Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Jak najmniejszej ilości rozbudowanego systemu ulepszania biżuteri. Maksymalnie do smoczych. Mało epicków. Szybki exp.

Dodatkowe Info:Serwer najlepiej aby był podobny do ProMT2, tyle żeby na tym serwie nie było IS-ów, bo to niszczy grę i całą przyjemność dla graczy.PROSZE NAPISAĆ MI ODPOWIEDŹ NA PW :) Byłbym wdzięczny ^^

Nagroda za pomoc:Lajki i co tam chcecie ;)

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Najbardzej zależy mi na: Serwerze podobnym do ProMT2 lub DivineWorld (4fun/easy) Exp 600%+

Dodatkowe info: grałem na: ProMT2, Eruris, XenoxMT2, NidarosMT2, Metinologia, PandoraMT2, ExtremeMT2, Glador, GondorMT2, MoltenMT2, RivendellMT2, VirtualMT2, Yitian2 więc ich prosze nie proponować :)

Nagroda: Like ^^

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Najbardzej zależy mi na: Serwerze podobnym do ProMT2 lub DivineWorld (4fun/easy) Exp 600%+

Dodatkowe info: grałem na: ProMT2, Eruris, XenoxMT2, NidarosMT2, Metinologia, PandoraMT2, ExtremeMT2, Glador, GondorMT2, MoltenMT2, RivendellMT2, VirtualMT2, Yitian2 więc ich prosze nie proponować :)

Nagroda: Like ^^

 

Emperios, w prezce pisze że exp 1000% ale jest niższy...

 

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] Serwer easy . Dużo ludzi online . [/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] 6/7 bon bez silny i odporny na ludzi . Działający BS ;] [/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] Like [/color]

[/center]

 

 

DivineWord

 

 

 


  1. [center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]
    [b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na tym, żeby po skończeniu przygody z grą móc sprzedać konto na allegro :[/i][/b][/color]
    [b][i][color=#afeeee]Chodzi mi o priva :[/i][/b][/color]
    [b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc 5 pkt do profilu :[/i][/b][/color]
    [/center]

 

Ravia

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym żeby serwer był podobny w cechach i wyglądem do UniBlu.eu i żeby był szybki exp 600-900%!!

Dodatkowe Info:4Fun/Easy STARTUJACY DZIŚ,JUTRO,POJUTRZE,POPOJUTRZE !

Nagroda za pomoc : LAJK!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dam Eq Na iMetin : 20 K PEREŁ/Eq FUll 7x bon/Złocista zbroja od 209 +9 7x bon/ za eq na metin2.pl solar ! K,o,n,t,a,k,t<<GG45345209/W iMetin TrioVip

 

UniBlu niedługo powróci :D

 

 

 

 

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] Serwer easy . Dużo ludzi online . [/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] 6/7 bon bez silny i odporny na ludzi . Działający BS ;] [/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] Like [/color]

[/center]

Ravia, polecam!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ratach w granicach 200-500 żeby były nowe mapy i epiki i ksasowane questy z pl'a albo wiekszość

serwer podobny do Graysta

Dodatkowe info: nie chce grać na serwach gdzie są przekozackie bony typu 10k pz

nagroda: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerach pvp gdzie nie trzeba expić

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: LAJK

PvPmt2

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ratach w granicach 200-500 żeby były nowe mapy i epiki i ksasowane questy z pl'a albo wiekszość

serwer podobny do Graysta

Dodatkowe info: nie chce grać na serwach gdzie są przekozackie bony typu 10k pz

nagroda: like

 

Może Ravia ci się spodoba.

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ratach w granicach 200-500 żeby były nowe mapy i epiki i ksasowane questy z pl'a albo wiekszość

serwer podobny do Graysta

Dodatkowe info: nie chce grać na serwach gdzie są przekozackie bony typu 10k pz

nagroda: like

http://www.mpcforum.pl/topic/842032-nexodiaeudedyk/

http://www.mpcforum.pl/topic/842034-antisaeu-dedyk/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/841574-zapowied-revolution-serwer-tworzony-z-pasj/

1363701576-U247153.jpg


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Miłej atmosferze, przyjemnym dropie/expie, zbilansowaniu klas ( Czyli nie ma czegoś takiego, że jedna klasa ma lepiej od reszty ) i odbugowane skille szamana smoka. Mała ilość poziomów ulepszenia ( max. 2 poziomy, a najlepiej 1 ;3, np. Boj > Syr > coś tam.. )

Dodatkowe Info:

Planuję zacząć grę od nowa. Planuję grać bez IS ( miło widziane talony, bądź przedmioty, które można kupić od graczy/dropnąć, a one dają SM ), mam zamiar grać na szamanie smoku

Nagroda za pomoc:

Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na takim Serwerze jak: metin2 pl z 2009 roku - bez tych epików: syrków itp max bojowy stal max lvl 99 lub 105 staty 95 status serwera moze byc byle jaki hard eas 4fun medium byle jaki aby był 100% lub 99% podobny do starego polskiego metina może sie róznic zdobywaniem expa ;D chyba że nie ma takich serwerów

 

Dodatkowe Info:ma być to prywatny serwer: najlepiej by wszystko można było zdobyć bez is i serwer był w miarę stabilny wyszedł nie dawno znaczy sie srednio około poł roku temu max!

