Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

umiesz czytac? chodzi mi tylko o server startujacy dzis pacanie zafajdany

No,to napisałem,że nie ma :) .Proszę,kulturalniej... <_<

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym żeby serwer był podobny w cechach i wyglądem do UniBlu.eu!

Dodatkowe Info:4Fun/Easy STARTUJACY DZIŚ,JUTRO,POJUTRZE,POPOJUTRZE !

Nagroda za pomoc:LAJK!

Narnia MT2

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na: Stalka u npc broni na 75 ale nie koniecznie

Dodatkowe informację: grałem na divine s2/glador s1

Nagroda za pomoc:Like

VirtualMT2.Polecam :)

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakiś dobry hard/medium, żeby grało sporo ludzi. Średni lvl to około 75/80

Dodatkowe Info: W sumie to nie wiem, żeby nie był ani za prosty, ani za łatwy.

Nagroda za pomoc: Like...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakiś dobry hard/medium, żeby grało sporo ludzi. Średni lvl to około 75/80

Dodatkowe Info: W sumie to nie wiem, żeby nie był ani za prosty, ani za łatwy.

Nagroda za pomoc: Like...

 

Ravia

 

 

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na: Stalka u npc broni na 75 ale nie koniecznie

Dodatkowe informację: grałem na divine s2/glador s1

Nagroda za pomoc:Like

 

Xenox

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakiś dobry hard/medium, żeby grało sporo ludzi. Średni lvl to około 75/80

Dodatkowe Info: W sumie to nie wiem, żeby nie był ani za prosty, ani za łatwy.

Nagroda za pomoc: Like...

Diamond MT2

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

W ile tam wbiję 75 lvl?

 

Szczerze na ravia nie grałem ale skoro exp jest 500% to pewnie w kilka dni.

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Szczerze na ravia nie grałem ale skoro exp jest 500% to pewnie w kilka dni.

30lvl w jakąś godzinkę.75lvl przy hardcore expie zrobisz w około 10godzinek ;)

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym aby serwer był podobny do Grayst.pl i było max 150lv + Medium/Easy i Łatwo na P.

Dodatkowe Info: Żeby Było Dużo Rużnych expowisk i NIE Hamatchi.

Nagroda za pomoc: Laik i +5

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakiś dobry medium, żeby grało sporo ludzi. Średni lvl to około 75/80

Dodatkowe Info: W sumie to nie wiem, żeby nie był ani za prosty, ani za łatwy.

Nagroda za pomoc: Like...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakiś medium podobny do Grayst.pl Teoden.eu z nowościami itp. Brak 6/7 lub tylko do expa.

Dodatkowe Info: Najlepiej żeby było z 500+ osób online | Odpada Teoden/Pandora

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym aby serwer był podobny do Grayst.pl i było max 150lv + Medium/Easy i Łatwo na P.

Dodatkowe Info: Żeby Było Dużo Rużnych expowisk i NIE Hamatchi.

Nagroda za pomoc: Laik i +5

 

Teoden

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakiś medium podobny do Grayst.pl Teoden.eu z nowościami itp. Brak 6/7 lub tylko do expa.

Dodatkowe Info: Najlepiej żeby było z 500+ osób online | Odpada Teoden/Pandora

Nagroda za pomoc: Like

 

diamondmt2, devox

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym żeby serwer był podobny w cechach i wyglądem do UniBlu.eu i żeby był szybki exp 600-900%!!

Dodatkowe Info:4Fun/Easy STARTUJACY DZIŚ,JUTRO,POJUTRZE,POPOJUTRZE !

Nagroda za pomoc:LAJK!

49054229516020140143.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakiś medium podobny do Grayst.pl Teoden.eu z nowościami itp. Brak 6/7 lub tylko do expa.

Dodatkowe Info: Najlepiej żeby było z 500+ osób online | Odpada Teoden/Pandora

Nagroda za pomoc: Like

AvalonMT2

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym żeby serwer był podobny w cechach i wyglądem do UniBlu.eu i żeby był szybki exp 600-900%!!

Dodatkowe Info:4Fun/Easy STARTUJACY DZIŚ,JUTRO,POJUTRZE,POPOJUTRZE !

Nagroda za pomoc:LAJK!

Nie spamuj...

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym aby serwer był podobny do Grayst.pl i było max 150lv + Medium/Easy i Łatwo na P.

Dodatkowe Info: Żeby Było Dużo Rużnych expowisk i NIE Hamatchi.

Nagroda za pomoc: Laik i +5

Metinologia?Nie ma sewrerów easy z max lvl 150...Grayst to był wyjątek.

