Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sztabkach żeby szybko i dużo ich dropiły łatwo o ulepki

Dodatkowe Info: podobny do divine world s2

Nagroda za pomoc: like +5

 

 

2Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakiś fajny hard

Dodatkowe Info: Balmora,enevra czy balantia (+ uzasadnienie dlaczego)

Nagroda za pomoc: like +5

 

 

3Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun

Dodatkowe Info: serwer 4fun

Nagroda za pomoc: like+5

 

 

4Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: który serwer

Dodatkowe Info: Pandoramt2/Diamondmt2/Dragonmt2/Elitemt2 czy xenoxmt2 (+ uzasadnienie dlaczego)

Nagroda za pomoc: like +5

 

 

PROSZĘ O POMOC JAK WSZYSTKO PODA x1 osoba to limit like +5

Jak pojedynczo to like+5

 

1. Glador

4. Dragonmt2 welug mnie z tych serwerów najlepiej ułożony serwer, nie za łatwy ale też nie trudny.

2. Balantia, Balmora, najlepszy hard jak dla mnie fabula gry eventy unikatowe przeważnie miła atmosfera, + serwer dobrze znany

3. Glador, Elite, Xenox.

Jak już Ci pomogłem to weź nacisnij tego like to mnie motywuje ;] 

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Ulepszacze z łowienia typu list ,nici,kawałek diamentu i zeby były safiry
Dodatkowe Info:Podobny do erdiany
Nagroda za pomoc:LAjk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Ulepszacze z łowienia typu list ,nici,kawałek diamentu i zeby były safiry

Dodatkowe Info:Podobny do erdiany

Nagroda za pomoc:LAjk

Raczej nie ma takiego serwera Jako hard polecam ci Ravia, Balantia

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Nowicjusz
Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy ! :Szukam medium/hard . Grałem na balantia/ravia.eu/dreanor/tiveria

 

Najbardziej zalezy mi na : Miłych ludziach . Aktywnych GM

 

Dodatkowe info :

 

Nagroda za pomoc : +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy ! :Szukam medium/hard . Grałem na balantia/ravia.eu/dreanor/tiveria

 

Najbardziej zalezy mi na : Miłych ludziach . Aktywnych GM

 

Dodatkowe info :

 

Nagroda za pomoc : +

Almantia.pl lub Antisa.eu, która startuje w weekend.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze
Dodatkowe Info: 4fun/easy Ma byc fajny nowe zbroje grałem pro mt2 divine world emperius xenox itp. ma byc darmowy i jaki stojacy z 2-3miesiace.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze

Dodatkowe Info: 4fun/easy Ma byc fajny nowe zbroje grałem pro mt2 divine world emperius xenox itp. ma byc darmowy i jaki stojacy z 2-3miesiace.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Nie ma nowych easy polecam Glador s1, s2

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Szukam easy priva , żeby wszystko było najlepiej na wyciągnięcie ręki :P , dużo graczy i nie Hammer bo mi się nie podoba :P

Funmt2

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Szukam easy priva , żeby wszystko było najlepiej na wyciągnięcie ręki :P , dużo graczy i nie Hammer bo mi się nie podoba :P

Glador s1, XenoxMT2 lub FunMT2 podany wyżej.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerach typu Easy, chciałbym w krótkim okresie czasu coś wyexpić + najważniejsze liczba graczy ONLINE w dzień średnio tak koło 500 (pytam tylko tych co grają, nie po tym co pisze na stronkach bo to często fake.

Dodatkowe Info: Bony 6/7 Bez wartości / odporności na ludzi, lub w ogóle bez

Nagroda za pomoc: Reputacja lub jak to tutaj jest :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: ogarniętej administracji,miłej atmosferze, bardzo rozbudowanym systemie ulepszeń, nowych mapach,wierzchowcach, skilach wchodzących na P u NPC, nowych bossach, nowych metkach i na tym, aby truciak, stalki i te podobne bronie i zbroje, aby były u handlarzy.
Dodatkowe Info:chciałbym, aby serwer był typu easy/4fun
Nagroda za pomoc: LAJK

 

POZDRAWIAM!

23562935567511174409.jpg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerach typu Easy, chciałbym w krótkim okresie czasu coś wyexpić + najważniejsze liczba graczy ONLINE w dzień średnio tak koło 500 (pytam tylko tych co grają, nie po tym co pisze na stronkach bo to często fake.

