Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

  • [center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

    [b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] Serwerze easy/pvp skille od razu na P nie płatny ( za rejestracje )

    [b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] Przyjemny exp, dużo nowych broni bizu itp. Aby było mało noobów i najlepiej, jakby serwer powstał w 2013

    [b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] like i 5 profil

    [/center]

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

  • Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

    Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/pvp skille od razu na P nie płatny ( za rejestracje )

    Dodatkowe Info: Przyjemny exp, dużo nowych broni bizu itp. Aby było mało noobów i najlepiej, jakby serwer powstał w 2013

    Nagroda za pomoc: like i 5 profil

XenoX, 4funmt2, nextmt2

Opublikowano

 

  • Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

    Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/pvp skille od razu na P nie płatny ( za rejestracje )

    Dodatkowe Info: Przyjemny exp, dużo nowych broni bizu itp. Aby było mało noobów i najlepiej, jakby serwer powstał w 2013

    Nagroda za pomoc: like i 5 profil

Pandora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Server Easy/Medium ! , skille od razu P/G albo 1 kamyk. Ludzi musi być 700 + ! , Dużo broni , zbroji .Dodatkowe Info: Nie podawajcie mi Senthi / Tilian2 itp bo tam gra max 300 osób :)Nagroda za pomoc: lajk i 5 profil.

Camerionmt2
1364552867-U863910.png Zapraszam wszystkich na prywatny serwer metin2 www.camerionmt2.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilosci ludzi,średnim expie.Tak aby w dzień wbić taki 90,albo bardziej hard.Taki 50 w dzień.
Dodatkowe Info: Balmora mi nie zbyt odpowiadała,ravia za mały exp.Grałem na : Tilian2,tiveria,ravia,balmora,pandora,xenox,Dreanor,molten,balantia,azaron.

Więc prosze abyście nie podawali tych u góry.

Nagroda: Lajkiii :)

                                                    2011-2015,tylko MPC!

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b]

Jeśli zagraniczny to jakiś serwer gdzie gra dużo polaków (są gildie, ts etc.). Wolałbym coś medium/hard,
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b]

Limit lików ;).
[/center]

82832231014459106085.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Milym expie , zeby serwer byl easy , szybko sie expilo , ludzie pomocni , eq w shopach +9 i zeby byly 6/7
Dodatkowe Info:Zeby sie w dzien wbilo dobry lvl i dobre eq :)
Nagroda za pomoc: lajk i 5 profil.

To mój najlepszy ochroniasz

 

 

 

 

 

ZBIERAM ------ !!!!!!!!

Coming: Zakaz gifów w sygnie

ZBIERAM -------- !!!!!!!!!!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : easy.Brak 6/7 bonu, brak ulepszania i robienia kd typu na +8 kd czy kd ludzi czy cos takiego

Dodatkowe Info: W skrócie szukam serwera gdzie gra dużo ludzi. Taki EliteMT2 bez 6/7 bonu :)

Nagroda za pomoc: Lajk +5* w Profilu.

1358011644-U828409.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na : easy.Brak 6/7 bonu, brak ulepszania i robienia kd typu na +8 kd czy kd ludzi czy cos takiego

 

Dodatkowe Info: W skrócie szukam serwera gdzie gra dużo ludzi. Taki EliteMT2 bez 6/7 bonu :)

 

Nagroda za pomoc: Lajk +5* w Profilu.

Almantia.pl ?

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilosci ludzi 500 + !!!! < nie podawajcie mi jakies co gra 200-300 .. , Easy / Medium . Zeby miał maksymalnie 3miesące.
Dodatkowe Info: Skille jak najłatwiej , zastanawiam się Revoir (400onalin ;/ ) a Almantia :) ? Chyba ze dacie coś fajnego.

Daje like i 5 w profilu

1691169.jpeg


Metin to nie wszystko. 


 

Arcymistrz
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości osób, w miarę dobrej administracji (60%) i zrównoważoneniu postaci
Dodatkowe Info:Serwer musi być easy/4fun. Może być easy/medium w proporcji 80%:20%. Nie chcę, aby były problemy, muszą być ludzie, nie lubię pustek, drop ulepszaczy w miarę, stary czy nowy, ważne aby dało się pograć, jednak nie chcę typów jak pandora,ytian, elite itp.
Nagroda za pomoc:Kop w... lajk!

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości osób, w miarę dobrej administracji (60%) i zrównoważoneniu postaciDodatkowe Info:Serwer musi być easy/4fun. Może być easy/medium w proporcji 80%:20%. Nie chcę, aby były problemy, muszą być ludzie, nie lubię pustek, drop ulepszaczy w miarę, stary czy nowy, ważne aby dało się pograć, jednak nie chcę typów jak pandora,ytian, elite itp. Nagroda za pomoc:Kop w... lajk!

camerionmt2 :D
1364552867-U863910.png Zapraszam wszystkich na prywatny serwer metin2 www.camerionmt2.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium 6/7 bony na klasy ;) 15/15
Dodatkowe Info: 400 graczy + minimum 600 graczy w godzinach szczytu
Nagroda za pomoc: like i 5 gwiazdek

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium 6/7 bony na klasy ;) 15/15

Dodatkowe Info: 400 graczy + minimum 600 graczy w godzinach szczytu

Nagroda za pomoc: like i 5 gwiazdek

 

Polecam PandoraMT2

To mój najlepszy ochroniasz

 

 

 

 

 

ZBIERAM ------ !!!!!!!!