Nagroda za pomoc: Oczywiście + zobaczy się co więcej zależy od propozycji

 

Omijamy Sewery które wyszły bardzo dawno np balmora miałem tam 94 lvl i nuda jest wiec dałem koledze konto starych serwów nie chce ;( Z góry thx za pomoc !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na takim Serwerze jak: metin2 pl z 2009 roku - bez tych epików: syrków itp max bojowy stal max lvl 99 lub 105 staty 95 status serwera moze byc byle jaki hard eas 4fun medium byle jaki aby był 100% lub 99% podobny do starego polskiego metina może sie róznic zdobywaniem expa ;D chyba że nie ma takich serwerów

 

Dodatkowe Info:ma być to prywatny serwer: najlepiej by wszystko można było zdobyć bez is i serwer był w miarę stabilny wyszedł nie dawno znaczy sie srednio około poł roku temu max!

Nagroda za pomoc: Oczywiście + zobaczy się co więcej zależy od propozycji

 

Omijamy Sewery które wyszły bardzo dawno np balmora miałem tam 94 lvl i nuda jest wiec dałem koledze konto starych serwów nie chce ;( Z góry thx za pomoc !

 

 

Ravia

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na takim Serwerze jak: metin2 pl z 2009 roku - bez tych epików: syrków itp max bojowy stal max lvl 99 lub 105 staty 95 status serwera moze byc byle jaki hard eas 4fun medium byle jaki aby był 100% lub 99% podobny do starego polskiego metina może sie róznic zdobywaniem expa ;D chyba że nie ma takich serwerów

 

Dodatkowe Info:ma być to prywatny serwer: najlepiej by wszystko można było zdobyć bez is i serwer był w miarę stabilny wyszedł nie dawno znaczy sie srednio około poł roku temu max!

Nagroda za pomoc: Oczywiście + zobaczy się co więcej zależy od propozycji

 

Omijamy Sewery które wyszły bardzo dawno np balmora miałem tam 94 lvl i nuda jest wiec dałem koledze konto starych serwów nie chce ;( Z góry thx za pomoc !

AvalonMT2, Balmora, iMetin2

Counter-Strike | Metin2 PL | Metin2 Priv | Shakes and Fidget


Brak Sygnaturki :C

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym żeby serwer miał szybki exp 600-900%!!

Dodatkowe Info:4Fun/Easy STARTUJACY DZIŚ,JUTRO,POJUTRZE,POPOJUTRZE !

Nagroda za pomoc : LAJK!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dam Eq Na iMetin : 20 K PEREŁ/Eq FUll 7x bon/Złocista zbroja od 209 +9 7x bon/ za eq na metin2.pl solar ! K,o,n,t,a,k,t<<GG45345209/W iMetin

49054229516020140143.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: exp easy, drop easy no i kasy drop easy, łatwe zdobywanie ulepszaczy i doświadczenia, graczy przynajmniej 100+, skille na P na 5lv, stalki i bronie na 65 u handlarzy......

Dodatkowe info: Serwery typu Divining world, Xenoxmt2,Extreme s2, Gondormt2, Virtual, Glador, Elitemt2, iMetin, Promt2 wykluczone

;) czyli nie pisać!!!! tych serwerów ;) no i senthia, gorgony

Nagroda za Pomoc: Oczywiście LIKE i reputacja

;)

:D

t5socg.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy!

 

Zależy mi na przyjemności z gry, żeby nie było dużo dzieci tak jak na pandorce.

 

Chciałbym zagrać na easy/medium 2013 lub na takim jak na pl ze nie ma tych epików itp ewentualnie tryton. Najlepiej żeby był nie za trudny.

 

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: exp easy, drop easy no i kasy drop easy, łatwe zdobywanie ulepszaczy i doświadczenia, graczy przynajmniej 100+, skille na P na 5lv, stalki i bronie na 65 u handlarzy......

Dodatkowe info: Serwery typu Divining world, Xenoxmt2,Extreme s2, Gondormt2, Virtual, Glador, Elitemt2, iMetin, Promt2 wykluczone

;) czyli nie pisać!!!! tych serwerów ;) no i senthia

Nagroda za Pomoc: Oczywiście LIKE i reputacja

;)

:D

Gorgony

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać pomocy!

 

Zależy mi na przyjemności z gry, żeby nie było dużo dzieci tak jak na pandorce.

 

Chciałbym zagrać na easy/medium 2013 lub na takim jak na pl ze nie ma tych epików itp ewentualnie tryton. Najlepiej żeby był nie za trudny.

 

Nagroda za pomoc: Like

Teoden.eu W piatek rusza Revolution :)

Na forach lub w grze posiadam nick:


Vears, Marx lub Soanath.


Jeżeli skądś mnie znasz. Napisz na forum lub w grze. :)


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Privie metin2

Dodatkowe Info: chce aby to byl serwer medium i zebu ku trzeba bylo dropic z metkow ale nie dawajcie serwerow hard tylko medium

Nagroda za pomoc: LIKE + reputacja

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Privie metin2

Dodatkowe Info: chce aby to byl serwer medium i zebu ku trzeba bylo dropic z metkow ale nie dawajcie serwerow hard tylko medium

Nagroda za pomoc: LIKE + reputacja

Teoden

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: fajnej atmosferze i na tym by było dużo ludzi

Dodatkowe Info: interesują mnie serwery hard/medium/easy, ale nie żadne 4fun lub pvp. Odpadają: Ravia, iMetin

Nagroda za pomoc: lajk, reputacja, szacun, rispekt

A my a my a my

Dziś chcemy tylko

Znaleźć się w tym co o nas myślą

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: fajnej atmosferze i na tym by było dużo ludzi

Dodatkowe Info: interesują mnie serwery hard/medium/easy, ale nie żadne 4fun lub pvp. Odpadają: Ravia, iMetin

Nagroda za pomoc: lajk, reputacja, szacun, rispekt

EASY : DivineWorld S2

Medium: Grayst , Teoden

HARD: Balmora

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...