Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Chcę harda jakiegoś, gdzie dropią skrzynki jakieś i w ogóle. Chcę około 1k osób online, duuużo sklepów i w ogóle miłą atmosferę.

Dodatkowe Info: Wymieniajcie wszystkie hardy jakie takie znacie, a i max 99-105 lvl.

Nagroda za pomoc: Lajki.

Kolega UP nie da mi do wyboru dużo. ;xx

To jedyny na którym gra tyle osób, jest to najlepszy z aktualnych hardów, tu na dole masz hardy http://www.mpcforum.pl/topic/812454-spis-serverow/

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/4fun.

* Niekoniecznie polski,może być zagraniczny

* Nie może być hamachi,lecz nie musi być dedykowany

* Znośna ilość graczy (czyli,żeby nie było pustek)

* Bez 6/7 bonów

*Max lv 99 lub 105 lub 127 nie więcej

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/4fun.

* Niekoniecznie polski,może być zagraniczny

* Nie może być hamachi,lecz nie musi być dedykowany

* Znośna ilość graczy (czyli,żeby nie było pustek)

* Bez 6/7 bonów

*Max lv 99 lub 105 lub 127 nie więcej

 

Nie ma easy , 4fun z takim lvl niskim.

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/4fun.

* Niekoniecznie polski,może być zagraniczny

* Nie może być hamachi,lecz nie musi być dedykowany

* Znośna ilość graczy (czyli,żeby nie było pustek)

* Bez 6/7 bonów

*Max lv 99 lub 105 lub 127 nie więcej

Nie ma takiego serwera easy, jednak po raz któryś z kolei polecę serwer Teoden - to jest coś w tym stylu, lecz miło się gra.

Opublikowano

Najważniejszym czynnikiem,jest jednak 6/7 bon.Po prostu szukam serwera bez niego.Nie chodzi mi o hardy,może być nawet medium. (Odpada Antisa (administracja robi sobie kpiny) Balmora,Balantia (Na tych grałem) Revolution.

Opublikowano

Najważniejszym czynnikiem,jest jednak 6/7 bon.Po prostu szukam serwera bez niego.Nie chodzi mi o hardy,może być nawet medium. (Odpada Antisa (administracja robi sobie kpiny) Balmora,Balantia (Na tych grałem) Revolution.

6/7 Jest chyba też na każdym tylko że na niektórych jest bez klas.

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

Najbardziej zalezy mi na : dobrym medium / hard , ktory stoi max 14 dni , milej atmosfery i pomocnych gmow.

Dodatkowe info : gram bez IS.

Nagroda : 5* i like.

Przepraszam ze bez wzoru ale na komie ja. ;(

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

Najbardziej zalezy mi na : dobrym medium / hard , ktory stoi max 14 dni , milej atmosfery i pomocnych gmow.

Dodatkowe info : gram bez IS.

Nagroda : 5* i like.

Przepraszam ze bez wzoru ale na komie ja. ;(

Nie ma dobrych nowych serwerów.. :(Te masz fajne. Medium Teoden Hard Ravia

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Hard ewentualnie medium żeby był łatwy zarobek .
Dodatkowe Info:Chcę czegoś typu balmora grałem na ravia balmora draenor tiveria antisa .
Nagroda za pomoc:lajk

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hard ewentualnie medium żeby był łatwy zarobek .

Dodatkowe Info:Chcę czegoś typu balmora grałem na ravia balmora draenor tiveria antisa .

Nagroda za pomoc:lajk

Almantia lub Teoden, ewentualnie Balantia - to są fajne mediumy, ten pierwszy wystartował niedawno.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duża ilość graczy, brak super-wyjebistych epików i demejdżu 200k w pvp, easy/medium
Dodatkowe Info: Poszukuje serwera na którym nie zmarnuje swojego czasu.
Nagroda za pomoc: full lajk, 5*

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duża ilość graczy, brak super-wyjebistych epików i demejdżu 200k w pvp, easy/medium

Dodatkowe Info: Poszukuje serwera na którym nie zmarnuje swojego czasu.