Coming: Zakaz gifów w sygnie

ZBIERAM -------- !!!!!!!!!!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybkim wybiciu się na serwerze, z duza iloscia nowosci, nie pobugowanych.
Dodatkowe Info: Czeste eventy, konkursy, łatwy exp, szybki drop ulepek. Nie podawać: Senthia, Almantia, Tilian2. :D
Nagroda za pomoc: Like.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Sporej ilości osób online aby serwer nie stał pusty i nie wiało nudą, sensownych sposobach na wzbogacenie się/pozyskanie eq tzn. nie dropienie na zatrzymanym expie sztabek/yang/wartościowych przedmiotów, brak konieczności ładowania masy pieniędzy w grę tak jak na balmorze ''wyczarowane'' yangi na allegro przez co ceny sięgają niebotycznych sum.
Dodatkowe Info: Powinien to być serwer hard/medium ale jeśli hard to zawierający sporo rzeczy z medium, ważne jest aby exp był dostosowany do możliwości postaci a także lvl'u, bo chcę uniknąć sytuacji, że do np. 90 expi się tydzień a od 90 do 100 3/4 miesiące, bo nie ma gdzie i nie ma eq, z którym by można to zrobić, proszę także nie reklamować tutaj swoich serwerów, które nawet nie spełniają wymogów, bo jak mniemam zacznie się pisanie ''może...?'' a w prezce tego serwa będzie jak byk ''EASY'', wszystko w sklepach, max lvl+pro eq w tydzień... itd. To w sumie tyle z mojej strony ale jeśli potrzebne by były jeszcze jakieś informacje to pytajcie a ja postaram się sprecyzować swoje oczekiwania. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)
Nagroda za pomoc: Like+pomoc na forum jeśli będziesz miał/a problem.

lts2.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim wybiciu się na serwerze, z duza iloscia nowosci, nie pobugowanych.

Dodatkowe Info: Czeste eventy, konkursy, łatwy exp, szybki drop ulepek. Nie podawać: Senthia, Almantia, Tilian2. :D

Nagroda za pomoc: Like.

Pandora/iMetin

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Aby serwer nie był hard. Może być medium/easy . Exp? Hmm 5h - 60 lv + . Aby nie było zbytnio duzo zbrojek i itemów . Aby nie był stary (tak do roku max) oraz aby np. o 20-00 (wtedy gdy gra najwiecej ludzi) grało z 700 osób +
Dodatkowe Info:

Drop i Yang - obojętny . Ogarnięta administracja i czasem jakieś evenciki .
Nagroda za pomoc:

Like + pomoc w potrzebie .

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Aby serwer nie był hard. Może być medium/easy . Exp? Hmm 5h - 60 lv + . Aby nie było zbytnio duzo zbrojek i itemów . Aby nie był stary (tak do roku max) oraz aby np. o 20-00 (wtedy gdy gra najwiecej ludzi) grało z 700 osób +

Dodatkowe Info:

Drop i Yang - obojętny . Ogarnięta administracja i czasem jakieś evenciki .

Nagroda za pomoc:

Like + pomoc w potrzebie .

Revoir

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dosyć w miare dobrym expie,Ogarniętej administracji,Żeby ludzi było z 500+,Aby były nowe mapy i dungeony,Żeby nie trzeba było się męczyć przy ulepszaniu i dropieniu ulepszaczy (żeby nie za łatwo i nie za trudno się ulepszało),Nowiutkie broniei zbroje oraz biżuteria,

Dodatkowe Info:Medium/Easy i żeby serwer nie był stary max 3/4 miesiące :).

Nagroda za pomoc:Like.

Nie podawać : Azmal.pl,Senthia,Tilian2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

dużo graczy + 700 serwer easy/medium/pvp/hard stabilny gdzie łatwo sie wybic, ogarnieta administracja żeby serwer postał z 0,5 roku, jak medium to 2-4 zbrojki max a jak easy to moze byc ich nawet 50 to samo dotyczy sie broni

Dodatkowe Info:

Grałem na Elitemt2 Glador s1/s2 Pandoramt2 promt2 tiveria ravia virtual metin5 imetin

Nagroda za pomoc:

Like +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy/Medium. Max lv 150-200. Skille na 17 pkt na P; ulepszanie za pomocą Magicznych Metali/Kamieni ; Fryzury klasyczne u trenerów mocy(bądź u innego npc); dopasowanym dropYang; nowe mapy, bosy, misje.

Dodatkowe Info: Nie szukam serwera na którym są 6/7 zawirające odporny/silny przeciwko klasom postaci ; nie szukam też serwera na którym itemy można kupić w Itemshopie. Proszę nie proponować Avonis,Almantii oraz Spotline, grałam tam już. Jeśli ktoś grał na Teodenie - podobny serwer by mnie inetesował, tyle że z bardziej ogarniętym teamem.

Nagroda za pomoc: Lajk. ^_^

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy/Medium. Max lv 150-200. Skille na 17 pkt na P; ulepszanie za pomocą Magicznych Metali/Kamieni ; Fryzury klasyczne u trenerów mocy(bądź u innego npc); dopasowanym dropYang; nowe mapy, bosy, misje.

 

Dodatkowe Info: Nie szukam serwera na którym są 6/7 zawirające odporny/silny przeciwko klasom postaci ; nie szukam też serwera na którym itemy można kupić w Itemshopie. Proszę nie proponować Avonis,Almantii oraz Spotline, grałam tam już. Jeśli ktoś grał na Teodenie - podobny serwer by mnie inetesował, tyle że z bardziej ogarniętym teamem.

 

Nagroda za pomoc: Lajk, 5 profil. ^_^

 

iMetin.pl ?

u6pv.jpg


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...