Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje serwera o nastepujacej konfiguracji:

-hard/medium

-zainteresowanie administracji na wysokim poziomie(eventy itp)

-bardzo duza ilość grajacych ludzi(w godzinach szczytu 1.5k+)

-stabilny serwer

-szukam serwera na dluuuuuuuugo.

w nagrode posypia sie lajki : )

Ravia

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze 15/15 silny na klasy ;)
Dodatkowe Info: nie pandora!!!!!!
Nagroda za pomoc: Lajk. i 5gwaazdek

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze 15/15 silny na klasy ;)

Dodatkowe Info: nie pandora!!!!!!

Nagroda za pomoc: Lajk. i 5gwaazdek

Virtual

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze 15/15 silny na klasy ;)

Dodatkowe Info: nie pandora!!!!!!

Nagroda za pomoc: Lajk. i 5gwaazdek

DragonMT2 / GladoR s1 / VirtualMT2

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze 15/15 silny na klasy ;)

Dodatkowe Info: nie pandora!!!!!!

Nagroda za pomoc: Lajk. i 5gwaazdek

DragonMT2 to serwer bliźniak , pandory.

Glador s1

iMetin.pl

VirtualMT2.pl

XenoxMT2.net

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo nowości, ma się nie nudzić

Dodatkowe Info: max lvl 99+, stabilny, bez 6/7 pod klasy,

Nagroda za pomoc: Lajki

KbkgA.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo nowości, ma się nie nudzić

Dodatkowe Info: max lvl 99+, stabilny, bez 6/7 pod klasy,

Nagroda za pomoc: Lajki

Ravia lub Balmora

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Typowy Hard lub Typowy Medium lecz nie mogą mieć więcej niż Tydzień i gra 1k ludzi + . Lub czy jakiś taki projekt startuje do piątku

Lepiej smucić się i kochać,
niż żyć bez miłości w szczęściu.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze z miłymi ludźmi,atmosferą i dużą ilością wojen itd.
Dodatkowe Info: Jakiś serwer z ilością ludzi 200+
Nagroda za pomoc: like

Pomogłem ? Daj +

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze z miłymi ludźmi,atmosferą i dużą ilością wojen itd.

Dodatkowe Info: Jakiś serwer z ilością ludzi 200+

Nagroda za pomoc: like

Do tego się kwalifikuje prawie każdy serwer :D Ja ci polecam DiamondMT2 :)

sygna1.gif

Opublikowano

Typowy Hard lub Typowy Medium lecz nie mogą mieć więcej niż Tydzień i gra 1k ludzi + . Lub czy jakiś taki projekt startuje do piątku

Medium to Quadron.

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze z miłymi ludźmi,atmosferą i dużą ilością wojen itd.

Dodatkowe Info: Jakiś serwer z ilością ludzi 200+

Nagroda za pomoc: like

Xenox/Pandora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: max bony 5b musi być, oraz jeśli będzie 6/7 to tylko do expa na klasy wole nie
Dodatkowe Info: proszę aby ten serwer był kompatybilny z kamer modem, wymagania do wymarzonego serwera nie są duże ale jednak znaleźć go jest bardzo trudno :)
Nagroda za pomoc: Lajk.

oprócz elite ravia arius balmora dreanou candy spotline balantia azmal molten
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max bony 5b musi być, oraz jeśli będzie 6/7 to tylko do expa na klasy wole nie

Dodatkowe Info: proszę aby ten serwer był kompatybilny z kamer modem, wymagania do wymarzonego serwera nie są duże ale jednak znaleźć go jest bardzo trudno :)

Nagroda za pomoc: Lajk.

oprócz elite ravia arius balmora dreanou candy spotline balantia azmal molten

Tilian/Almantia/Nexanity

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max bony 5b musi być, oraz jeśli będzie 6/7 to tylko do expa na klasy wole nie

Dodatkowe Info: proszę aby ten serwer był kompatybilny z kamer modem, wymagania do wymarzonego serwera nie są duże ale jednak znaleźć go jest bardzo trudno :)

Nagroda za pomoc: Lajk.

oprócz elite ravia arius balmora dreanou candy spotline balantia azmal molten

yitian2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:easy/4fun

Dodatkowe Info:ulepszacze to perły ,abs wchodzi tylko 15 a hp tez pojedynczo,max lvl 250,cos w stylu sonixmt2,cavalosmt2

Nagroda za pomoc:like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:easy/4fun

Dodatkowe Info:ulepszacze to perły ,abs wchodzi tylko 15 a hp tez pojedynczo,max lvl 250,cos w stylu sonixmt2,cavalosmt2

Nagroda za pomoc:like

PandoraMT2 lub DragonMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:easy/4fun

Dodatkowe Info:ulepszacze to perły ,abs wchodzi tylko 15 a hp tez pojedynczo,max lvl 250,cos w stylu sonixmt2,cavalosmt2

Nagroda za pomoc:like

Yitian2 jest fajny, to jest raczej easy/med, ale nie jest przesadzony

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:easy/4funDodatkowe Info:ulepszacze to perły ,abs wchodzi tylko 15 a hp tez pojedynczo,max lvl 250,cos w stylu sonixmt2,cavalosmt2Nagroda za pomoc:like

nie znajdziesz serwera bez ulepszaczy.Cavalos ma miec swoja reaktywacje.Poki co polecam Tobie Camerionmt2
1364552867-U863910.png Zapraszam wszystkich na prywatny serwer metin2 www.camerionmt2.pl
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:easy/4fun

Dodatkowe Info:ulepszacze to perły ,abs wchodzi tylko 15 a hp tez pojedynczo,max lvl 250,cos w stylu sonixmt2,cavalosmt2

Nagroda za pomoc:like

Polecam Ci spotlineMT2.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:easy/4fun

Dodatkowe Info:ulepszacze to perły ,abs wchodzi tylko 15 a hp tez pojedynczo,max lvl 250,cos w stylu sonixmt2,cavalosmt2

Nagroda za pomoc:like

camerionmt2.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo nowości, ma się nie nudzić

Dodatkowe Info: serwer który niedawno wystartował lub wystartuje, mam zamiar byc w topce :)

Nagroda za pomoc: Lajki

KbkgA.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo nowości, ma się nie nudzić

Dodatkowe Info: serwer który niedawno wystartował lub wystartuje, mam zamiar byc w topce :)

Nagroda za pomoc: Lajki

Nexanity dość niedawno wystartował

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/4FuN 100%
Dodatkowe Info: Na start max lvl(np. 99lvl) i tylko robię sobie eq i PvP. Na start ma być max lvl! Najlepiej 99lvl, serwer nieprzesadzony. ;)
Nagroda za pomoc: Lajk.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...