Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:
HARD, max 99/127 (coś około), 300 online +


Dodatkowe Info: Grałem na balmora ravia i balantia


Nagroda: Like

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

HARD, max 99/127 (coś około), 300 online +

Dodatkowe Info: Grałem na balmora ravia i balantia

Nagroda: Like

http://www.mpcforum.pl/topic/908428-newearth-dedyk/

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/easy gdzie gra spora liczba osób

Dodatkowe Info: Przyjemny i dostosowany exp oraz brak 6/7 bonu

Nagroda za pomoc: like :)

 

 

VirtualMT2.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobrym expie i zeby w 1 tyg wbic 40-45 lvl + bojowiec + dobre eq .

Dodatkowe Info: poszukuje jakiegos dobrego serwa na Metin2 PL . Jakis dobry s. zeby w ciagu 1 tyg wbic przynajmiej 40 lvl i dobre eq . aby byli dobrzy ludzie skorni do pomocy w exp/eq .

Nagroda za pomoc: LIKE

To mój najlepszy ochroniasz

 

 

 

 

 

ZBIERAM ------ !!!!!!!!

Coming: Zakaz gifów w sygnie

ZBIERAM -------- !!!!!!!!!!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Przyjemnej grze.
Dodatkowe Info:Szukam serwera medium lub medium/hard. Max lxl do 125. Nie za dużo epików, brak broni z painta. Ponad 200 osób online. Fajnie jakby działał bs. Grałem na tiverii, balmorze.
Nagroda za pomoc:Lajk

etnt.jpg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Przyjemnej grze.

Dodatkowe Info:Szukam serwera medium lub medium/hard. Max lxl do 125. Nie za dużo epików, brak broni z painta. Ponad 200 osób online. Fajnie jakby działał bs. Grałem na tiverii, balmorze.

Nagroda za pomoc:Lajk

Almantia / Nexanity

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/easy gdzie gra spora liczba osób

Dodatkowe Info: Przyjemny i dostosowany exp oraz brak 6/7 bonu

Nagroda za pomoc: like :)

 

LegionMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze czysto 4fun takim jak 4funmt2, tyle że nie płatnym, a jeśli już to waluta w funtach, ponieważ mieszkam w UK i nie mam jak wysłać tego sms, a Polskie numery zostały w PL..
Dodatkowe Info: Wszystkie itemki w sklepach, taki że tak powiem klon 4funmt2 ;)
Nagroda za pomoc: like i 5* w profilu ;)

24382.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy może być z domieszką medium 400+ graczy skile odrazu najlepiej G-P albo żeby szybko sie wbijało :) ciekawy system ulepszeń około 6 broni
Dodatkowe Info: Exp około 500% drop itemów i yang odpowiednio dostosowany brak 6/7 w ostateczności z bonami tylko do expa :)
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy może być z domieszką medium 400+ graczy skile odrazu najlepiej G-P albo żeby szybko sie wbijało :) ciekawy system ulepszeń około 6 broni

Dodatkowe Info: Exp około 500% drop itemów i yang odpowiednio dostosowany brak 6/7 w ostateczności z bonami tylko do expa :)

Nagroda za pomoc: like

Xenox

Opublikowano

 

Zobacz Draenor2.

 

www.draenor.pl

ew.

Balnatia.

 

www.balantia.pl

 

Te serwery akurat mnie nie przekonują :p

Aktualnie gram na balmorze od czasu do czasu,ale szukam serwera bardziej dla zabawy,niż uzależnienia ^_^

LocMT2 hmm tylko GA rasista dowie się, że Ty PL i ban 4ever. ;)

Wszedłem na stronę i wyskoczyło "Closed",zresztą jeżeli banują polaków za to że są polakami to podziękuje

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/Medium (jak stare chinole) 80+ w 2 godzinki,do 99 już ciężej.

Max lv 99/127, standardowe epiki np. stalka,niebian,hwang/ bojowy,tryton,tasak

Brak nowości typu nowych map itp.

Dodatkowe Info:Konieczny Launcher lub serverinfo

Nagroda za pomoc:Lajk +5

e140e4940d2ec71747f2aa0.jpg


"Powiedzcie mi czy to jest normalne,


że naturalne źródło ukojenia jest karalne !?"


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !


Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

DiamondMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Serwer: DEDYK
Gatunek: MEDIUM, MEDIUM/HARD
Pochodzenie: PL
ItemShop: Nie wpływający znacząco na rozgrywkę

Cechy: Poszukuje serwera przypominającego Tiverie(b. dobry serwer, z racji tego, że na rynku stoi już około 3 lat, a administratorzy nie pokazują się tam od pół roku czasami robi się nudno). Absolutny brak bonów 6/7 i 6 skilla dla wojownika i ninji, exp nie za szybki nie za wolny, yangi mogą małe dropić, aby ceny potem nie osiągały kolosalnych liczb. Chciałbym także żeby na serwerze były nowe mapy do expienia na wyższych lvlach (75/80+), minimum 300/400+ osób online. Najlepiej, aby serwerem "interesowali się" administratorzy(jakieś eventy, ox itp). Skille mogą być rozwijane tradycyjnie nie ma to dla mnie różnicy. Fajnie by było gdyby na serwerze były jakieś nowe misje oraz dungeony.

Serwery które przypadły mi do gustu:

NewEarth- dobry, ale exp troszkę za wolno leci, a ja już nie mam tyle czasu co kiedyś, ale ogólnie dobry.

Tiveria- opisana wyżej, zarąbisty serwer, szkoda że administratorzy się nim już nie interesują, a tak to by było wszystko ok.

Kalimdor- dawne dzieje, ale serwer wspominam miło.

Dziękuje za pomoc w odnalezieniu nowego dobrego serwera wink.png)

Co myślicie o:

- Balantia.pl

- Ravia.eu

- Tavia.eu

?

Opublikowano

 

Serwer: DEDYK

Gatunek: MEDIUM, MEDIUM/HARD

Pochodzenie: PL

ItemShop: Nie wpływający znacząco na rozgrywkę

Cechy: Poszukuje serwera przypominającego Tiverie(b. dobry serwer, z racji tego, że na rynku stoi już około 3 lat, a administratorzy nie pokazują się tam od pół roku czasami robi się nudno). Absolutny brak bonów 6/7 i 6 skilla dla wojownika i ninji, exp nie za szybki nie za wolny, yangi mogą małe dropić, aby ceny potem nie osiągały kolosalnych liczb. Chciałbym także żeby na serwerze były nowe mapy do expienia na wyższych lvlach (75/80+), minimum 300/400+ osób online. Najlepiej, aby serwerem "interesowali się" administratorzy(jakieś eventy, ox itp). Skille mogą być rozwijane tradycyjnie nie ma to dla mnie różnicy. Fajnie by było gdyby na serwerze były jakieś nowe misje oraz dungeony.

Serwery które przypadły mi do gustu:

NewEarth- dobry, ale exp troszkę za wolno leci, a ja już nie mam tyle czasu co kiedyś, ale ogólnie dobry.

Tiveria- opisana wyżej, zarąbisty serwer, szkoda że administratorzy się nim już nie interesują, a tak to by było wszystko ok.

Kalimdor- dawne dzieje, ale serwer wspominam miło.

Dziękuje za pomoc w odnalezieniu nowego dobrego serwera wink.png)

Co myślicie o:

- Balantia.pl

- Ravia.eu

- Tavia.eu

?

Polecam Balantie. Zawsze coś się dzieje, administracja coś robi :)

Opublikowano

 

Serwer: DEDYK

Gatunek: MEDIUM, MEDIUM/HARD

Pochodzenie: PL

ItemShop: Nie wpływający znacząco na rozgrywkę

Cechy: Poszukuje serwera przypominającego Tiverie(b. dobry serwer, z racji tego, że na zrynku stoi już około 3 lat, a administratorzy nie pokazują się tam od pół roku czasami robi się nudno). Absolutny brak bonów 6/7 i 6 skilla dla wojownika i ninji, exp nie za szybki nie za wolny, yangi mogą małe dropić, aby ceny potem nie osiągały kolosalnych liczb. Chciałbym także żeby na serwerze były nowe mapy do expienia na wyższych lvlach (75/80+), minimum 300/400+ osób online. Najlepiej, aby serwerem "interesowali się" administratorzy(jakieś eventy, ox itp). Skille mogą być rozwijane tradycyjnie nie ma to dla mnie różnicy. Fajnie by było gdyby na serwerze były jakieś nowe misje oraz dungeony.

Serwery które przypadły mi do gustu:

NewEarth- dobry, ale exp troszkę za wolno leci, a ja już nie mam tyle czasu co kiedyś, ale ogólnie dobry.

Tiveria- opisana wyżej, zarąbisty serwer, szkoda że administratorzy się nim już nie interesują, a tak to by było wszystko ok.

