Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na: exp/drop/yang 200%+, max level 99+(105,120,150,200,250..) , skille na P 5lv lub szybkim sposobem(kamol co daje skille na P,skille na g1 na początek a potem 1 kamol na P lub inne....), na start podstawowe eq+9 pele, tp,miksturki i konia 11+. U handlarki różności bony dodania/zmianki i 5 bon, metalowe kamienie. Maximum kd +5+9 ;). Biżuteria na 54lv u handlarzy, hełmy na 41 i tarcza na 61 u handlarzy, zbroja stal u handlarzy lub zbroja na 61lv. Mikstury speed/szybki atak, buty wiatru. Nowe zbroje, bronie do 10(nowych zbroi i broni)lub mniej ;). Biżuteria, hełmy i tarcza do 1,2,3 ulepszeń!!

Dodatkowe info: Serwer ma być stabilny jak startuje!!! lub inny stabilny co wystartował i ma być przynajmniej 60/70% tego co napisałem, oczywiście miła atmosfera i świetna zabawa!! :)

Nagroda za Pomoc: LIKE i 5 Reputacji!!!!

i24453_fullcolor.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !


Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard

Dodatkowe Info: 300 graczy onine + drop zmianek i dodań z mobów

Nagroda za pomoc:lajki + 5 wprofilu :)

NewEarth ;) dropi szkaty z mooba i z nich zmianki i dodania :)

i24453_fullcolor.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

VritualMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard

Dodatkowe Info: 300 graczy onine + drop zmianek i dodań z mobów

Nagroda za pomoc:lajki + 5 wprofilu :)

NewEarth oraz Lapidem, który dziś startuje :)

sygna1.gif

Pasjonat
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serw medium, dużo graczy około 700+.

Dodatkowe Info: serwer ma mieć klimat, atmosferę, niech będzie podobny do EliteMT2.

Nagroda za pomoc: lajk

 

Nie podawajcie Almantii i takich starszych serwerów, bo w ciągu 4 lat grałem już w te starsze, dzięki.

7ba4ef2746a62.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serw medium, dużo graczy około 700+.

Dodatkowe Info: serwer ma mieć klimat, atmosferę, niech będzie podobny do EliteMT2.

Nagroda za pomoc: lajk

 

Nie podawajcie Almantii i takich starszych serwerów, bo w ciągu 4 lat grałem już w te starsze, dzięki.

Może revoir? Ma mniej więcej 400-500 graczy.

Lub Tavia.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serw medium, dużo graczy około 700+.

Dodatkowe Info: serwer ma mieć klimat, atmosferę, niech będzie podobny do EliteMT2.

Nagroda za pomoc: lajk

 

Nie podawajcie Almantii i takich starszych serwerów, bo w ciągu 4 lat grałem już w te starsze, dzięki.

Revoir lub Tavia.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na: exp/drop/yang 200%+, max level 99+(105,120,150,200,250..) , skille na P 5lv lub szybkim sposobem(kamol co daje skille na P,skille na g1 na początek a potem 1 kamol na P lub inne....), na start podstawowe eq+9 pele, tp,miksturki i konia 11+. U handlarki różności bony dodania/zmianki i 5 bon, metalowe kamienie. Maximum kd +5+9 ;). Biżuteria na 54lv u handlarzy, hełmy na 41 i tarcza na 61 u handlarzy, zbroja stal u handlarzy lub zbroja na 61lv. Mikstury speed/szybki atak, buty wiatru. Nowe zbroje, bronie do 10(nowych zbroi i broni)lub mniej ;). Biżuteria, hełmy i tarcza do 1,2,3 ulepszeń!!

Dodatkowe info: Serwer ma być stabilny jak startuje!!! lub inny stabilny co wystartował i ma być przynajmniej 60/70% tego co napisałem, oczywiście miła atmosfera i świetna zabawa!! :)

Nagroda za Pomoc: LIKE i 5 Reputacji!!!!

i24453_fullcolor.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na: exp/drop/yang 200%+, max level 99+(105,120,150,200,250..) , skille na P 5lv lub szybkim sposobem(kamol co daje skille na P,skille na g1 na początek a potem 1 kamol na P lub inne....), na start podstawowe eq+9 pele, tp,miksturki i konia 11+. U handlarki różności bony dodania/zmianki i 5 bon, metalowe kamienie. Maximum kd +5+9 ;). Biżuteria na 54lv u handlarzy, hełmy na 41 i tarcza na 61 u handlarzy, zbroja stal u handlarzy lub zbroja na 61lv. Mikstury speed/szybki atak, buty wiatru. Nowe zbroje, bronie do 10(nowych zbroi i broni)lub mniej ;). Biżuteria, hełmy i tarcza do 1,2,3 ulepszeń!!

