Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/4fun, podobny do Divine/Emperius.

Dodatkowe Info:Skille na start/latwo wbic, bony maxymalne, BRAK 6/7

Nagroda za pomoc:like

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, podobny do Divine/Emperius.

Dodatkowe Info:Skille na start/latwo wbic, bony maxymalne, BRAK 6/7

Nagroda za pomoc:like

Nie kojarzę żadnego serwera easy, na którym nie ma 6/7 bonusu. Divine to 4FUN, więc jak już tam grałeś to odwiedź XenoxMT2 lub PandoraMT2.

 

 

chlopie jakbym chcial grac na starych juz bym to zrobil, poprostu chce dobrze wystartowac na nowym serverku ; )

Chłopie... ja Ci pomagam, a Ty tak odpisujesz. Ten serwer istnieje od dwóch dni i nawet nie wiem czy już oficjalnie wystartował czy jeszcze toczy się beta. ;-)

Opublikowano

Nie kojarzę żadnego serwera easy, na którym nie ma 6/7 bonusu. Divine to 4FUN, więc jak już tam grałeś to odwiedź XenoxMT2 lub PandoraMT2.

 

 

 

Chłopie... ja Ci pomagam, a Ty tak odpisujesz. Ten serwer istnieje od dwóch dni i nawet nie wiem czy już oficjalnie wystartował czy jeszcze toczy się beta. ;-)

To nie to czego szukam. ;p

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze easy

Dodatkowe Info: dosyć szybki exp. grałam na promt2, xenoxmt2, eruris i divineworld

Nagroda za pomoc: lajk?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze easy

Dodatkowe Info: dosyć szybki exp. grałam na promt2, xenoxmt2, eruris i divineworld

Nagroda za pomoc: lajk?

 

iMetin

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dobrym expieniu, duzej ilosci graczy, aby sie rozwijac bic metiny/bosy

 

Dodatkowe Info:

brak 6/7 łatwe wbijanie skili, server MEDIUM typu

Anrela.pl

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

 

 

 

Edit: pisze ze MEDIUM, a to co podajesz sa hard. Czytaj dokladnie opis :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

250 lv , w miare szybki exp ( nie za szybki az tak ) , serwer normal , latwe zdobywanie eq , brak 6/7 lub 6/7 tylko do expa , spora ilosc graczy ( minimum 800). chcialbym tez aby nei bylo duzo ulepszaczy . Nie chcialbym aby bylo duzo nowosci ( wersja bardziej klasyczna) zalezy mi tez na tym aby bony dosyc latwo wchodzily i zeby na serwerze dzialal BS

 

Dodatkowe Info:

latwe wbijanie skilli , podstawowe eq i kon na start , gralem na diamondmt2 , pandoramt2 , dragonmt2 , tiveria , camerion , divineworld

Nagroda za pomoc:

lajk

Nowicjusz
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

250 lv , w miare szybki exp ( nie za szybki az tak ) , serwer normal , latwe zdobywanie eq , brak 6/7 lub 6/7 tylko do expa , spora ilosc graczy ( minimum 800). chcialbym tez aby nei bylo duzo ulepszaczy . Nie chcialbym aby bylo duzo nowosci ( wersja bardziej klasyczna) zalezy mi tez na tym aby bony dosyc latwo wchodzily i zeby na serwerze dzialal BS

 

Dodatkowe Info:

latwe wbijanie skilli , podstawowe eq i kon na start , gralem na diamondmt2 , pandoramt2 , dragonmt2 , tiveria , camerion , divineworld

Nagroda za pomoc:

lajk

 

Polecam, XenoxMT2, jest 6/7 ale do expa, nie na klasy ;P

Jeżeli pomogłem wiesz co zrobić

;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

Dobrym expieniu, duzej ilosci graczy, aby sie rozwijac bic metiny/bosy

 

Dodatkowe Info:

 

brak 6/7 łatwe wbijanie skili, server MEDIUM typu

Anrela.pl

Nagroda za pomoc:

 

Lajk + 5* w profilu

Nowicjusz
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

Dobrym expieniu, duzej ilosci graczy, aby sie rozwijac bic metiny/bosy

 

 

Dodatkowe Info:

 

 

brak 6/7 łatwe wbijanie skili, server MEDIUM typu

 

Anrela.pl

Nagroda za pomoc:

 

 

Lajk + 5* w profilu

 

 

Japi_rdole ja ludzi nie rozumiem czy tak trudno napisać swój własny post?!, a nie musisz kopiować od kolegia up, a co do serwera to DiamondMT2

Jeżeli pomogłem wiesz co zrobić

;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki i łatwy exp, max lvl większy niż 99

Dodatkowe Info: Ma być bardzo dużo graczy. Bez 6/7 albo tylko pod exp (może być wartość ataku). Xenox, glador i divineworld odpada.

Nagroda za pomoc: Like

KbkgA.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki i łatwy exp, max lvl większy niż 99

Dodatkowe Info: Ma być bardzo dużo graczy. Bez 6/7 albo tylko pod exp (może być wartość ataku). Xenox, glador i divineworld odpada.

Nagroda za pomoc: Like

PandoraMT2, ProMT2 s1, s2, DragonMT2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

250 lv , w miare szybki exp ( nie za szybki az tak ) , serwer normal , latwe zdobywanie eq , brak 6/7 lub 6/7 tylko do expa , spora ilosc graczy ( minimum 800). chcialbym tez aby nei bylo duzo ulepszaczy . Nie chcialbym aby bylo duzo nowosci ( wersja bardziej klasyczna) zalezy mi tez na tym aby bony dosyc latwo wchodzily i zeby na serwerze dzialal BS

 

Dodatkowe Info:

latwe wbijanie skilli , podstawowe eq i kon na start , gralem na diamondmt2 , pandoramt2 , dragonmt2 , tiveria , camerion , divineworld

Nagroda za pomoc:

lajk

 

Senthia, Xenox, Glador.

Counter-Strike | Metin2 PL | Metin2 Priv | Shakes and Fidget


Brak Sygnaturki :C

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard lub Medium

Dodatkowe Info: Zeby bony wchodzily 5,10,15 i zeby byly KD maks +5 (serv bez 6/7 bonu)

Nagroda za pomoc: Lajk ?

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard lub Medium

Dodatkowe Info: Zeby bony wchodzily 5,10,15 i zeby byly KD maks +5 (serv bez 6/7 bonu)

Nagroda za pomoc: Lajk ?

 

 

Balantia?

Glador S2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 125lv max. Max 2nowe mapy, przyjemny exp.

Dodatkowe Info: Min 3k pż, 5,10,15 abs, 6.7 jedynie na Expa

Nagroda za pomoc: Lajk i 5gwiazdek na profilu :D

Counter-Strike | Metin2 PL | Metin2 Priv | Shakes and Fidget


Brak Sygnaturki :C

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzym Expie, Dobrym Dropie

Dodatkowe Info: Chcialbym aby to byl Global PL

Nagroda za pomoc: Lajk

Global PL na każdym globalu dropi to samo, ale polecam serwer grymuar, średnie ceny, dużo ludzi.

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki i łatwy exp, max lvl większy niż 99

Dodatkowe Info: Ma być bardzo dużo graczy. TYPOWY FOR FAN

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Ogarnietej administracji i braku bugow.

Dodatkowe Info: Koniecznie brak 6/7, serwer podlegajacy pod 4FuN, malo epikow, zeby dalo sie grac. Brak is, a jezeli juz to ogarniete.

Nagroda za pomoc:

+/- ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...