Dodatkowe Info: Bony 6/7 Bez wartości / odporności na ludzi, lub w ogóle bez

Nagroda za pomoc: Reputacja lub jak to tutaj jest :)

Sealian.pl - bardzo szybki exp i 6/7 bonusy bez siły czy odporności na klasy.

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ogarniętej administracji,miłej atmosferze, bardzo rozbudowanym systemie ulepszeń, nowych mapach,wierzchowcach, skilach wchodzących na P u NPC, nowych bossach, nowych metkach i na tym, aby truciak, stalki i te podobne bronie i zbroje, aby były u handlarzy.

Dodatkowe Info:chciałbym, aby serwer był typu easy/4fun

Nagroda za pomoc: LAJK

 

POZDRAWIAM!

Czyli ogólny serwer dla zabawy. Sprawdź 4funMT2 czy HammerMT2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serw bez 6 i 7 bon, fajny exp
Dodatkowe Info: fajny serw
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

jak mozna to pisac tez na priv o proszony przezemnie serw

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serw bez 6 i 7 bon, fajny exp

Dodatkowe Info: fajny serw

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

jak mozna to pisac tez na priv o proszony przezemnie serw

Hm... może spodobać Ci się Antisa.eu, która startuje jutro/pojutrze. :-) Coś w tym stylu czego szukasz.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serw bez 6 i 7 bon, fajny exp

Dodatkowe Info: fajny serw

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

jak mozna to pisac tez na priv o proszony przezemnie serw

Każdy serwer teraz ma 6/7 polecam Teoden bez 6/7 na klasy.

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Każdy serwer teraz ma 6/7 polecam Teoden bez 6/7 na klasy.

nie kazdy wlasnie ma 6/7 bon pomoze ktos dajac wiecej podobnych serwow?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !
Zależy mi najbardziej na: serwer Easy/4fun max 250 Szybki exp ok 800% Bez masy ulepszaczy może tylko perły broszurki + jakieś 3 inne, bez masy broni, zbroi ok 8
Tylko nowy serwer!!!!!!!!
Dodatkowe info: grałem na Xenox. Gorgony, Lomax, Divine world s2, Diamond, Hammer, Paradise, Ravia, balmora, tiveria, antissa, PvpMt2 itanos emperius. teoden
Nagroda za Pomoc: LIKE

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać/proszę o pomoc

ZALEŻY MI NAJBARDZIEJ NA:max lvl 99-120 (co znaczy że serwer ma być hard :) oraz ponad 250 osób

dodatkowe info: Zmianki.dodania z metków na all lvl.Ku też z metinów 10 do g. Grałem na : ravia,balantia,balmora,tavia

like za pomoc :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: skille na P na 5lv, max lv 250, 255,

serwer ma być dobrze zabezpieczony , ceny u handlarzy niskie,, serwer typu for fun/easy, duży exp ok 1000%

Tylko nowy serwer!!!!!!!!

Dodatkowe info: grałem na Xenox. Gorgony, Lomax, Divine world s2, Diamond, Hammer, Paradise, Ravia, balmora, tiveria, antissa, PvpMt2 itanos emperius. teoden

Nagroda za Pomoc: LIKE

 

może promt2 serwer 4fun

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać/proszę o pomoc

ZALEŻY MI NAJBARDZIEJ NA:max lvl 99-120 (co znaczy że serwer ma być hard :) oraz ponad 250 osób

dodatkowe info: Zmianki.dodania z metków na all lvl.Ku też z metinów 10 do g. Grałem na : ravia,balantia,balmora,tavia

like za pomoc :)

Antisa.eu dzisiaj startuje o 14:00 - trudny medium, 105 lvl max, kilka KU do G, etc.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac pomocy!
Zalezy mi najbardziej na : 4fun servie 0 ulepszaczy fast exp all w szopach
Dodatkowe info : jesli nie ma to prosze podobny do divine world glador pro mt2 pvp mt2 .
Nagroda za pomoc : +++++

MateuszMesiu_eune_238_1_logo.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac pomocy!

Zalezy mi najbardziej na : 4fun servie 0 ulepszaczy fast exp all w szopach

Dodatkowe info : jesli nie ma to prosze podobny do divine world glador pro mt2 pvp mt2 .

Nagroda za pomoc : +++++

 

FunMT2.pl,Senthia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac pomocy!
Zalezy mi najbardziej na: miła atmosfera, dość tanio, 4fun.
Dodatkowe info: podobny do EliteMT2
Nagroda za pomoc: Lubię to!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...