Kalimdor- dawne dzieje, ale serwer wspominam miło.

Dziękuje za pomoc w odnalezieniu nowego dobrego serwera wink.png)

Co myślicie o:

- Balantia.pl

- Ravia.eu

- Tavia.eu

?

z Tego co wymieniles to polecam ravie administracja czesto robi eventy i zajmuje sie graczmi

k%C3%B6lcs%C3%B6nhat%C3%A1s_eune_42_3_no

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Miłej atmosferze, żeby było w miare dużo graczy,dobry team i eventy,oraz nowości
Dodatkowe Info:Serwer medium/hard coś w typie balmora,draenor2
Nagroda za pomoc:co tam chcecie; p

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Miłej atmosferze, żeby było w miare dużo graczy,dobry team i eventy,oraz nowości

Dodatkowe Info:Serwer medium/hard coś w typie balmora,draenor2

Nagroda za pomoc:co tam chcecie; p

Ravia

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Miłej atmosferze, żeby było w miare dużo graczy,dobry team i eventy,oraz nowości

Dodatkowe Info:Serwer medium/hard coś w typie balmora,draenor2

Nagroda za pomoc:co tam chcecie; p

Nexanity

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Miłej atmosferze, żeby było w miare dużo graczy,dobry team i eventy,oraz nowości

Dodatkowe Info:Serwer medium/hard coś w typie balmora,draenor2

Nagroda za pomoc:co tam chcecie; p

Ravia ewentualnie nexanity.

Opublikowano

Zastanawiam się nad Balantia, Ravia i Nexanity(o ile to co piszą ludzie na tym forum się nie potwierdza to serwer dobry), mam ściągnięte te 3 serwery teraz kwestia, na którym grać. Nexanity na pewno najmłodszy priv z nich, a balantia i ravia ? Ravia chyba z tamtego roku a Balantia? Na którym serwerze więcej się dzieje, jak leci exp, jakieś eventy czy coś. Widziałem, że najwięcej nowych map jest na Nexanity, ale to dopiero wyżej, ale i tak przeważa to na jej korzyść. Do Balantii też mnie jakoś ciągnie(1,5x yang, ceny nie będą kolosalne) z tego co widzę to przyzwoity serwer. Szukam takiego, który "ma coś w sobie" i z którym nie rozstanę się po 2-3 tygodniach. Proszę o pomoc !! ;D Wypowiadajcie się na temat tych 3 serwerów, jak na razie tylko te biorę pod uwagę, no chyba, że mnie ktoś mile zaskoczy i poda jakiś ciekawy i może młody serwer :P

 

Pozdrawiam ^^

Opublikowano

Zastanawiam się nad Balantia, Ravia i Nexanity(o ile to co piszą ludzie na tym forum się nie potwierdza to serwer dobry), mam ściągnięte te 3 serwery teraz kwestia, na którym grać. Nexanity na pewno najmłodszy priv z nich, a balantia i ravia ? Ravia chyba z tamtego roku a Balantia? Na którym serwerze więcej się dzieje, jak leci exp, jakieś eventy czy coś. Widziałem, że najwięcej nowych map jest na Nexanity, ale to dopiero wyżej, ale i tak przeważa to na jej korzyść. Do Balantii też mnie jakoś ciągnie(1,5x yang, ceny nie będą kolosalne) z tego co widzę to przyzwoity serwer. Szukam takiego, który "ma coś w sobie" i z którym nie rozstanę się po 2-3 tygodniach. Proszę o pomoc !! ;D Wypowiadajcie się na temat tych 3 serwerów, jak na razie tylko te biorę pod uwagę, no chyba, że mnie ktoś mile zaskoczy i poda jakiś ciekawy i może młody serwer :P

 

Pozdrawiam ^^

Almantia.pl - młody serwer z dużą grywalnością , po M1 nie ma się gdzie poruszać :D

Jeśli chodzi o te 3 serwery to polecam Nexanity lub Balantia , ravia odpada moim skromnym zdaniem.

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:easy/4fun , fryzy , latwy exp i drop broniei zbroje +70 u npc
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc:co tam chcecie; p

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: ciezki exp, bronie na 75 duzo warte i ciezkie do zdobycia, w miare fajny yang drop, niezbyt hardowaty, szukam medium..
Dodatkowe Info: niech gra tam troszke ludzi i zeby administracja byla ogarnieta..
Nagroda za pomoc: like

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...