@Down

@Incola Nie spamuje idioto tylko chce znaleść serwer P*****

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym żeby serwer był podobny w cechach i wyglądem do UniBlu.eu i żeby był szybki exp 600-900%!!

Dodatkowe Info:4Fun/Easy STARTUJACY DZIŚ,JUTRO,POJUTRZE,POPOJUTRZE !

Nagroda za pomoc:LAJK!

Po pierwsze:proszę bez wyzwisk.Po drugie:wystarczy jak raz napiszesz.Po trzecie:jest to,nawet nie zgodne z regulaminem tematu.Po czwarte: brak takich serwerów!!!

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

@Incola Nie spamuje

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym żeby serwer był podobny w cechach i wyglądem do UniBlu.eu i żeby był szybki exp 600-900%!!

Dodatkowe Info:4Fun/Easy STARTUJACY DZIŚ,JUTRO,POJUTRZE,POPOJUTRZE !

Nagroda za pomoc:LAJK!


  •  

49054229516020140143.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności z gry.

Dodatkowe Info: Chcę zagrać na globalu ewentualnie na privie, ale na polskim. Nie za trudny.

Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu.

 

Zapraszam na Antisa.eu

 

Tak wiem dużo ludzi pisze że bugi itd... ale administracja serwera pracuje i stara sie wszystko naprawic żeby było jak najlepiej . Wejdz na serwer i sie przekonasz że jest gony uwagi :) Pozdrawiam M0NST3R .

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dostawaniu lvl na start, serv do pvp, darmowy

Dodatkowe Info: maks kd+5 (ale nie koniecznie), bony maja wchodzic 5,10,15

Nagroda za pomoc: lajk

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności i łatwości

Dodatkowe Info:

Chciałbym grać bez IS - Chciałbym szybko wbić lvl i eq - Nie musi być PL :)

Jeżeli jest, to jaki serwer, jakie królestwo? Jaka postać w ogóle

Nagroda za pomoc: Lajk

43242342423.jpg]
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności i łatwości

Dodatkowe Info:

Chciałbym grać bez IS - Chciałbym szybko wbić lvl i eq - Nie musi być PL :)

Jeżeli jest, to jaki serwer, jakie królestwo? Jaka postać w ogóle

Nagroda za pomoc: Lajk

Xenox/Pandora/iMetin

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwer Hard, ewentualnie medium. Grałem na Balmora - super, 86lvl wbiłem i potem nuda, Ravia - mało nowości, trzeba napierniczać cały dzień jak na PLu.. ogólnie nudny tylko dropienie hematycznych i tak non stop. Balantia - ok, mało ludzi. Tiveria - nie przypadł mi do gustu, też mało nowości, Tavia - mało ludzi, Draenor - także mało ludu choć serwer ciekawy.

Dodatkowe Info:

Planuję zacząć grę od nowa. (GLOBAL / PRIV)

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwer Hard, ewentualnie medium. Grałem na Balmora - super, 86lvl wbiłem i potem nuda, Ravia - mało nowości, trzeba napierniczać cały dzień jak na PLu.. ogólnie nudny tylko dropienie hematycznych i tak non stop. Balantia - ok, mało ludzi. Tiveria - nie przypadł mi do gustu, też mało nowości, Tavia - mało ludzi, Draenor - także mało ludu choć serwer ciekawy.

 

Dodatkowe Info:

Planuję zacząć grę od nowa. (GLOBAL / PRIV)

 

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

 

Teoden.eu, NarniaMT2

Counter-Strike | Metin2 PL | Metin2 Priv | Shakes and Fidget


Brak Sygnaturki :C

Opublikowano


  1. [center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]
    [b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na tym, żeby po skończeniu przygody z grą móc sprzedać konto na allegro :[/i][/b][/color]
    [b][i][color=#afeeee]Chodzi mi o priva :[/i][/b][/color]
    [b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc 5 pkt do profilu :[/i][/b][/color]
    [/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] Serwer easy . Dużo ludzi online . [/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] 6/7 bon bez silny i odporny na ludzi . Działający BS ;] [/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] Like [/color]

[/center]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym żeby serwer był podobny w cechach i wyglądem do UniBlu.eu i żeby był szybki exp 600-900%!!

Dodatkowe Info:4Fun/Easy STARTUJACY DZIŚ,JUTRO,POJUTRZE,POPOJUTRZE !

Nagroda za pomoc : LAJK!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dam Eq Na iMetin : 20 K PEREŁ/Eq FUll 7x bon/Złocista zbroja od 209 +9 7x bon/ za eq na metin2.pl solar ! K,o,n,t,a,k,t<<GG45345209/W iMetin TrioVip

49054229516020140143.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...