Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: fajnej atmosferze i na tym by było dużo ludzi

Dodatkowe Info: interesują mnie serwery hard/medium/easy, ale nie żadne 4fun lub pvp. Odpadają: Ravia, iMetin

Nagroda za pomoc: lajk, reputacja, szacun, rispekt

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dostawaniu lvl na start, serv do pvp, darmowy

Dodatkowe Info: maks kd+5 (ale nie koniecznie), bony maja wchodzic 5,10,15

Nagroda za pomoc: lajk

 

 

P.S Dobrze by bylo gdyby u Dozorcy byl bank :)

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: fajnej atmosferze i na tym by było dużo ludzi

Dodatkowe Info: interesują mnie serwery hard/medium/easy, ale nie żadne 4fun lub pvp. Odpadają: Ravia, iMetin

Nagroda za pomoc: lajk, reputacja, szacun, rispekt

Antisa.eu

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dostawaniu lvl na start, serv do pvp, darmowy

Dodatkowe Info: maks kd+5 (ale nie koniecznie), bony maja wchodzic 5,10,15

Nagroda za pomoc: lajk

 

 

P.S Dobrze by bylo gdyby u Dozorcy byl bank :)

Zobacz HammerMT2.

Opublikowano

Gorgony

gorgony nie działa :( szukam dalej ;)
t5socg.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dostawaniu lvl na start, serv do pvp, darmowy

Dodatkowe Info: maks kd+5 (ale nie koniecznie), bony maja wchodzic 5,10,15

Nagroda za pomoc: lajk

 

 

P.S Dobrze by bylo gdyby u Dozorcy byl bank :)

 

Polecam serwer Derides .

Link - http://derides.pl/index.php

testyu.gif
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym żeby serwer był na hamaku i na plikach Denmark! Żeby był często ON!

Dodatkowe Info: Kontakt tylko PW. :)

Nagroda za pomoc: daje 2x limit i 5* :)

Opublikowano

On jest zagraniczny, a ja chce Polski, szukam dalej ! :D

Zawsze możesz zrobić spolszczenie tak jak setki innych polaków tam grających. o.O Chyba nawet nie ma żadnego darmowego polskiego serwera, na którym dostajesz level na start itp. Możesz sprawdzić DivineWorld lub Glador - to typowe 4FUNY.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dostawaniu lvl na start, serv do pvp, darmowy

Dodatkowe Info: maks kd+5 (ale nie koniecznie), bony maja wchodzic 5,10,15

Nagroda za pomoc: lajk

Hammer MT2

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności i łatwości

Dodatkowe Info:

Chciałbym grać bez IS - Chciałbym szybko wbić lvl i eq - Nie musi być PL :)

Jeżeli jest, to jaki serwer, jakie królestwo? Jaka postać w ogóle

Nagroda za pomoc: Lajk

Diamond MT2,czerwoni,ninja dagg

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym żeby serwer miał szybki exp 600-900%!!

Dodatkowe Info:4Fun/Easy:Startujący max 10dni temu i ,JUTRO,POJUTRZE,POPOJUTRZE !

Nagroda za pomoc : LAJK!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dam Eq Na iMetin : 20 K PEREŁ/Eq FUll 7x bon/Złocista zbroja od 209 +9 7x bon/ za eq na metin2.pl solar ! K,o,n,t,a,k,t<<GG45345209/W iMetin

49054229516020140143.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dostawaniu lvl na start, serv do pvp, darmowy

Dodatkowe Info: maks kd+5 (ale nie koniecznie), bony maja wchodzic 5,10,15

Nagroda za pomoc: lajk

 

 

P.S Dobrze by bylo gdyby u Dozorcy byl bank :)

XenoXMT2,ale nie dostajemy lvl na start,lecz jest cud miód exp. :D

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym żeby serwer miał szybki exp 600-900%!!

Dodatkowe Info:4Fun/Easy:Startujący max 10dni temu i ,JUTRO,POJUTRZE,POPOJUTRZE !

