Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: : HARD , może być jakiś podchodzący pod medium , ale nie z za wysokim expem . Drop szkatułek / coś lekko ułatwiające grę na serwerze z wszystkich moobków + drop zmianek oraz dodań . Co do broni oraz zbroi to te co na PL + 3max jakieś inne:) .

Dodatkowe Info: : Max lvl sięgający granice 127. ;)

Nagroda za pomoc: : Lajk oraz reputacja :)

Metin2 World

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

zależy mi na: skille na P 5lv lub wbijanie punktami 17-20, lekki exp, dobry drop yang/przedmioty, serwer stabilny, szybko ściągający się klient, ilość graczy online codziennie więcej niż 100 ;), mało ulepszaczy, max 10 zbroi i broni,na start eq +9 z pele, polecany serwer :D

Dodatkowe info: podawać wszystkie serwery dostępne ,Wykluczając XenoxMt2(no i dwa serwery z nim złączone), GladorMt2, VirtualMt2,PandoraMt2,DiamondMt2,iMetin,DevuxMt2, Gorgony(nie działa chyba dlatego wykluczam),LomaxMt2, AstheraMt2, GuerraMt2(nie działa chyba) no i serwer działający czyli ON w tej chwili ma być ;)

Nagroda za Pomoc: Lajk i reputacja ;)

HammerMT2

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

zależy mi na: skille na P 5lv lub wbijanie punktami 17-20, lekki exp, dobry drop yang/przedmioty, serwer stabilny, szybko ściągający się klient, ilość graczy online codziennie więcej niż 100 ;), mało ulepszaczy, max 10 zbroi i broni,na start eq +9 z pele, polecany serwer :D

Dodatkowe info: podawać wszystkie serwery dostępne ,Wykluczając XenoxMt2(no i dwa serwery z nim złączone), GladorMt2, VirtualMt2,PandoraMt2,DiamondMt2,iMetin,DevuxMt2, Gorgony(nie działa chyba dlatego wykluczam),LomaxMt2, AstheraMt2, GuerraMt2(nie działa chyba) no i serwer działający czyli ON w tej chwili ma być ;)

Nagroda za Pomoc: Lajk i reputacja ;)

DivineWord

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: max lvlu 99 , bronie tylko syrki nic wiecej , czyli star dobry metin bez nowych map broni itd.
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. W grę wchodzi tylko priv (dedyk) może być zagraniczny , jeśli ktos taki zna proszę o podanie nazwy.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max lvlu 99 , bronie tylko syrki nic wiecej , czyli star dobry metin bez nowych map broni itd.

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. W grę wchodzi tylko priv (dedyk) może być zagraniczny , jeśli ktos taki zna proszę o podanie nazwy.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Może Ravia?

Opublikowano

Może Ravia?

Ewentualnie Balmora lub Antisa.eu (na tym ostatnim różnica tego, że jest max 105 lvl - tak samo Balantia.pl).

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: max lvlu 99 , bronie tylko syrki nic wiecej , czyli star dobry metin bez nowych map broni itd.
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. W grę wchodzi tylko priv (dedyk) może być zagraniczny , jeśli ktos taki zna proszę o podanie nazwy.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Balmora, Balantia, Ravia

Opublikowano

DivineWord

zaraz sprawdzę i ci powiem ale chyba na nim nie dostaje się skille na P na 5lv coś mi się tak zdaje ;)

i24453_fullcolor.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Exp - Medium Drop-Medium Yangi-Easy/Medium
Dodatkowe Info:Bronie 30 u handlaży zmianki i dosyc łatwe wbijanie skilli na G1/P
Nagroda za pomoc: Like 5 w profilu :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Exp - Medium Drop-Medium Yangi-Easy/Medium

Dodatkowe Info:Bronie 30 u handlaży zmianki i dosyc łatwe wbijanie skilli na G1/P

Nagroda za pomoc: Like 5 w profilu :)

Antisa.eu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Exp - Medium Drop-Medium Yangi-Easy/Medium

Dodatkowe Info:Bronie 30 u handlaży zmianki i dosyc łatwe wbijanie skilli na G1/P

Nagroda za pomoc: Like 5 w profilu :)

Avalon V2, Warum.pl

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Exp - Medium Drop-Medium Yangi-Easy/Medium

Dodatkowe Info:Bronie 30 u handlaży zmianki i dosyc łatwe wbijanie skilli na G1/P

Nagroda za pomoc: Like 5 w profilu :)

Revolutionmt2.pl dzisiaj startuje.
Minus.png
Opublikowano

Revolutionmt2.pl dzisiaj startuje.

Lub ten sam serwer pod inną nazwą, który już wystartował, a konkretniej Almantia.pl - jedyne co się tam różni to administracja.

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b]4fun/PVP
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b]raty u kapitana
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b]+

[/center]

Nie wiem czy jeszcze istnieją takie servery

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b]4fun/PVP

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b]raty u kapitana

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b]+

[/center]

Nie wiem czy jeszcze istnieją takie servery

4funmt2.pl

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Witam , szukam jakiegoś serwera , typ Medium/Easy podobny do Diamonda.

EliteMT2 lub Azmal.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Medium niskie ceny nie global polski serw przyjemna atmasfera.
Dodatkowe Info:Medium i niskie ceny glador odpada
Nagroda za pomoc:Like

http://www.mody.eu/pic4/530c360-3p.gif

Opublikowano

zaraz sprawdzę i ci powiem ale chyba na nim nie dostaje się skille na P na 5lv coś mi się tak zdaje ;)

Na 5lvl kamień duchowy i masz skille na p :)

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Graniu na fishbocie ta aby było nie za mało ludzi...[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: Chcę zacząć od nowa grę w metin2.pl globalnym i nie wiem na jakim serwerze .. Będe Grał mentalkiem i tak aby ceny nie były za wysokie .. ;).[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:++++++++++[/color][/i][/b]
[/center]

sygna_player.gif

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Graniu na fishbocie ta aby było nie za mało ludzi...[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: Chcę zacząć od nowa grę w metin2.pl globalnym i nie wiem na jakim serwerze .. Będe Grał mentalkiem i tak aby ceny nie były za wysokie .. ;).[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:++++++++++[/color][/i][/b]

[/center]

Solar - to chyba oczywiste. Dużo graczy i niskie ceny w porównaniu z np. Monastyrem. Ewentualnie możesz próbować na Syriuszu, jednak tam trochę mniej sklepików w M1 i mniej 'interesująca' atmosfera na expowiskach.

Opublikowano

Na 5lvl kamień duchowy i masz skille na p :)

aha spoko ;) chyba wbije

i24453_fullcolor.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybkim i przyjemnym expie,łatwym zrobieniu eq.Ogólnie servera na którym można zrobić fajne wojny itp :D
Dodatkowe Info:Najlepiej jakiś nowy server na którym licznik graczy online wynosi conajmniej 450 osób dziennie :)
Nagroda za pomoc:Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim i przyjemnym expie,łatwym zrobieniu eq.Ogólnie servera na którym można zrobić fajne wojny itp :D

Dodatkowe Info:Najlepiej jakiś nowy server na którym licznik graczy online wynosi conajmniej 450 osób dziennie :)

Nagroda za pomoc:Lajk

 

Nowy to proponuję Azmal lub Teoden - co prawda nie są to jakieś serwery easy, ale gra się naprawdę przyjemnie i jest po 450-600 graczy online. Ze starszych to na pewno XenoxMT2, gdzie jest jeszcze więcej osób, jednak to serwer 4FUN, na którym lata eq z navi. :-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...