Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:medium lub easy oczywiście POLSKI ! 500+ ludzi online
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc:+++++

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:medium lub easy oczywiście POLSKI !

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:+++++

DivineWord Teoden.

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Na jakim servie zagrac??????

 

 

Zalezy mi max 105lvl

7x expa wiecej max!!!

pety jak sie da:P

tani is

przyjemnosc z gry

duzo graczy

 

 

NIE PISAC ZE BALMORA ANI RAVIA AHA BALANTIA TEZ NIE:pp

Opublikowano

dajcie więcej serwów najlepiej dużo ludzi !

Glador s1, Pandora, Devox, Reino,r Xenox, DivineWord, Teoden

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

dajcie więcej serwów najlepiej dużo ludzi !

ja polecam Almantie w dzień 1k+ graczy.
Opublikowano

Na jakim servie zagrac??????

 

 

Zalezy mi max 105lvl

7x expa wiecej max!!!

pety jak sie da:P

tani is

przyjemnosc z gry

duzo graczy

 

 

NIE PISAC ZE BALMORA ANI RAVIA AHA BALANTIA TEZ NIE:pp

Tiveria,

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Na jakim servie zagrac??????

 

 

Zalezy mi max 105lvl

7x expa wiecej max!!!

pety jak sie da:P

tani is

przyjemnosc z gry

duzo graczy

 

 

NIE PISAC ZE BALMORA ANI RAVIA AHA BALANTIA TEZ NIE:pp

Jutro ma startować Antisa.eu - dokładnie to samo czego szukasz, jednak jak wyjdzie tym razem z serwerem to nie wiem. ;-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/medium coś takiego jak empire ;>
Dodatkowe Info: z 8 broni do zrobienia , ulepki dobrze leca , fajne mapki pod exp / drop . max 250/200 lvl , dangeony typu DK ( bez itemkow ktore trza kupic w is / wydropic na bossach tylko dropi all z mobow na dangeon'ie ) Dobry hosting clienta ( mam 10mb/s ,ale niektóre serwery pobieraja mi sie 30KB/s ( lol2 ).
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

xDawidjj

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie żeby zrobić itemek trzeba się namęczyć ale nie za bardz
Dodatkowe Info:Szukam czegoś podobnego do GladoR i DivineWorld
Grałem na:
Xenoxmt2
Balmora
Glador
Divine
Pandora
Elite
sealian
metinologia
tiveria
Balantia
hammermt2
Diamond
dragonmt2
i wiele innych
Nagroda za pomoc:+

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/medium coś takiego jak empire ;>

Dodatkowe Info: z 8 broni do zrobienia , ulepki dobrze leca , fajne mapki pod exp / drop . max 250/200 lvl , dangeony typu DK ( bez itemkow ktore trza kupic w is / wydropic na bossach tylko dropi all z mobow na dangeon'ie ) Dobry hosting clienta ( mam 10mb/s ,ale niektóre serwery pobieraja mi sie 30KB/s ( lol2 ).

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

xDawidjj

Azmal lub Almantia to niezłe mediumy max 150/180 lvl (pobieranie klienta leci z maksymalną prędkością).

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie żeby zrobić itemek trzeba się namęczyć ale nie za bardz

Dodatkowe Info:Szukam czegoś podobnego do GladoR i DivineWorld

Grałem na:

Xenoxmt2

Balmora

Glador

Divine

Pandora

Elite

sealian

metinologia

tiveria

Balantia

hammermt2

Diamond

dragonmt2

i wiele innych

Nagroda za pomoc:+

VirtualMT2, DiamondMT2, NightCore.

