Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Senthia.

Biżuterie ulepsza się aż 5 razy a ja mówiłem minimum 3 razy ;) ale dzięki za chęci :)

i24453_fullcolor.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Easy/4FuN 100%Dodatkowe Info: Na start max lvl(np. 99lvl) i tylko robię sobie eq i PvP. Na start ma być max lvl! Najlepiej 99lvl, serwer nieprzesadzony. ;)Nagroda za pomoc: Lajk.

 

 

poszukaj w dziale hamachi.Z dedykow moze spodoba Ci sie serwer 4funmt2 Wbijasz lv komendami.
1364552867-U863910.png Zapraszam wszystkich na prywatny serwer metin2 www.camerionmt2.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer który jest warty grania może być nawet zagraniczny, na którym mogę zawitać na dłużej i pograć z kimś :) . Oczywiście serwer stabilny może być hard lub easy.

Dodatkowe info: Najlepiej jak by grało z 300+ ludu i wszystko do zdobycia w grze. P.s: nie podawać serwerów co wymienię :) :

-Ravia

-Draneor2

-NewEarth

-NevoraMt2

-Senthia

-i inne których zapomniałem ale jak ktoś mi poda serwer na którym grałem to odpiszę na pw że na nim grałem lub tutaj ;)

Nagroda za Pomoc: Like i 5 Reputacji

P>S: Serwer ma być stabilny i bez zainfekowanego klienta-lunchera i oczywiście działająca strona ;)

i24453_fullcolor.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer który jest warty grania może być nawet zagraniczny, na którym mogę zawitać na dłużej i pograć z kimś :) . Oczywiście serwer stabilny może być hard lub easy.

Dodatkowe info: Najlepiej jak by grało z 300+ ludu i wszystko do zdobycia w grze. P.s: nie podawać serwerów co wymienię :) :

-Ravia

-Draneor2

-NewEarth

-NevoraMt2

-Senthia

-i inne których zapomniałem ale jak ktoś mi poda serwer na którym grałem to odpiszę na pw że na nim grałem lub tutaj ;)

Nagroda za Pomoc: Like i 5 Reputacji

P>S: Serwer ma być stabilny i bez zainfekowanego klienta-lunchera i oczywiście działająca strona ;)

Yitian2, stabilny od dawna, aktywny, dużo tam przegrałem godzin.

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

Yitian2, stabilny od dawna, aktywny, dużo tam przegrałem godzin.

Może i stabilny ale poprosił bym o najnowszą prezentacje jaką mają bo za bardzo ich prezentacji nie widać ;)

 

@2Up Polecam balmore serwer stoi bardzo dlugo i all itemy mozna zdobyc w grze tylko mniejszosc jest w IS'ie

Zagrał bym tam ale nie wiem czy warto mógłbyś mi pokazać screen ile tam ludzi gra ?? Bardzo bym prosił ;) i prezentacje jeśli to możliwe :)

i24453_fullcolor.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !
Zależy mi najbardziej na:Easy lub Hard, lecz easy z nutką 4 funa lub hard z nutką meda ;]
]Dodatkowe Info: Serwery mają być starsze niż 3 tygodnie .
Nagroda za pomoc: full likesow ;d

 

 

Grałem na : Nervil / Nevios/Fun Mt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na:Easy lub Hard, lecz easy z nutką 4 funa lub hard z nutką meda ;]

]Dodatkowe Info: Serwery mają być starsze niż 3 tygodnie .

Nagroda za pomoc: full likesow ;d

 

 

Grałem na : Nervil / Nevios/Fun Mt2

Almantia.pl

iMetin.pl

Senthia.pl

Nexanity.pl

DragonMT2.pl

PandoraMT2.pl ( Dużo dzieci i botów )

Revoir.pl

Ravia.eu

Draenor.pl

Glador.pl

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard, stary dobry PL
Dodatkowe Info: nie trzeba za dużo inwestować w IS
Nagroda za pomoc: lajkacz + 5 w profilu

 

Oprócz Ravii, balmory i balantii.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard, stary dobry PL

Dodatkowe Info: nie trzeba za dużo inwestować w IS

Nagroda za pomoc: lajkacz + 5 w profilu

Ravia

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard, stary dobry PL

Dodatkowe Info: nie trzeba za dużo inwestować w IS

Nagroda za pomoc: lajkacz + 5 w profilu

Ravia.eu

Balmora.pl

Balantia.pl

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/4fun, dużo ludzi, exp nie był trudny jak i zdobycie yang.
Dodatkowe Info: max 5 nowych zbroi, broni, serwer nowy, ma mieć max 2 tygodnie.
Nagroda za pomoc: lajk

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/4fun, dużo ludzi, exp nie był trudny jak i zdobycie yang.

Dodatkowe Info: max 5 nowych zbroi, broni, serwer nowy, ma mieć max 2 tygodnie.

Nagroda za pomoc: lajk

Wszystkie wymagania spełnia Nexanity , ale jedynie co jest innego to raty troche mniejsze .

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Wszystkie wymagania spełnia Nexanity , ale jedynie co jest innego to raty troche mniejsze .

grałem, nie przypadł mi ten serwer zbytnio do gustu. Jakieś inne propozycje ?

 

okej, może być więcej niż te 5 zbroi i broni, ale serwer musi być nowy. Jakieś nowe propozycje ?

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/4fun, dużo ludzi, exp nie był trudny jak i zdobycie yang.

Dodatkowe Info: max 5 nowych zbroi, broni, serwer nowy, ma mieć max 2 tygodnie.

Nagroda za pomoc: lajk

Nie ma serwerera easy / 4fun z max po 5kompletów zbroi i broni.

 

Polecam VirtualMT2, dogo graczy, exp i yang nie są trudne do zdobycia jednak jest starszy oraz jest więcej niż 5kompletów

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy/4fun, moze byc w stylu xenoxa tylko bez bugow, bez kd +9 i ogarnieta administracja.
Dodatkowe Info: okolo 300 lub wiecej graczy ON, latwe zdobywanie eq
Nagroda za pomoc: lajki

Resthea.eu Revoir.pl Revolution co ty wybierasz PW

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/4fun, moze byc w stylu xenoxa tylko bez bugow, bez kd +9 i ogarnieta administracja.

Dodatkowe Info: okolo 300 lub wiecej graczy ON, latwe zdobywanie eq

Nagroda za pomoc: lajki

PandoraMT2 lub Virtual MT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Pandore wykluczam od razu, a virtual mi sie znudzil szukam serwera w stylu metin5,glador. Dobry 4fun/easy

Resthea.eu Revoir.pl Revolution co ty wybierasz PW

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/4fun, moze byc w stylu xenoxa tylko bez bugow, bez kd +9 i ogarnieta administracja.

Dodatkowe Info: okolo 300 lub wiecej graczy ON, latwe zdobywanie eq

Nagroda za pomoc: lajki

sealian

sygna1.gif

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/4fun, moze byc w stylu xenoxa tylko bez bugow, bez kd +9 i ogarnieta administracja.

Dodatkowe Info: okolo 300 lub wiecej graczy ON, latwe zdobywanie eq

Nagroda za pomoc: lajki

MexiliaMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...