Nagroda za pomoc : LAJK!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dam Eq Na iMetin : 20 K PEREŁ/Eq FUll 7x bon/Złocista zbroja od 209 +9 7x bon/ za eq na metin2.pl solar ! K,o,n,t,a,k,t<<GG45345209/W iMetin

Derides MT2.Fakt,medium,ale gra się na nim jak na easy :D

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Hard, exp podobny do Balant*a.pl...

Dodatkowe Info: Chcę aby na serwerze była duża ilość graczy oraz serwer był w miarę nowy :)

Nagroda za pomoc: Lajk i 5

Mów mi KeiseN :)



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Hard, exp podobny do Balant*a.pl...

Dodatkowe Info: Chcę aby na serwerze była duża ilość graczy oraz serwer był w miarę nowy :)

Nagroda za pomoc: Lajk i 5

Tavia

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: exp easy, drop easy no i kasy drop easy, łatwe zdobywanie ulepszaczy i doświadczenia, graczy przynajmniej 100+, skille na P na 5lv, stalki i bronie na 65 u handlarzy......

 

Dodatkowe info: Serwery typu Divining world, Xenoxmt2,Extreme s2, Gondormt2, Virtual, Glador, Elitemt2, iMetin, Promt2 wykluczone czyli nie pisać!!!! tych serwerów no i senthia, gorgony

serwer może być angielski lub włoski

 

Nagroda za Pomoc: Oczywiście LIKE i reputacja

t5socg.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym żeby serwer miał exp Easy z odrobinką 4 Fun chodzi mi oto np że w 5 dni można wbić 200lvl/250!!

Dodatkowe Info:Easy/z letkim medium:Startujący max Wczoraj,Dziś,JUTRO,POJUTRZE,POPOJUTRZE !

Nagroda za pomoc : 5x LAJK

49054229516020140143.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na : Nowościach, bardzo łatwym expie, brak możliwości ulepszenia KD, typowy serwer do pvp. Lub serwer z bardzo łatwym expem i z nowościami np. serwer " AzmalMT2 " ma bardzo dużo nowości, np. mooby.

Dodatkowe info : brak

Nagroda za pomoc : 15 zł przelewem xD

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na : Nowościach, bardzo łatwym expie, brak możliwości ulepszenia KD, typowy serwer do pvp. Lub serwer z bardzo łatwym expem i z nowościami np. serwer " AzmalMT2 " ma bardzo dużo nowości, np. mooby.

Dodatkowe info : brak

Nagroda za pomoc : 15 zł przelewem xD

No nwm : ProMt2-promt2.com.pl dobry exp moge ci dać miecz na 250lvl i zbroje na 150lvl w jeden dzień można wbić 250lvl tylko do 121lvl słabo leci statystyki tego serwera:

 

Statystyki Serwerowe PROMT2/PVPMT2

 

35x Doświadczenia

35x Yang

35x Dropu

Aktualizacja co 30 Minut!

49054229516020140143.png
Opublikowano

No nwm : ProMt2-promt2.com.pl dobry exp moge ci dać miecz na 250lvl i zbroje na 150lvl w jeden dzień można wbić 250lvl tylko do 121lvl słabo leci statystyki tego serwera:

 

 

Statystyki Serwerowe PROMT2/PVPMT2

 

 

 

35x Doświadczenia

 

35x Yang

 

35x Dropu

 

Aktualizacja co 30 Minut!

 

W jeden dzień max poziom ? od 121 pewnie trzeba skoczyć do is ? -,-

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze 4 fun , 90lvl na start eq itd. wzorzec z hammermt2

Dodatkowe Info:zalezy mi na polskim serwerze .

Nagroda za pomoc: Like + reputacja na profilu ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze gdzie w godzinach popołudniowych gra +800 graczy

Dodatkowe Info: Grałem już na imetin, divine, glador

Nagroda za pomoc: lajk

 

 

Opublikowano

UP, EliteMT2 :) Tam jest krocie " noł lajfóf " którzy siedzą 24/24, w nocy można spotkać mase ludzi którzy expia lub siedzą w m2 jak te pojeby i nic nie robią :)

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard, nie zbyt stary i exp srednio dobry( odpada balantia, balmora)

Dodatkowe Info: Serwer, który wystartował max miesiąc temu.

Nagroda za pomoc: LIKE

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...