Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:250 lv,exp tak w miesiąc 200+ lv
Dodatkowe Info: Najlepiej żeby serwery były podobne do FunMT2 gdzie mi się najlepiej gralo

Nagroda za pomoc:like

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

Expie,yang,drop max 500%, bak 6/7 bonusu a jesli juz tylko pod PvM, nie za łatwy, max 150-175 lv, nie za szybkim expie, minimum 500 ludzi online
Dodatkowe Info:

Zalezy mi na Polskich Serwerach

Nagroda za pomoc:

LIKE

dd29a858b8f5396a.jpg


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Expie,yang,drop max 500%, bak 6/7 bonusu a jesli juz tylko pod PvM, nie za łatwy, max 150-175 lv, nie za szybkim expie, minimum 500 ludzi online

Dodatkowe Info:

Zalezy mi na Polskich Serwerach

Nagroda za pomoc:

LIKE

Revoir?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać: Poszukuje jakiegos ciekawego serwa 4fun/Easy
Zależy mi najbardziej na:Na tym zeby na serwie byly 6-7 / Epiki nowe i stare / ciekawe zbroje nowe i stare / fryzury nowe i stare / (mogą być pety ale nie musza , serwer z duza iloscia graczy od 600. osob / aby szybko sie nie nudzil
Dodatkowe Info: Dobra kultura na serwie , mila atmosfera i jak powyzej
Nagroda za pomoc: Lajkson ! :)[

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! easy(250lv) lub medium ( min 125 )
Zależy mi najbardziej na: aby było dużo itemów epików do zrobienia np tak jak na virtualmt2 , i aby nie było 6/7 bonu na klasy np 15 odporności na wojownika i tego typu ;d
Dodatkowe Info: aby grało dużo osób aby nie grało za mało czyli około 500 osób i aby klasy w pvp na maxymalnym lv były wyrównane nie mam na myśli szamana bo to róźnie jest
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać: Poszukuje jakiegos ciekawego serwa 4fun/Easy

Zależy mi najbardziej na:Na tym zeby na serwie byly 6-7 / Epiki nowe i stare / ciekawe zbroje nowe i stare / fryzury nowe i stare / (mogą być pety ale nie musza , serwer z duza iloscia graczy od 600. osob / aby szybko sie nie nudzil

Dodatkowe Info: Dobra kultura na serwie , mila atmosfera i jak powyzej

Nagroda za pomoc: Lajkson ! :)[

Diamond, Xenox, Virtual, iMetin

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! easy(250lv) lub medium ( min 125 )

Zależy mi najbardziej na: aby było dużo itemów epików do zrobienia np tak jak na virtualmt2 , i aby nie było 6/7 bonu na klasy np 15 odporności na wojownika i tego typu ;d

Dodatkowe Info: aby grało dużo osób aby nie grało za mało czyli około 500 osób i aby klasy w pvp na maxymalnym lv były wyrównane nie mam na myśli szamana bo to róźnie jest

Nagroda za pomoc: Lajk

iMetin, Avalon


1365971270-U906937.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Braku 6/7b jezeli juz to tylko exp. max 4 ulepszenia zbrojek i broni. Ulapszacze i eq dropione (metki itd)
Dodatkowe Info: Server typu medium / easy
Nagroda za pomoc: Like

Asus R510J i7 4710HQ // 4 GB DDR 3 // 750 GB 7200 RPM // nVidia GTX 850M 2 GB // Windows 7 Ultimate

 

Za pomocny lub śmieszny post wg Ciebie zostaw jakis znak :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Braku 6/7b jezeli juz to tylko exp. max 4 ulepszenia zbrojek i broni. Ulapszacze i eq dropione (metki itd)

Dodatkowe Info: Server typu medium / easy

Nagroda za pomoc: Like

 

Almantia.pl

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Braku 6/7b jezeli juz to tylko exp. max 4 ulepszenia zbrojek i broni. Ulapszacze i eq dropione (metki itd)

Dodatkowe Info: Server typu medium / easy

Nagroda za pomoc: Like

 

Revoir

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Braku 6/7b jezeli juz to tylko exp. max 4 ulepszenia zbrojek i broni. Ulapszacze i eq dropione (metki itd)

Dodatkowe Info: Server typu medium / easy

Nagroda za pomoc: Like

 

Nexanity

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Witam. Mam problem. Manowicie szukam serwera typu MEDIUM.