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie żeby zrobić itemek trzeba się namęczyć ale nie za bardz

Dodatkowe Info:Szukam czegoś podobnego do GladoR i DivineWorld

Grałem na:

Xenoxmt2

Balmora

Glador

Divine

Pandora

Elite

sealian

metinologia

tiveria

Balantia

hammermt2

Diamond

dragonmt2

i wiele innych

Nagroda za pomoc:+

 

 

Sprawdź Camerionmt2.
http://www.mpcforum.pl/topic/796891-camerion-dedyk/
Opublikowano

Daronian npierw dokładnie przeczytaj co napisałem piszę jak byk że na diamond grałem

Widzę... napisałeś, że szukasz serwera easy i wymieniłeś w tym Ravię, Balmorę czy Balantię. Jeśli z Diamonda rezygnujesz to wejdź na VirtualMT2 - może spełni Twoje oczekiwania.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie żeby zrobić itemek trzeba się namęczyć ale nie za bardz

Dodatkowe Info:Szukam czegoś podobnego do GladoR i DivineWorld

Grałem na:

Xenoxmt2

Balmora

Glador

Divine

Pandora

Elite

sealian

metinologia

tiveria

Balantia

hammermt2

Diamond

dragonmt2

i wiele innych

Nagroda za pomoc:+

LagueMt2, Level wbijesz nawet szybko, a i z eq sie tez nie pomęczysz : 3

4e30192cbc2d87f123df5cf5ec5dcffc46.169.1

"Widzę, widzę, widzę więcej

Wiem więcej, tak to jest mniej więcej

Uczę się sztuki życia, hip hop to mój sensei

I rzucam tym, a to jak kauczuk"

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dobrej zabawie
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę na jakimś easy coś typu Dragon. Grałem wszędzie. Na Diamondach i na tych nowszych wszędzie. Chcę się pobawić po prostu :)
Nagroda za pomoc: Lajk za każdy post.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrej zabawie

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę na jakimś easy coś typu Dragon. Grałem wszędzie. Na Diamondach i na tych nowszych wszędzie. Chcę się pobawić po prostu :)

Nagroda za pomoc: Lajk za każdy post.

Sealian to niezły 4fun - można się pobawić. NightCore to samo. :-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Łatwy poziom trudności, brak setek nowych broni, map, biżuterii, brak bugów wpływających znacząco na walkę pvp,wysokie raty, prosty zarobek i zdobywanie eq.
Dodatkowe Info:Nie szukam mediuma czy harda - szukam fajnego easy bez tysięcy nowych rzeczy - im mniej tego szajsu jest tym lepiej.
Nagroda za pomoc:zalajkuję :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Łatwy poziom trudności, brak setek nowych broni, map, biżuterii, brak bugów wpływających znacząco na walkę pvp,wysokie raty, prosty zarobek i zdobywanie eq.

Dodatkowe Info:Nie szukam mediuma czy harda - szukam fajnego easy bez tysięcy nowych rzeczy - im mniej tego szajsu jest tym lepiej.

Nagroda za pomoc:zalajkuję :)

almantia.pl

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Łatwy poziom trudności, brak setek nowych broni, map, biżuterii, brak bugów wpływających znacząco na walkę pvp,wysokie raty, prosty zarobek i zdobywanie eq.

Dodatkowe Info:Nie szukam mediuma czy harda - szukam fajnego easy bez tysięcy nowych rzeczy - im mniej tego szajsu jest tym lepiej.

Nagroda za pomoc:zalajkuję :)

Według mnie może Ci się spodobać Devux.pl czy Sealian.pl - kilka nowych epików i dość wysokie raty.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Witam,w dzisiejszych czasach,na większości serwerów jest masa nowych broni/zbroi itp.Mnie osobiście,odrzuca każdy taki serwer.

Szukam jak najbardziej tradycyjnego serwera,najlepiej easy/4fun lub Medium.Serwery powinny

1) Nie mieć 6/7 bonu,lub mieć,ale bez 5/10 klasa TO JEST NAJWAŻNIEJSZE.Choćby serwer miał same zalety,i był idealny, 5/10 klasa całkowicie go wyklucza.

2) Maksymalny level najlepiej poniżej 200.

3) Liczba osób nie musi być wysoka,ale miło by było,gdybym mógł czasem spotkać innego gracza.Może być nawet 20 osób online.

4) Niezbyt przesadna ilość nowych itemów.Tzn. Może być jedna,lub dwie zbroje ponad Stalkę,tak samo z brońmi.Ale najlepiej,aby biżuteria była tradycyjna.