Nagroda za pomoc: full lajk, 5*

VirtualMT2, Sealian, Azmal, EliteMT2, DiamondMT2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium / Easy / 4fun
Dodatkowe Info: Ogarnięta administracja (mam dośc dzieciarni) , serwer dopracowany - bez bugów.
Nagroda za pomoc: lajk + ;)

Gram pod nickiem :

- Malin3k *wojownik*
- Przypau / Bullet *ninja*
- LittleDevil *sura*

material.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium / Easy / 4fun

Dodatkowe Info: Ogarnięta administracja (mam dośc dzieciarni) , serwer dopracowany - bez bugów.

Nagroda za pomoc: lajk + ;)

 

Serwer medium/easy/4fun. Czy Ty wiesz ile jest takich serwerów? Podaj jakieś sprecyzowane wymagania, bo na razie to mogę polecić Ci te, które aktualnie są rozciągane przez nowych graczy, tj. Alamantia, Azmal i Sealian.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Klimacie i atmosferze jak na PLu jednakże w wersji easy/medium.
Dodatkowe Info: Chodzi o eq, lvl, mapy podobnie jak na PLu - bez nawalonych setek broni, zbroi i map, a poziom trudności easy/medium.
Nagroda za pomoc: Like?

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Klimacie i atmosferze jak na PLu jednakże w wersji easy/medium.

Dodatkowe Info: Chodzi o eq, lvl, mapy podobnie jak na PLu - bez nawalonych setek broni, zbroi i map, a poziom trudności easy/medium.

Nagroda za pomoc: Like?

Teoden.

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Klimacie i atmosferze jak na PLu jednakże w wersji easy/medium.

Dodatkowe Info: Chodzi o eq, lvl, mapy podobnie jak na PLu - bez nawalonych setek broni, zbroi i map, a poziom trudności easy/medium.

Nagroda za pomoc: Like?

Hm... wydaje mi się, że Teoden.eu trafi w Twoje gusta lub Almantia.pl, jednakże tam jest trochę więcej epików.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Klimacie i atmosferze jak na PLu jednakże w wersji easy/medium.

Dodatkowe Info: Chodzi o eq, lvl, mapy podobnie jak na PLu - bez nawalonych setek broni, zbroi i map, a poziom trudności easy/medium.

Nagroda za pomoc: Like?

Teoden

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dobrym 4 funie gdzie szybko wchodzi lv i generalnie pod PvP
Dodatkowe Info: zeby bony wchodzily maksymalne :( nie bylo tysiac ulepszaczy a 6/7 obojetnie..
Nagroda za pomoc: Lajki.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobrym 4 funie gdzie szybko wchodzi lv i generalnie pod PvP

Dodatkowe Info: zeby bony wchodzily maksymalne :( nie bylo tysiac ulepszaczy a 6/7 obojetnie..

Nagroda za pomoc: Lajki.

DivineWord.

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium / Easy / 4fun

Dodatkowe Info: Ogarnięta administracja (mam dośc dzieciarni) , serwer dopracowany - bez bugów.

Nagroda za pomoc: lajk + ;)

 

Azmal,Teoden

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy! szukam medium priva ! pomocy !!

Zależy mi najbardziej na:medium nie ważne czy pl czy jakiś zagraniczny

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: +
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! szukam medium priva ! pomocy !!
Zależy mi najbardziej na:medium nie ważne czy pl czy jakiś zagraniczny
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: +

Teoden

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! szukam medium priva ! pomocy !!
Zależy mi najbardziej na:medium nie ważne czy pl czy jakiś zagraniczny
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: +

Almantia.pl - ogarnięty medium na dłuższy czas, na którym gra bardzo duża liczba osób. :-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...