Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowy to proponuję Azmal lub Teoden - co prawda nie są to jakieś serwery easy, ale gra się naprawdę przyjemnie i jest po 450-600 graczy online. Ze starszych to na pewno XenoxMT2, gdzie jest jeszcze więcej osób, jednak to serwer 4FUN, na którym lata eq z navi. :-)

Azmal nudny server, niczym się nie wyróżniający jak dla mnie ,Xenox za dużo itemów i ulepszaczy a Teoden sprawdze .Dzięki.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: nie za trudnej grze dobry exp , zeby bylo z kim grać

Dodatkowe Info: mysle na teoden lub azmal?

Nagroda za pomoc: 5+

 

Polecam teoden dobry normal :)

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: skille na P na 5lv, max lv 250, 255,

serwer ma być dobrze zabezpieczony , ceny u handlarzy niskie,, serwer typu for fun/easy, duży exp ok 1000% max ok 7 broni, zbroi.

Tylko nowy serwer!!!!!!!! start za jakiś czas

Dodatkowe info: grałem na Xenox. Gorgony, Lomax, Divine world s2, Diamond, Hammer, Paradise, Ravia, balmora, tiveria, antissa, PvpMt2 itanos emperius. teaoden

Nagroda za Pomoc: LIKE

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na tym aby był dokładnie jak csyt2
Dodatkowe Info: 100% jak csyt2
Nagroda za pomoc: Like

235761444056892195480.gif

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym aby był dokładnie jak csyt2

Dodatkowe Info: 100% jak csyt2

Nagroda za pomoc: Like

Może napisał być jaki był csyt2 żeby osoby które tam nie grały mogły pomuc :O

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym aby był dokładnie jak csyt2

Dodatkowe Info: 100% jak csyt2

Nagroda za pomoc: Like

100% jak CSYT2? Nie ma takiego serwera, a nawet jakby powstał to nie byłoby takiej atmosfery, bo wtedy chodziło głównie o łatwiejsze poznawanie gry - teraz wszyscy by mieli 120 lvl i super ekwipunek po tygodniu. Metin się zmienia, niestety.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: nie za trudnej grze dobry exp , zeby bylo z kim grać

Dodatkowe Info: mysle na teoden lub azmal?

Nagroda za pomoc: 5+

 

Balmora.pl , ponad 2k luda codziennie bardzo dobry serwer i dopracowany.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !
Zależy mi najbardziej na: skille na P na 5lv, max lv 250, 255,
serwer ma być dobrze zabezpieczony , ceny u handlarzy niskie,, serwer typu for fun/easy, duży exp ok 1000% max ok 7 broni, zbroi.

Tylko nowy serwer!!!!!!!! start za jakiś czas
Dodatkowe info: grałem na Xenox. Gorgony, Lomax, Divine world s2, Diamond, Hammer, Paradise, Ravia, balmora, tiveria, antissa, PvpMt2 itanos emperius. teaoden
Nagroda za Pomoc: LIKE

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: skille na P na 5lv, max lv 250, 255,

serwer ma być dobrze zabezpieczony , ceny u handlarzy niskie,, serwer typu for fun/easy, duży exp ok 1000% max ok 7 broni, zbroi.

Tylko nowy serwer!!!!!!!! start za jakiś czas

Dodatkowe info: grałem na Xenox. Gorgony, Lomax, Divine world s2, Diamond, Hammer, Paradise, Ravia, balmora, tiveria, antissa, PvpMt2 itanos emperius. teaoden

Nagroda za Pomoc: LIKE

Nie ma dokładnie takiego serwera, jednak spójrz na iMetin lub VirtualMT2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: na lvl max 255lvl , nie zatruna gra, medium.
Dodatkowe Info: zalezy mi na serwie jak diamondmt2,dragonmt2
Nagroda za pomoc: 5+

www

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: na lvl max 255lvl , nie zatruna gra, medium.

Dodatkowe Info: zalezy mi na serwie jak diamondmt2,dragonmt2

Nagroda za pomoc: 5+

DivineWord, Xenox

 

 

 

Nie ma dokładnie takiego serwera, jednak spójrz na iMetin lub VirtualMT2.

Najważniejsze żeby były nowe, te nie są :(

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

DivineWord, Xenox

 

 

 

Najważniejsze żeby były nowe, te nie są :(

4funMT2, NightCore.pl ?

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: na lvl max 255lvl , nie zatruna gra, medium.

Dodatkowe Info: zalezy mi na serwie jak diamondmt2,dragonmt2

Nagroda za pomoc: 5+

Azmal, Teoden, Almantia.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: na lvl max 255lvl , nie zatruna gra, medium.

