Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: duzej ilości graczy online ,HAARD! GRACZY 700+

Dodatkowe Info: 10 KU G NAJLEPIEJ, SERWER JAKIŚ ŚWIEŻY NIECH MA MAX 2MIESIĄCE

Nagroda za pomoc: Lajk

Nie ma aktualnie harda, na którym jest 10 książek do G. Wszystko się zgadza prócz tego punktu na serwerze Ravia.eu ;-)

PS. Glador to nie hard.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: duzej ilości graczy online , medium, zorganizowany drop i exp. Dodatkowe Info: Priv, zabijacz czasu, czyli nie serwer na 5h. Nagroda za pomoc: Lajk

Ravia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max lvl coś około 150-180lvl ,nie za dużo ulepszeń ,6/7 bon na klasy!! wkładanie rud do biżu ebo itp..

Dodatkowe Info: coś w podobie do starego extremeMT2 s1 ,którego już niestety nie ma ;(

Nagroda za pomoc:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym dostępie do dobrego eq i słabych ratach.

Dodatkowe Info: Jakiś dedykowany priv, pewniak.

Nagroda za pomoc: Oczywiscie Lajk.

Ewentualnie serwer nieco łatwiejszy niż pl.

giphy.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym dostępie do dobrego eq i słabych ratach.

Dodatkowe Info: Jakiś dedykowany priv, pewniak.

Nagroda za pomoc: Oczywiscie Lajk.

Ewentualnie serwer nieco łatwiejszy niż pl.

 

Ravia,Balmora,Tiveria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max lvl coś około 150-180lvl ,nie za dużo ulepszeń ,6/7 bon na klasy!! wkładanie rud do biżu ebo itp..

Dodatkowe Info: coś w podobie do starego extremeMT2 s1 ,którego już niestety nie ma ;(

Nagroda za pomoc:

Polecam, zagrać na MexiliaMT2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym dostępie do dobrego eq i słabych ratach.

Dodatkowe Info: Jakiś dedykowany priv, pewniak.

Nagroda za pomoc: Oczywiscie Lajk.

Ewentualnie serwer nieco łatwiejszy niż pl.

 

Tiveria, Ravia ,Balantia

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max lvl coś około 150-180lvl ,nie za dużo ulepszeń ,6/7 bon na klasy!! wkładanie rud do biżu ebo itp..

Dodatkowe Info: coś w podobie do starego extremeMT2 s1 ,którego już niestety nie ma ;(

Nagroda za pomoc:

 

iMetin

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym dostępie do dobrego eq i słabych ratach.

Dodatkowe Info: Jakiś dedykowany priv, pewniak.

Nagroda za pomoc: Oczywiscie Lajk.

Ewentualnie serwer nieco łatwiejszy niż pl.

 

Ravia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max lvl coś około 150-180lvl ,nie za dużo ulepszeń ,6/7 bon na klasy!! wkładanie rud do biżu ebo itp..

Dodatkowe Info: coś w podobie do starego extremeMT2 s1 ,którego już niestety nie ma ;(

Nagroda za pomoc:

Azmal,Teoden

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym dostępie do dobrego eq i słabych ratach.

Dodatkowe Info: Jakiś dedykowany priv, pewniak.

Nagroda za pomoc: Oczywiscie Lajk.

Ewentualnie serwer nieco łatwiejszy niż pl.

 

Tavia,kompleks serwerów Pandora,Avalon v1 /v2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max lvl coś około 150-180lvl ,nie za dużo ulepszeń ,6/7 bon na klasy!! wkładanie rud do biżu ebo itp..

Dodatkowe Info: coś w podobie do starego extremeMT2 s1 ,którego już niestety nie ma ;(

Nagroda za pomoc:

Diamond(fakt-max lvl 250,ale i tak polecam),kompleks avalon, AzmalMT2

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer taki sam lub podobny do uniblu.eu

Dodatkowe Info: Jak najnowszy.

Nagroda za pomoc: Lajk.

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00 ]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee ]Zależy mi najbardziej na:przyjemnosci z gry zero is[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: Bony zeby wchodzily maxymalne serwer Easy/Medium bronie epickie nie z 75

Gralem na Metin5 Cavalos Divine world s1/s2[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b][/color]

[/center]

 

P.S Nie wiem czemu mi nie zrobilo kolorow przekopiowalem to co we wzorze.

Opublikowano

Na poczatek; nie moge korzystac ze wzoru bo uzywam telefonu.

 

Ktory serwer wybrac? M2 sg czy us? Gdzie szybciej leci xp? Gdzie przyjemniej sie gra? Gdzie jest taniej?

Opublikowano

Na poczatek; nie moge korzystac ze wzoru bo uzywam telefonu.