Zalezy mi aby byl na nim max lvl 150 lub troszke wyzszy. Eq najlepiej bizu 1,2 zestawy bron zbr 5. Czekam na odp.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na : Serwerze z ratami 100% (max. 200%), reszta jak na PL tylko by było mniej ulepszaczy.

Nagroda za pomoc : Like


1310050507-U250359.jpg

 

90% ostrzeżeń. Pjona !!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

serwer medium, aby można trochę pograć. Pety, najlepiej od początku. Stała liczba os. online- min. 500-600
Nagroda za pomoc:like ;3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na : Serwerze z ratami 100% (max. 200%), reszta jak na PL tylko by było mniej ulepszaczy.

Nagroda za pomoc : Like

Ravia / Balantia

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

serwer medium, aby można trochę pograć. Pety, najlepiej od początku. Stała liczba os. online- min. 500-600

Nagroda za pomoc:like ;3

 

Draenor2 / Revoir

bpfn.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na : Serwerze z ratami 100% (max. 200%), reszta jak na PL tylko by było mniej ulepszaczy.

Nagroda za pomoc : Like

Ravia.eu / Balmora.pl / Balantia.pl / Draenor2

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

serwer medium, aby można trochę pograć. Pety, najlepiej od początku. Stała liczba os. online- min. 500-600

Nagroda za pomoc:like ;3

 

Almantia.pl

 

 

Witam. Mam problem. Manowicie szukam serwera typu MEDIUM.

Zalezy mi aby byl na nim max lvl 150 lub troszke wyzszy. Eq najlepiej bizu 1,2 zestawy bron zbr 5. Czekam na odp.

Almantia.pl

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Braku 6/7b jezeli juz to tylko exp. max 4 ulepszenia zbrojek i broni. Ulapszacze i eq dropione (metki itd)

Dodatkowe Info: Server typu medium / easy

Nagroda za pomoc: Like

 

Nexanity.pl

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

serwer medium, aby można trochę pograć. Pety, najlepiej od początku. Stała liczba os. online- min. 500-600

Nagroda za pomoc:like ;3

 

 

Wczoraj wystartował Quadron i o północy mieliśmy 400+ online.

Zapraszam na Quadron.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na : Serwerze z ratami 100% (max. 200%), reszta jak na PL tylko by było mniej ulepszaczy.

Nagroda za pomoc : Like

Ravia/Balmora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na : Serwerze z ratami 100% (max. 200%), reszta jak na PL tylko by było mniej ulepszaczy.

Nagroda za pomoc : Like

Tiveria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na : Serwerze z ratami 100% (max. 200%), reszta jak na PL tylko by było mniej ulepszaczy.

Nagroda za pomoc : Like

Tiveria, Balmora, Ravia, NewEarth (Exp 150%). Myslę, że najbardziej będzie Ci odpowiadał NewEarth. :)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Braku 6/7b jezeli juz to tylko exp. max 4 ulepszenia zbrojek i broni. Ulapszacze i eq dropione (metki itd)

Dodatkowe Info: Server typu medium / easy

Nagroda za pomoc: Like

 

 

Quadron, dziś startował, aktualnie przerwa konwersacyjna, ale max. do 2 będzie działał ;] (600 ludzi on-line)

77771909559090086048.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

serwer medium, aby można trochę pograć. Pety, najlepiej od początku. Stała liczba os. online- min. 500-600

Nagroda za pomoc:like ;3

 

Balmora lub VirtualMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

serwer medium, aby można trochę pograć. Pety, najlepiej od początku. Stała liczba os. online- min. 500-600

Nagroda za pomoc:like ;3

 

Revoir, VirtualMT2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na : Serwerze z ratami 100% (max. 200%), reszta jak na PL tylko by było mniej ulepszaczy.

Nagroda za pomoc : Like

Balantia, Balmora, Tiveria

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...