Dodatkowe Info: zalezy mi na serwie jak diamondmt2,dragonmt2

Nagroda za pomoc: 5+

VirtualMT2

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Ne wiem gdzie grać

Zależy mi na:

- fajni ludzie

- eventy

- nowe mapki

- max 250lv +

- is

- ulepszacze

- fajne bronie i zbroje

- serwer niedawno utworzony lub jeszcze w produkcji

Dam lajki

image.png 

Opublikowano

Ne wiem gdzie grać

Zależy mi na:

- fajni ludzie

- eventy

- nowe mapki

- max 250lv +

- is

- ulepszacze

- fajne bronie i zbroje

- serwer niedawno utworzony lub jeszcze w produkcji

Dam lajki

Z tych co niedawno wystartowały: Noxia lub Sealian. Ze starszych tytułów to VirtualMT2 czy PandoraMT2.

Opublikowano

Niestety nie znam takich nowych serwrów mogę ci podać te na któych jest dużo luda i spełniają twoje wymagania :DargonMT2 , elitemt2 , xenoxmt2


Ne wiem gdzie grać
Zależy mi na:
- fajni ludzie
- eventy
- nowe mapki
- max 250lv +
- is
- ulepszacze
- fajne bronie i zbroje
- serwer niedawno utworzony lub jeszcze w produkcji
Dam lajki

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Cześć mam pytanie czy ktoś może mi coś powiedzieć o tym serwerze???

 

 

Bo znalazłem dwa filmy u jednego youtubera

 

http://www.youtube.com/watch?v=l6-QVFZBGNs

 

a tu tą postać oddaje w konkursie i się tak zastanawiam czy jest sens aby tam zagrać jak tą ninją kosił wszystko co podeszło pod nóż

 

 

ps. nie wiem jak wstawić filmy pozdrawiam i czekam na jakąś odpowiedź

 

 

 

Opublikowano

Cześć mam pytanie czy ktoś może mi coś powiedzieć o tym serwerze???

 

 

Bo znalazłem dwa filmy u jednego youtubera

 

http://www.youtube.com/watch?v=l6-QVFZBGNs

 

a tu tą postać oddaje w konkursie i się tak zastanawiam czy jest sens aby tam zagrać jak tą ninją kosił wszystko co podeszło pod nóż

 

 

ps. nie wiem jak wstawić filmy pozdrawiam i czekam na jakąś odpowiedź

Mam nieodparte wrażenie, że to jest DiamondMT2 (okej, w drugim filmiku jest napisane). Na Diamondzie opłaca się grać wojownikiem czy ninją - rok temu nieźle kosiłem bodziakiem. ;-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Serverze 4fun
Dodatkowe Info:Szukam takiego serva, jak nightcore, gdzie wszystkie bronie/zbroje 65/75lvl są u npc, gra dosyć dużo ludzi i nie może być zmiany bonów u npc bo mnie to wnerwia.
Nagroda za pomoc: 3 like i 5* do profilu

Minus.png
Opublikowano

@UP

Polecam Ci pandoremt2 co prawda nie ma broni 65/75 u handlarzy , ale gra duża liczba osób . Pozatym bronie na 65 są w sklepach graczy za grosze :)

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

 

Hard/Medium

Bez nowych zbroi, mogą być po 2 nowe zbroje / miecze / biżu (ale bez przesady, nie po 10 nowych zbroi itp >.<)

Max lv do 127.

Żeby grało 400 osób+

 


Dodatkowe Info: Chciałbym zacząć nagrywać jakieś let's play z serwera, którego nie moge sb wybrać.
Nagroda za pomoc: Limit lajków na 7dni, 5*.

 

@EDYCJA:
wygrać - wybrać*

­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

Hard/Medium

Bez nowych zbroi, mogą być po 2 nowe zbroje / miecze / biżu (ale bez przesady, nie po 10 nowych zbroi itp >.<)

Max lv do 127.

Żeby grało 400 osób+

 

 

Dodatkowe Info: Chciałbym zacząć nagrywać jakieś let's play z serwera, którego nie moge sb wygrać.

Nagroda za pomoc: Limit lajków na 7dni, 5*.

 

Balmora, Balantia, Ravia, Senthia, Revolution, Almantia, Teoden, GladoR s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serverze Medium/Hard 99-127lv max.
Dodatkowe Info: Server podobny do iVeila, Antasia coś takiego stylu exp jak na harda przystało i ceny w miare normalne + by nie było akcji jak na Antasi z EQ z Navi.
Nagroda za pomoc:LAJKI LAJKI ! 5

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...