Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: skille na P na 5lv, max lv 250, 255,

serwer ma być dobrze zabezpieczony , ceny u handlarzy niskie,, serwer typu for fun/easy, duży exp ok 1000%

Tylko nowy serwer!!!!!!!!

Dodatkowe info: grałem na Xenox. Gorgony, Lomax, Divine world s2, Diamond, Hammer, Paradise, Ravia, balmora, tiveria, antissa, PvpMt2 itanos emperius. teoden

Nagroda za Pomoc: LIKE

a może noxia nowy serwer easy powstał około miesiąca temu

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a może noxia nowy serwer easy powstał około miesiąca temu

Nowy tzn przed officjalnym startem.

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

[center][b][i][color=red]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=yellow]Zależy mi najbardziej na: Dungeonach, stabilnym serwerze Priv. Wbicie maksymalnego poziomu zajmuje do 1 mieś . max. [/color][/i][/b]
[b][i][color=green]Dodatkowe Info: Najlepiej 100 % na ulepszenie. Sporo dodatków. Medium/Easy. Max lv : 120 do 200[/color][/i][/b]
[b][i][color=cyan]Nagroda za pomoc: Like + 5 Gwiazdek[/color][/i][/b]
[/center]

Diss_Stream.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dungeonach, stabilnym serwerze Priv. Wbicie maksymalnego poziomu zajmuje do 1 mieś . max.

Dodatkowe Info: Najlepiej 100 % na ulepszenie. Sporo dodatków. Medium/Easy. Max lv : 120 do 200

Nagroda za pomoc: Like + 5 Gwiazdek

AvonisMT2, Almantia, Azmal

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Na ulepszaczach standardowych , by to był serwer easy/Medium czyli na wszystko ulepszacze na standardowe eq i epickie , max lvl może być nawet 250, by serwer nie był taki stary i by nie było szansy na ulepszenie od +6 na 100% ;)
Dodatkowe Info: jw ;>
Nagroda za pomoc: lajk ;>

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na ulepszaczach standardowych , by to był serwer easy/Medium czyli na wszystko ulepszacze na standardowe eq i epickie , max lvl może być nawet 250, by serwer nie był taki stary i by nie było szansy na ulepszenie od +6 na 100% ;)

Dodatkowe Info: jw ;>

Nagroda za pomoc: lajk ;>

Teoden.

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

[cNie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hard priv
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. zeby gralo sporo graczy i zeby zmianki sie dropilo
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

[cNie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hard priv

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. zeby gralo sporo graczy i zeby zmianki sie dropilo

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Ravia, Balantia

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie i latwego robienia eq i 2 serwera medium hard
Dodatkowe Info: Starajcie sie nie dawac hardow ;p
Nagroda za pomoc: Lajkowanie;p

i2e.png

by Valky

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie i latwego robienia eq i 2 serwera medium hard

Dodatkowe Info: Starajcie sie nie dawac hardow ;p

Nagroda za pomoc: Lajkowanie;p

DiamondMt2 /Almantia.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie i latwego robienia eq i 2 serwera medium hard

Dodatkowe Info: Starajcie sie nie dawac hardow ;p

Nagroda za pomoc: Lajkowanie;p

Pierwszy to Sealian lub Glador, a drugi to Almantia i Teoden

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie i latwego robienia eq i 2 serwera medium hard

Dodatkowe Info: Starajcie sie nie dawac hardow ;p

Nagroda za pomoc: Lajkowanie;p

DivineWord/Teoden

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybki exp łatwe drop ulepszaczy
Dodatkowe Info: Żeby serwer nie miał wiecej niż rok
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki exp łatwe drop ulepszaczy

Dodatkowe Info: Żeby serwer nie miał wiecej niż rok

Nagroda za pomoc: Lajk

Sealian.pl lub 4funMT2.pl (ten drugi o wiele łatwiejszy i bardziej rozwinięty PVP, można tam zdobyć bodajże 32676 lvl) ;-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serw 6 i 7 bon(bez klas), fajny exp(esy/medium) kasa zeby tez leciala dosyc dobrze i zeby nie bylo z nia problemu
Dodatkowe Info: serwer, minimum 5 broni epickich i hwangow i hwangi zeby byly paintowe czyli np taki jak jest na divine world na 220 lv .zeby gralo z min 300 osob-400 osob ,

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu!

Grałam na divine world , pandora, glador troszke , sealian , xenox , eruris, elite, avonis , gorgony, dragonmt2,

Dziekuje za Pomoc ;)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serw 6 i 7 bon(bez klas), fajny exp(esy/medium) kasa zeby tez leciala dosyc dobrze i zeby nie bylo z nia problemu

Dodatkowe Info: serwer, minimum 5 broni epickich i hwangow i hwangi zeby byly paintowe czyli np taki jak jest na divine world na 220 lv .zeby gralo z min 300 osob-400 osob ,

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu!

Grałam na divine world , pandora, glador troszke , sealian , xenox , eruris, elite, avonis , gorgony, dragonmt2,

Dziekuje za Pomoc ;)

ProMt2/ArenaMT2

Opublikowano

XenoxMt2/DragonMt2

Napisała, że grała już na tych serwerach.

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serw 6 i 7 bon(bez klas), fajny exp(esy/medium) kasa zeby tez leciala dosyc dobrze i zeby nie bylo z nia problemu

Dodatkowe Info: serwer, minimum 5 broni epickich i hwangow i hwangi zeby byly paintowe czyli np taki jak jest na divine world na 220 lv .zeby gralo z min 300 osob-400 osob ,

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu!

Grałam na divine world , pandora, glador troszke , sealian , xenox , eruris, elite, avonis , gorgony, dragonmt2,

Dziekuje za Pomoc ;)

Proponuję Ci serwer Almantia.pl (typowy medium, który może Ci się spodobać) lub HammerMT2 lub 4funMT2, lecz są to serwery bardziej 'dla zabawy.'

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Taniuuutkie kd malze itp 4fun super ceny i zeby byly strasznie duze raty i zeby sie szybko bronie zdobywalo
Dodatkowe Info: Gralem juz na :Virtual,Camerion,Nightcore,divine,pandora,elite
Nagroda za pomoc:

1362073068-U722918.png

 

Dzieki daronian :P

▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Taniuuutkie kd malze itp 4fun super ceny i zeby byly strasznie duze raty i zeby sie szybko bronie zdobywalo

Dodatkowe Info: Gralem juz na :Virtual,Camerion,Nightcore,divine,pandora,elite

Nagroda za pomoc:

Xenox Glador

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Tym żeby był to jakiś serwer medium/hard, który wyszedł nie pózniej jak pól roku temu.
Dodatkowe Info: Grałem już na balantii.
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

[cNie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium
Dodatkowe Info: zaczynam od nowa chce aby dosc fajnie sie expilo i jakiegos super problemu z dropem nie bylo max lv nawet 250 moze byc:)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Antisa nie wypalila niestety nie ruszyla nawet

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym żeby był to jakiś serwer medium/hard, który wyszedł nie pózniej jak pól roku temu.

Dodatkowe Info: Grałem już na balantii.

Nagroda za pomoc: Lajk

Teoden

 

 

 

 

[cNie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium

Dodatkowe Info: zaczynam od nowa chce aby dosc fajnie sie expilo i jakiegos super problemu z dropem nie bylo max lv nawet 250 moze byc:)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Antisa nie wypalila niestety nie ruszyla nawet

Tuor.pl Start 22

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Glador po 1 to jest medium i ciezko sie tam wbija

jezu jaki spamer -.-

Glador to 4fun ... Jak jesteś niedoinformowany to się nie odzywaj..

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...