Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na : Aby serwer był stabilny i grało na nim sporo ludzi ( ok 1k online )

Dodatkowe info : Hard/Medium/Easy , ale nie 4fun . ( NIE RAVIA)

Nagroda za pomoc : limit like i 5 w profilu .

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na : Aby serwer był stabilny i grało na nim sporo ludzi ( ok 1k online )

Dodatkowe info : Hard/Medium/Easy , ale nie 4fun . ( NIE RAVIA)

Nagroda za pomoc : limit like i 5 w profilu .

Balmora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Aby był to jakiś easy/4fun ewentualnie medium
Dodatkowe Info:Ma to być na tyle łatwy serwer aby w wakacje dało się na nim osiągnąć wszystko co możliwe.Aby był max 250lvl nowe epiki nowosci eventy i nie byl nudny.I graczy przynajmniej 1 tysiac.
Nagroda za pomoc:limit like i 5 w profilu

sygnaturkabyme24.png
Opublikowano

Zastanawiam się nad Tiveria i NewEarth, może ktoś opisać zalety i wady tych 2 serwerów. I czy warto jeszcze grać na Tiverii? Serwer 2,5 pół roku, 0 zaangażowania ze strony administracji i mimo to 500+ osób online, jak? :D Szkoda, że tak na innych nie ma :P

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Aby był to jakiś easy/4fun ewentualnie medium

Dodatkowe Info:Ma to być na tyle łatwy serwer aby w wakacje dało się na nim osiągnąć wszystko co możliwe.Aby był max 250lvl nowe epiki nowosci eventy i nie byl nudny.I graczy przynajmniej 1 tysiac.

Nagroda za pomoc:limit like i 5 w profilu

VirtualMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Aby był to jakiś easy/4fun ewentualnie medium

Dodatkowe Info:Ma to być na tyle łatwy serwer aby w wakacje dało się na nim osiągnąć wszystko co możliwe.Aby był max 250lvl nowe epiki nowosci eventy i nie byl nudny.I graczy przynajmniej 1 tysiac.

Nagroda za pomoc:limit like i 5 w profilu

Xenox/Pandora

Opublikowano

Zastanawiam się nad Tiveria i NewEarth, może ktoś opisać zalety i wady tych 2 serwerów. I czy warto jeszcze grać na Tiverii? Serwer 2,5 pół roku, 0 zaangażowania ze strony administracji i mimo to 500+ osób online, jak? :D Szkoda, że tak na innych nie ma :P

Tiveria

  • Zaufana administracja
  • Stabilny serwer
  • Dużo ludzi
  • Słaby exp
  • Musisz boja kupić w IS

NewEarht

  • Nowy serwer, więc masz szanse być w topce
  • Niskie ceny (dasz rade nadrobić)
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] serwie 4 fun pvp typu 4fun mt2 tylko darmowy
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] najlepiej zeby bylo malo ulepszaczy i latwy exp
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] like i 5 w profilu
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] serwie 4 fun pvp typu 4fun mt2 tylko darmowy

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] najlepiej zeby bylo malo ulepszaczy i latwy exp

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] like i 5 w profilu

[/center]

Easy - Xenox/Pandora

Opublikowano

Szukam prawdziwego serwera easy for fun tak w tydzień max lvl wbić nie męczyć się z eq grałem na Xerox elitę pandora i nie na glador bo to jest moim zdaniem medium mnóstwo nowych broni itp


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hardzie :]
Dodatkowe Info:Serwer podobny do Ravia.eu
Nagroda za pomoc:Zobaczymy ;]], proszę o szybki odpowiedzi :(

x2pt.png


Don't be shy | Member

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hardzie :]

Dodatkowe Info:Serwer podobny do Ravia.eu

Nagroda za pomoc:Zobaczymy ;]], proszę o szybki odpowiedzi :(

Balantia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hardzie :]

Dodatkowe Info:Serwer podobny do Ravia.eu

Nagroda za pomoc:Zobaczymy ;]], proszę o szybki odpowiedzi :(

Blamor

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Może się ktoś wypowiedzieć na temat Nexanity? Jak jest na wyższym lvl 80+ z tymi nowymi mapkami itp, czy serwer pociągnie i czy warto zaczynać. Ogólnie mam dylemat czy wziąć łatwiejszy hard - Nexanity, czy trudniejszy hard - NewEarth.

Opublikowano

Może się ktoś wypowiedzieć na temat Nexanity? Jak jest na wyższym lvl 80+ z tymi nowymi mapkami itp, czy serwer pociągnie i czy warto zaczynać. Ogólnie mam dylemat czy wziąć łatwiejszy hard - Nexanity, czy trudniejszy hard - NewEarth.

Polecam Nexanity. Na początku mieli problemy, jednak wszystko już ogarneli a gra jest przyjemna.

Sam zamierzam tam wracać.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Żeby serwer powstał max 2-4 dni temu lub w tym miesiącu i systemem petów
Dodatkowe
Info:Ma być system petów nowe bossy i zbroje ale nie tak przesadnie
dużo nowosci .. żeby sporo graczy grało , ma być to easy lub medium
kasa może dropić średnio i żeby serwer nie był ustawiony tylko pod IS !

Nagroda za pomoc:limit like i 5 w profilu

82410266488940901538.png GG: 47085347

Opublikowano

Nie Wiem Gdzie grać!!!

Zależy mi na:Serwer z ratami 5/7xpl z fms/ribem u npc i skilami na p na 5lvl.

Najlepiej Serwer: Hard/Medium

Almantia.pl jest to serwer medium

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hardzie :]

Dodatkowe Info:Serwer podobny do Ravia.eu

Nagroda za pomoc:Zobaczymy ;]], proszę o szybki odpowiedzi :(

Balantia, Balmora.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej liczbie gracz, miłej atmosferze, chciałabym znaleźć też jakiś fajny team do gry, 4fun, easy, miarę łatwy zarobek
Dodatkowe Info: Grałam na PandoraMT2, iMetin, DiamondMT2, VirtualMT2
Nagroda za pomoc:5* Lajk za konkretną odpowiedź :)

 

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej liczbie gracz, miłej atmosferze, chciałabym znaleźć też jakiś fajny team do gry, 4fun, easy, miarę łatwy zarobek
Dodatkowe Info: Grałam na PandoraMT2, iMetin, DiamondMT2, VirtualMT2
Nagroda za pomoc:5* Lajk za konkretną odpowiedź :)

 

Xenoxmt2 :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Max lvl 150, max 5 ulepszeń z bojowego miecza (bojowy > tryton > śmiercio > ??? > ???)
Dodatkowe Info: Minimum 300 graczy, medium, skille najlepiej u npc na G, na P kamieniami.


Nagroda za pomoc:5*, lajk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...