5) Bonusy obojętne,mogą być zarówno takie jak na PLu,jak i wyższe (2500 hp,20% odporności itp.)

6) Może być zagraniczny.

7) SERWERY KTÓRE ODPADAJĄ | Antisa.eu|Tiveria|Almantia|Balmora|Balantia

8) Przydałoby się też,aby działał tam kamermod,ale niekoniecznie.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Witam,w dzisiejszych czasach,na większości serwerów jest masa nowych broni/zbroi itp.Mnie osobiście,odrzuca każdy taki serwer.

Szukam jak najbardziej tradycyjnego serwera,najlepiej easy/4fun lub Medium.Serwery powinny

1) Nie mieć 6/7 bonu,lub mieć,ale bez 5/10 klasa TO JEST NAJWAŻNIEJSZE.Choćby serwer miał same zalety,i był idealny, 5/10 klasa całkowicie go wyklucza.

2) Maksymalny level najlepiej poniżej 200.

3) Liczba osób nie musi być wysoka,ale miło by było,gdybym mógł czasem spotkać innego gracza.Może być nawet 20 osób online.

4) Niezbyt przesadna ilość nowych itemów.Tzn. Może być jedna,lub dwie zbroje ponad Stalkę,tak samo z brońmi.Ale najlepiej,aby biżuteria była tradycyjna.

5) Bonusy obojętne,mogą być zarówno takie jak na PLu,jak i wyższe (2500 hp,20% odporności itp.)

6) Może być zagraniczny.

7) SERWERY KTÓRE ODPADAJĄ | Antisa.eu|Tiveria|Almantia|Balmora|Balantia

8) Przydałoby się też,aby działał tam kamermod,ale niekoniecznie.

Teoden.eu lub Azmal.pl ;-) Wydaje mi się, że Cię wciągną.

Opublikowano

1Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Sztabkach żeby szybko i dużo ich dropiły łatwo o ulepki
Dodatkowe Info: podobny do divine world s2
Nagroda za pomoc: like +5

 

 

2Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Jakiś fajny hard
Dodatkowe Info: Balmora,enevra czy balantia (+ uzasadnienie dlaczego)
Nagroda za pomoc: like +5

 

 

3Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 4fun
Dodatkowe Info: serwer 4fun
Nagroda za pomoc: like+5

 

 

4Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: który serwer
Dodatkowe Info: Pandoramt2/Diamondmt2/Dragonmt2/Elitemt2 czy xenoxmt2 (+ uzasadnienie dlaczego)
Nagroda za pomoc: like +5

 

 

PROSZĘ O POMOC JAK WSZYSTKO PODA x1 osoba to limit like +5

Jak pojedynczo to like+5

 

Przepraszam ale miałem już limit więc daronian 4 lajki +5 i game 3 lajki i 5

Opublikowano

1Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sztabkach żeby szybko i dużo ich dropiły łatwo o ulepki

Dodatkowe Info: podobny do divine world s2

Nagroda za pomoc: like +5

 

 

2Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakiś fajny hard

Dodatkowe Info: Balmora,enevra czy balantia (+ uzasadnienie dlaczego)

Nagroda za pomoc: like +5

 

 

3Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun

Dodatkowe Info: serwer 4fun

Nagroda za pomoc: like+5

 

 

4Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: który serwer

Dodatkowe Info: Pandoramt2/Diamondmt2/Dragonmt2/Elitemt2 czy xenoxmt2 (+ uzasadnienie dlaczego)

Nagroda za pomoc: like +5

 

 

PROSZĘ O POMOC JAK WSZYSTKO PODA x1 osoba to limit like +5

Jak pojedynczo to like+5

1. Glador lub PandoraMT2 ;

2. Ravia.eu (hard, który stoi już kilka miesięcy, a nadal gra tam ogromna liczba osób ;

3. XenoxMT2 albo Sealian, który niedawno wystartował ;

4. Wszystkie, które podałeś są już lekko stare, dlatego ja bym zaczął na czymś nowszym, np. Almantia.pl

;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...