Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac pomocy!

Zalezy mi najbardziej na: miła atmosfera, dość tanio, 4fun.

Dodatkowe info: podobny do EliteMT2

Nagroda za pomoc: Lubię to!

divine world s2 , camerion, virtual mt2,senthia

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czyli ogólny serwer dla zabawy. Sprawdź 4funMT2 czy HammerMT2.

Nie do końca o to mi chodziło. Nie chcę, aby epiki były u handlarzy, a bony wchodziły jak z kosmosu. Chciałbym, żeby na epiki trzeba było zabijać bossy, by dropić ulepszacze, itd... Również chcę naexpić poziom, a nie, że dostaje maxa i tylko pvp, ale masz lajka i tak^^

 

 

@EDIT

Czekam dalej na pomoc.

Lajki czekają^^

23562935567511174409.jpg

Opublikowano

Nie do końca o to mi chodziło. Nie chcę, aby epiki były u handlarzy, a bony wchodziły jak z kosmosu. Chciałbym, żeby na epiki trzeba było zabijać bossy, by dropić ulepszacze, itd... Również chcę naexpić poziom, a nie, że dostaje maxa i tylko pvp, ale masz lajka i tak^^

 

 

@EDIT

Czekam dalej na pomoc.

Lajki czekają^^

Może poprostu gladormt2 ?

Jak już Ci pomogłem to weź nacisnij tego like to mnie motywuje ;] 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serw 6 i 7 bon(bez klas), fajny exp(esy/medium)
Dodatkowe Info: serwer typu .. 4-5 poziomów ulepszen Hwanga,Bronie tak samo zeby mialo 5-4poziomy ulepszeni max lev 150-250,zeby serwer był max 3 tygodnie po premierze,serwer zeby byl do pogrania i troche ludzi gralo z ludzi 300+

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu!

Dziekuje za Pomocy ;) beda Lajki

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serw 6 i 7 bon(bez klas), fajny exp(esy/medium)

Dodatkowe Info: serwer typu .. 4-5 poziomów ulepszen Hwanga,Bronie tak samo zeby mialo 5-4poziomy ulepszeni max lev 150-250,zeby serwer był max 3 tygodnie po premierze,serwer zeby byl do pogrania i troche ludzi gralo z ludzi 300+

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu!

Dziekuje za Pomocy ;) beda Lajki

Sealian.pl to coś takiego, jednak tam masz 6 poziomów nowych broni i max 250 lvl. Możesz zobaczyć też Azmal.pl, jednak stoi już trochę dłużej.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Miłej Atmosferze , Stalkach u Sprzedawcy i Epikach
Dodatkowe Info: (GLOBAL / PRIV)
Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu


assasinu.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej Atmosferze , Stalkach u Sprzedawcy i Epikach

Dodatkowe Info: (GLOBAL / PRIV)

Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu

Jest wiele takich serwerów, ale może chodzić Ci o jakiś serwery easy, jak np. ProMT2 czy 4funMT2.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej Atmosferze , Stalkach u Sprzedawcy i Epikach

Dodatkowe Info: (GLOBAL / PRIV)

Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu

DivineWord Xenox

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy i aby serwer miał jakąś przyszłość. Co do sklepów nie mam specjalnych wymagań ale musi się znaleźć bronie na 30lvl. Szybkie wbijanie skilli na P. EXP średnio szybki aby nie było tak że w 3 dni wbije max lvl ani tak że będe się katował pół roku. I najważniejsze aby nie było przesadzone z dodatkami w interfejsie (jeżeli ktośo kojarzy nową wersję i metina to wie o co mi chodzi.) (Nie wszystkie warunki muszą być spełnione) :)
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy i aby serwer miał jakąś przyszłość. Co do sklepów nie mam specjalnych wymagań ale musi się znaleźć bronie na 30lvl. Szybkie wbijanie skilli na P. EXP średnio szybki aby nie było tak że w 3 dni wbije max lvl ani tak że będe się katował pół roku. I najważniejsze aby nie było przesadzone z dodatkami w interfejsie (jeżeli ktośo kojarzy nową wersję i metina to wie o co mi chodzi.) (Nie wszystkie warunki muszą być spełnione) :)

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:

Almantia.pl i Antisa.eu - prawie te same serwery, które wpadną Ci w oko. :-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Exp Wmiare , Ulepszanie bez Ulepszaczy Poza Epikami itp
Dodatkowe Info: Medium/Hard lub Easy/Medium
Nagroda za pomoc: LIKE ! 5 w KONCIE :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Exp Wmiare , Ulepszanie bez Ulepszaczy Poza Epikami itp

Dodatkowe Info: Medium/Hard lub Easy/Medium

Nagroda za pomoc: LIKE ! 5 w KONCIE :D

Blantia Ravia Teoden

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Exp Wmiare , Ulepszanie bez Ulepszaczy Poza Epikami itp

Dodatkowe Info: Medium/Hard lub Easy/Medium

Nagroda za pomoc: LIKE ! 5 w KONCIE :D

Azmal, Teoden, Ravia (są specjalne ulepszacze), Almantia, Balantia.

Opublikowano

enter]Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dobrej zabawie w stylu MT2 z 2008r

Dodatkowe Info:Brak

Nagroda za pomoc:+

[/center]

Opublikowano

enter]Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dobrej zabawie w stylu MT2 z 2008r

Dodatkowe Info:Brak

Nagroda za pomoc:+

[/center]

Nie ma takiego serwera. Możesz zobaczyć coś ze starszej daty jak Yitian2 czy Longju.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Typowy 4FUN, darmowa rejestracja. nowe itemy (mapki z bossami)
Dodatkowe Info: EASY!
Nagroda za pomoc: LAJKI!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Typowy 4FUN, darmowa rejestracja. nowe itemy (mapki z bossami)

Dodatkowe Info: EASY!

Nagroda za pomoc: LAJKI!

Sealian.pl czy AvonisMT2.pl

Opublikowano

też nie to :D

 

 

4funMT2 lub Glador s1 - jeśli żaden z tych, to chyba Cię tutaj nie zadowolimy.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer bez 6/7 bon, hard z domieszką medium'a ;)
Dodatkowe Info: jw ;>
Nagroda za pomoc: lajk ;>

Kiedyś długi staż na tym forum ;x

Jak ktoś pamięta to pisać ;o.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer bez 6/7 bon, hard z domieszką medium'a ;)

Dodatkowe Info: jw ;>

Nagroda za pomoc: lajk ;>

Teoden, Ravia, Balantia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...