Dodatkowe info: Serwer ma być stabilny jak startuje!!! lub inny stabilny co wystartował i ma być przynajmniej 60/70% tego co napisałem, oczywiście miła atmosfera i świetna zabawa!! :)

Nagroda za Pomoc: LIKE i 5 Reputacji!!!!

 

 

 

nighcore.pl
 
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Medium okolo 1k graczy, max lvl okolo 150 (moze byc troche wiekszy byle nie 250) brak 6/7 najlepiej zeby server nie mial weicej niz rok. Server nie musi byc polski

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (PRIV) Prosze o nie podawanie Almanti i serverow gdzie gra po 400-500 osob
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium okolo 1k graczy, max lvl okolo 150 (moze byc troche wiekszy byle nie 250) brak 6/7 najlepiej zeby server nie mial weicej niz rok. Server nie musi byc polski

 

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (PRIV) Prosze o nie podawanie Almanti i serverow gdzie gra po 400-500 osob

Nagroda za pomoc: Lajk

Draenor 2 lub ravia.eu

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

]Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
]Zależy mi najbardziej na:Srednim expie, stalki i zatrute itp u npc.
Dodatkowe Info: Nie ma ;0
Nagroda za pomoc:Lajki

PS. Dajcie info na pw ;)

1372687195-U932691.png

Created by

. Gentleman .

Opublikowano

]Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

]Zależy mi najbardziej na:Srednim expie, stalki i zatrute itp u npc.

Dodatkowe Info: Nie ma ;0

Nagroda za pomoc:Lajki

PS. Dajcie info na pw ;)

 

Imetin

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Server Easy/Medium ! , skille od razu P/G albo 1 kamyk. Ludzi musi być 700 + ! , Dużo broni , zbroji .
Dodatkowe Info: Nie podawajcie mi Senthi / Tilian2 itp bo tam gra max 300 osób :)
Nagroda za pomoc: lajk i 5 profil.

1691169.jpeg


Metin to nie wszystko. 


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server Easy/Medium ! , skille od razu P/G albo 1 kamyk. Ludzi musi być 700 + ! , Dużo broni , zbroji .

Dodatkowe Info: Nie podawajcie mi Senthi / Tilian2 itp bo tam gra max 300 osób :)

Nagroda za pomoc: lajk i 5 profil.

Poczekaj na Quadron ;D .

A jeżeli ze stojących to iMetin , Diamond .

28928409202092795768.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fearless <3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/PVP!
Dodatkowe Info: Serwer Easy, na którym gra dużo osób, PVP max lvl. 99, Na start Max LVL i Kasa. Serwer tylko pod PvP !
Nagroda za pomoc: like!

Pomocnik
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium
Dodatkowe Info: Serwer moze miec max 250 lvl lub mniej bez znaczenia, moze miec byle jakie bony ;d potrzebuje tylko taki gdzie gra cos onad 700 osób online + i zeby serwer mial nie wiecej niz rok
Nagroda za pomoc: like!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium

Dodatkowe Info: Serwer moze miec max 250 lvl lub mniej bez znaczenia, moze miec byle jakie bony ;d potrzebuje tylko taki gdzie gra cos onad 700 osób online + i zeby serwer mial nie wiecej niz rok

Nagroda za pomoc: like!

Imetin

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium

Dodatkowe Info: Serwer moze miec max 250 lvl lub mniej bez znaczenia, moze miec byle jakie bony ;d potrzebuje tylko taki gdzie gra cos onad 700 osób online + i zeby serwer mial nie wiecej niz rok

Nagroda za pomoc: like!

Revoir

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium

Dodatkowe Info: Serwer moze miec max 250 lvl lub mniej bez znaczenia, moze miec byle jakie bony ;d potrzebuje tylko taki gdzie gra cos onad 700 osób online + i zeby serwer mial nie wiecej niz rok

Nagroda za pomoc: like!

DivineWord

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...