Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Ogarnietej administracji i braku bugow.

Dodatkowe Info: Koniecznie brak 6/7, serwer podlegajacy pod 4FuN, malo epikow, zeby dalo sie grac. Brak is, a jezeli juz to ogarniete.

Nagroda za pomoc:

+/- ;]

4Fun bez 6/7 nie ma czegoś takiego, polecam Glador s1

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Szukam servera o parametrach:

min. 3ch

-max lv 99-250

-nowe mapy/bosy itp np. katakumby

-exp bez BUFFA !!!@@!!!

-zeby eq bylo lv czyli jak mam 90 a 250lv to lepsze mam eq na 250lv.im wyzszy lv tym lepsze eq

-dobicie tego max lv zajmowalo z 1/3miesiace

-duzo wojen itp

 

przydaly by sie jescze pety ale to obojentne

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium z domieszkami harda :)

Dodatkowe Info: dostosowane expienie aby bylo przyjemne. grałam na diamondmt2, pandoramt2 i elitemt2, balatia, itp duzo ich jest - nie przypadly mi do gustu . :(

Nagroda za pomoc: lajk !

 

Glownie zalezy mi na takim serwerze jak 'xLasT' z przed 4 lat. Czyli np. do 76 lvl'a latwo a dalej trzeba sie pomeczyc . Max 99 lvl i zadnych nowosci oprocz syrka . Oczywiscie z dropem yangow nie tak wysoko, bez sztab (lub w koniecznosci) zeby gra byla klasyczna :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze easy

Dodatkowe Info: dosyć szybki exp. grałam na diamondmt2, pandoramt2 i elitemt2 - nie przypadly mi do gustu . :(

Nagroda za pomoc: lajk !

 

Glownie zalezy mi na takim serwerze jak xLasT z przed 4 lat. Czyli np. do 76 lvl'a latwo a dalej trzeba sie pomeczyc . Max 99 lvl i zadnych nowosci oprocz syrka . Oczywiscie z dropem yangow nie tak wysoko, bez sztab (lub w koniecznosci) zeby gra byla klasyczna :)

Jeżeli chcesz taki server to jedynie HARD, czyli servery typu Balmora,Ravia, Balantia i Glador s.2 (polecam)

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Jeżeli chcesz taki server to jedynie HARD, czyli servery typu Balmora,Ravia, Balantia i Glador s.2 (polecam)

 

 

/Tobie lajk za checi :)

 

Ale Balantia odpada max 105 a nawet 42 sie nie chce expic/ Balmora - tez nie / Ravia tez nie/ a Glador s2 sprawdze . Tak ogolnie to teraz za duzo nowosci na privach a ja wole taki ze masz np 75 a chodzisz w boga +6/7 cos w tym stylu zeby nie bylo tak ze 1 miesiac i 100 osob w stali +9 i syrku +9 / Glownie serwer na dluzsza mete . :) Jakies dalsze oferty ?

 

 

/@Edit : GladoR s2 tez sprawdzilem, 127 max i system ulepszania - nie podoba mi sie . :/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki i łatwy exp, max lvl większy niż 99

Dodatkowe Info: Ma być bardzo dużo graczy. TYPOWY FOR FAN

Nagroda za pomoc: Like

iMetin

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy

Dodatkowe Info: Grałem chyba wszędzie, podajcie jakieś nowe serwery.

Nagroda za pomoc:


http://s7.directupload.net/images/121110/pycr7lpf.gif

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Hard Privi gdzie gra duużo ludzi (coś ok 1,2 tysiące)[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Odpada pandora,elite,balmora i ravia [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Lajk[/i][/b][/color]

[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Hard Privi gdzie gra duużo ludzi (coś ok 1,2 tysiące)[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Odpada pandora,elite,balmora i ravia [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Lajk[/i][/b][/color]

[/center]

Tiveria Medium, ale w godzinach szczytu do 1,2k

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporo ludzi ale zeby mozna było spokojnie podropic i expic, wmiare sporo sklepów.

Dodatkowe Info: Chciałbym zaczac na candia, ponieważ chciałbym kupic tego sukre xxx

Wiem ze jest troche słaby ale tanio a reszte sam dam rade zrobic

Nagroda za pomoc: 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwerze medium

Dodatkowe Info:

Na start otrzymujemy swojego peta.

Oprócz grayts.

Nagroda za pomoc:

Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporo ludzi ale zeby mozna było spokojnie podropic i expic, wmiare sporo sklepów.

Dodatkowe Info: Chciałbym zaczac na candia, ponieważ chciałbym kupic tego sukre http://allegro.pl/me...2971045854.html

Wiem ze jest troche słaby ale tanio a reszte sam dam rade zrobic

Nagroda za pomoc: 5

Jeżeli piszesz że sam chesz tam zacząć grac, to tam graj. :0

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwerze medium

Dodatkowe Info:

Na start otrzymujemy swojego peta.

Oprócz grayts.

Nagroda za pomoc:

Lajk

Na Gladorze się chyba dostaje swojego peta, oczywiście na s1. :)

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwerze medium

Dodatkowe Info:

Na start otrzymujemy swojego peta.

Oprócz grayts.

Nagroda za pomoc:

Lajk

Azmal.pl?

11825195872527961699.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

 

Poszukuje bardzo łatwego servera duży eksp tak 1,2 dni i 180 max lv ma byc 250.

 

Dodatkowe info: Odpada 4funmt2,XenoxMt2,GladotMt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

4Fun szybko lvl lecą lub serwerze na którym od razu dostajemy max lvl

Dodatkowe Info:

Mało nowych itemków

Nagroda za pomoc:

Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Easy lub Medium/Hard, maks kd +5

Dodatkowe Info: zeby bony wchodzily 5,10,15 %, dobrze by bylo gdyby bylo malo nowych itemow i brak systemu energi

Nagroda za pomoc: Za bardzo dobra pomoc lajk i 5 w profilu !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Easy lub Medium/Hard, maks kd +5

Dodatkowe Info: zeby bony wchodzily 5,10,15 %, dobrze by bylo gdyby bylo malo nowych itemow i brak systemu energi

Nagroda za pomoc: Za bardzo dobra pomoc lajk i 5 w profilu !

 

Tiveria.pl :)

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Gralem tam inny dajcie :D (na Balanti tez gralem)

Balmora, Grayst, DiamondMT2?

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

4Fun szybko lvl lecą lub serwerze na którym od razu dostajemy max lvl

Dodatkowe Info:

Mało nowych itemków

Nagroda za pomoc:

Lajk

XenoxMT2, iMetin, Glador, PandoraMT2 i jeszcze kilka jest.

Opublikowano

Balmora, Grayst, DiamondMT2?

 

 

 

 

XenoxMT2, iMetin, Glador, PandoraMT2 i jeszcze kilka jest.

graj na gladorze totalny 4 fun

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...