o te 3 serwery to polecam Nexanity lub Balantia , ravia odpada moim skromnym zdaniem.

Almantia tak jaki i ravia odpada. Zastanawiam się nad Nexanity i Balantia. Nexanity to bardziej medium niż hard, a balantia chyba odwrotnie i dlatego mnie bardziej do niej ciągnie. Ale chyba na obydwu serwerach dobije 60-65 lvl i wtedy zdecyduje. Więcej graczy chyba jest na Nexanity, młodszy serwer z dużo ilością nowości, ale Balantia też ma to coś w sobie :P Ciągle nie mogę się zdecydować ^^ Byłbym wdzięczny za pomoc

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ciezki exp, bronie na 75 duzo warte i ciezkie do zdobycia, w miare fajny yang drop, niezbyt hardowaty, szukam medium..

Dodatkowe Info: niech gra tam troszke ludzi i zeby administracja byla ogarnieta..

Nagroda za pomoc: like

Balmora.pl

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwer Medium, stabilny. Nie za stary

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:

Like

 

Revoir, Almantia, Tilian2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwer Medium, stabilny. Nie za stary

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:

Like

 

Almantia.pl

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !


Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu



sorry.. no kurcze denerwuje mnie to!!

gdzie na diamond wchodza max bony???!!!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:6/7 Bonach dużo graczy wysokie levele

Dodatkowe Info:Coś podobnego do Pandory

Nagroda za pomoc:lajk

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zalezy mi na : Easy z wieloma nowosciami
Dodatkowe info:serwer najlepiej zeby byl pl
Nagroda+ ,like,- co tam chcesz :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Miłej atmosferze, żeby było w miare dużo graczy,dobry team i eventy,oraz nowości

Dodatkowe Info:Serwer medium/hard coś w typie balmora,draenor2

Nagroda za pomoc:co tam chcecie; p

Prosze o inne servery (oprucz nexanity, ravia,balantia) ma byc duzo graczy a nie tyle co na nexanity...

ravia mi sie nie podoba.;x

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zalezy mi na : Easy z wieloma nowosciami

Dodatkowe info:serwer najlepiej zeby byl pl

Nagroda+ ,like,- co tam chcesz :)

 

Xenox? Lub te co są podane na dole.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:6/7 Bonach dużo graczy wysokie levele
Dodatkowe Info:Coś podobnego do Pandory
Nagroda za pomoc:lajk

 

Xenox/iMetin/Elite

Opublikowano

@Lord Darkus

iMetin/DivineWorld s2

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: By był to serwer medium/easy, ostatecznie hard, ale nie typu Ravia.
Dodatkowe Info: Może to być także serwer zagraniczny, tylko żeby to wtedy nie był hard.
Nagroda za pomoc: Limit Like i 5*

 

@Gamus

Mógłbyś jeszcze coś ciekawego zaproponować?

Opublikowano

enter]Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Bony max z 2013 r Easy Max Lvl 250
Dodatkowe Info:Dużo nowych mapek i broni
Nagroda za pomoc:Lajk ?
[/center]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Medium /Easy nie revoir


Dodatkowe Info: bronie 75 dosyć unikalne, 120-150lvl max, coś w stylu padłego Teodena STABILNY !!!!!!
Nagroda za pomoc: lajk, 5 gwiazdek

Mam nick tutaj dadus21 bo na konto Medion zapomniałem hasła ;)

     arijh2.jpg
 

Opublikowano

@Lord Darkus

iMetin/DivineWorld s2

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: By był to serwer medium/easy, ostatecznie hard, ale nie typu Ravia.

Dodatkowe Info: Może to być także serwer zagraniczny, tylko żeby to wtedy nie był hard.

Nagroda za pomoc: Limit Like i 5*

Może Revior?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy szukam serwera który ma abs na magie po 10 ew 15magia .

 

Jak 10magia to 15+int żeby było.

Jak 15magia to 20+ inta żeby było.

 

Proszę szukam takiego serwera znacie taki ;/ ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy szukam serwera który ma abs na magie po 10 ew 15magia .

 

Jak 10magia to 15+int żeby było.

Jak 15magia to 20+ inta żeby było.

 

Proszę szukam takiego serwera znacie taki ;/ ?

Almantia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy szybko się wbija 250lv łatwo zdobyć ulepszacze
Dodatkowe Info: Serwer PL bony wchodzą na maxa, duuuużo nowych broni, zbroi itp (jak xenox) Oraz żeby był stabilny i żeby dużo graczy grało
Nagroda za pomoc: Limit Like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium /Easy nie revoir

Dodatkowe Info: bronie 75 dosyć unikalne, 120-150lvl max, coś w stylu padłego Teodena STABILNY !!!!!!

Nagroda za pomoc: lajk, 5 gwiazdek

Mam nick tutaj dadus21 bo na konto Medion zapomniałem hasła ;)

     arijh2.jpg
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze

czysto 4fun takim jak 4funmt2, tyle że nie płatnym, a jeśli już to

waluta w funtach, ponieważ mieszkam w UK i nie mam jak wysłać tego sms, a

Polskie numery zostały w PL..

Dodatkowe Info: Wszystkie itemki w sklepach, taki że tak powiem klon 4funmt2 ;)

Nagroda za pomoc: like i 5* w profilu ;)

24382.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: sERWER EASY/MEDIUM nie za łatwy exp...
Dodatkowe Info: Działa na kamer modzie;) Coś podobnego do revoir.pl
Nagroda za pomoc: LIKE!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Żeby serwer powstał max 2-4 dni temu lub w tym miesiącu i systemem petów
Dodatkowe Info:Ma być system petów nowe bossy i zbroje ale nie tak przesadnie dużo nowosci .. żeby sporo graczy grało , ma być to easy lub medium kasa może dropić średnio i żeby serwer nie był ustawiony tylko pod IS !
Nagroda za pomoc:limit like i 5 w profilu

82410266488940901538.png GG: 47085347

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...