 

Ktory serwer wybrac? M2 sg czy us? Gdzie szybciej leci xp? Gdzie przyjemniej sie gra? Gdzie jest taniej?

 

Zdecydowanie SG, wiecej ludzi, lepszy support, latwiejszy początek, dużo nowości.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwym expieniu i szybkim ulepszaniu eq

Dodatkowe Info:Serwerek mógłby być podobny jak najbardziej do evoraMt2

Nagroda za pomoc:lajk xD

było by miło gdybym za pomoc dostał +



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwym expieniu i szybkim ulepszaniu eq

Dodatkowe Info:Serwerek mógłby być podobny jak najbardziej do evoraMt2

Nagroda za pomoc:lajk xD

Mało, napisałeś ale polecam zagrać na Glador s.1 i MexiliaMT2. :)

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: nie za łatwy nie za trudny .. zeby nie bylo max lvl w 1 dzien i max eq w 1 dzien..

Dodatkowe Info:nic

Nagroda za pomoc:lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: nie za łatwy nie za trudny .. zeby nie bylo max lvl w 1 dzien i max eq w 1 dzien..

Dodatkowe Info:nic

Nagroda za pomoc:lajk

MexiliaMT2

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwym expieniu i szybkim ulepszaniu eq

Dodatkowe Info:Serwerek mógłby być podobny jak najbardziej do evoraMt2

Nagroda za pomoc:lajk xD

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwym expieniu i szybkim ulepszaniu eq

Dodatkowe Info:Serwerek mógłby być podobny jak najbardziej do evoraMt2

Nagroda za pomoc:lajk xD

Kompleks serwerów Xenox,4fun MT2,fun mt2,Diamond MT2

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: nie za łatwy nie za trudny .. zeby nie bylo max lvl w 1 dzien i max eq w 1 dzien..

Dodatkowe Info:nic

Nagroda za pomoc:lajk

Azmal MT2

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: nie za łatwy nie za trudny .. zeby nie bylo max lvl w 1 dzien i max eq w 1 dzien..

Dodatkowe Info:nic

Nagroda za pomoc:lajk

Teoden,Azmal

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: nie za łatwy nie za trudny .. zeby nie bylo max lvl w 1 dzien i max eq w 1 dzien..

Dodatkowe Info:nic

Nagroda za pomoc:lajk

 

 

Teoden, Azmal, Glador s2

Technik aka Quester Helper.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Otóz serwer ma być stu procentowy do zabawy, żadna monotonia typu ciągłe expienie, dropienie ulepszaczy żeby cokolwiek ulepszyć, ma być to serwer do zabawy czyli do pvp, oczywiście że expić można ale nie tak żeby dużo czasu poświęcić na exp. Najlepiej żeby nie było KD do ulepszania.

Dodatkowe Info: 4funMT2,XenoxMT2,NightCore,Eruris odpadają, nie spełniają wymagania, albo jeden ma pełno bugów, albo to ulepszenie kd, albo to problem z ulepszaczami.

Nagroda za pomoc: Albo 15 zł przelewem albo like :D heh

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Otóz serwer ma być stu procentowy do zabawy, żadna monotonia typu ciągłe expienie, dropienie ulepszaczy żeby cokolwiek ulepszyć, ma być to serwer do zabawy czyli do pvp, oczywiście że expić można ale nie tak żeby dużo czasu poświęcić na exp. Najlepiej żeby nie było KD do ulepszania.

Dodatkowe Info: 4funMT2,XenoxMT2,NightCore,Eruris odpadają, nie spełniają wymagania, albo jeden ma pełno bugów, albo to ulepszenie kd, albo to problem z ulepszaczami.

Nagroda za pomoc: Albo 15 zł przelewem albo like :D heh

 

SpotlineMT2 - serwer pod pvp polecam :) podać Ci już konto bankowe ? :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Otóz serwer ma być stu procentowy do zabawy, żadna monotonia typu ciągłe expienie, dropienie ulepszaczy żeby cokolwiek ulepszyć, ma być to serwer do zabawy czyli do pvp, oczywiście że expić można ale nie tak żeby dużo czasu poświęcić na exp. Najlepiej żeby nie było KD do ulepszania.

Dodatkowe Info: 4funMT2,XenoxMT2,NightCore,Eruris odpadają, nie spełniają wymagania, albo jeden ma pełno bugów, albo to ulepszenie kd, albo to problem z ulepszaczami.

Nagroda za pomoc: Albo 15 zł przelewem albo like :D heh

 

XenoxMT2, lvle szybko, ulepszacze trzeba niby dropic ale metkow od cholery, sporo ludzi, kd+9 dropia...

DiamondMT2

PandoraMT2

Ironiczny


 


LEGACY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...