Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności z gry.

Dodatkowe Info: Chcę zagrać na globalu ewentualnie na privie, ale na polskim. Nie za trudny.

Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu.

 

Nie za trudny to Ravia. Każdy inaczej bierze słowo nie za trudny

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemny exp, mało epików

Dodatkowe Info: Chodzi że serwer był podobny jak AuroraMT2(avalon) , Freak2( nie działa mi )

Nagroda za pomoc: 5* LIKE

 

Polecam Yitian2 lub imetin ;)

 

iMetin2, DivineWorld S1/S2, XenoxMt2.

Polecam elitemt2 w bardzo łatwo wbić setny ale potem bardzo cięzko ;)
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki exp, mało epików i nowych mapek

Dodatkowe Info: Max 500osób ON

Nagroda za pomoc: LIKE

Counter-Strike | Metin2 PL | Metin2 Priv | Shakes and Fidget


Brak Sygnaturki :C

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] Exp nie musi być szybki, lecz bez przesady. Serwer ma być hard, dużo osób, ciekawy system zdobywania przedmiotów, doświadczenia, misji. Żeby chciało się grać, a nie nuda jak wszędzie. [/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] Grałem na: Balmora, po 86lvl nuda, Balantia - 70lvl, mało graczy, nic się nie dzieje, żadnych nowości, Tiveria - nie przypadł mi do gustu, Draenor 2 - mało ludzi a ogólnie serwer ok, Ravia - serwer ok, lecz czekam na inne propozycje. [/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] Plusy, Lajki itp :)[/color]

[/center]

Glador s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Pvp

Dodatkowe Info: Dużo eq pod pvp u npc

Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu.

 

pajacyk

Okruszek

habitat

 

i pomóż tym którzy nie mają takiego szczęścia jak ty.

 

 

Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki

 

 

http:www.uniteddogs.com/stopkillingdogs

Jeśli pomogłem, daj +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Pvp

Dodatkowe Info: Dużo eq pod pvp u npc

Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu.

4funmt2.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwe zdobywanie zbroi i broni na 65+, skille w jak najłatwiejszy sposób, exp dogodny, drop yang i przedmiotów bardzo dobry, niezbyt dużo zbroi i broni, ilość ludu 100+ najlepiej, strona serwera dobrze chodząca, na start bojowy lub militarny koń albo inne..., podstawowy eq+9...., reputacja serwera bardzo dobra, 0 kamoli takich jak trauma itp...,czyli (Xenox), max lv obojętnie, bez 6/7 i 5 bon, serwer na dłużej bez ludzi co go nie polecają !!!! ;)

Dodatkowe info: łatwe zdobywanie ulepszaczy i mało misji !!!!!!! P>S przed podaniem serwera proszę upewnić się że przeczytało się to co napisałem !!!!!

Nagroda za pomoc: Lajk w profilu i tutaj ;)

t5socg.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwe zdobywanie zbroi i broni na 65+, skille w jak najłatwiejszy sposób, exp dogodny, drop yang i przedmiotów bardzo dobry, niezbyt dużo zbroi i broni, ilość ludu 100+ najlepiej, strona serwera dobrze chodząca, na start bojowy lub militarny koń albo inne..., podstawowy eq+9...., reputacja serwera bardzo dobra, 0 kamoli takich jak trauma itp...,czyli (Xenox), max lv obojętnie, bez 6/7 i 5 bon, serwer na dłużej bez ludzi co go nie polecają !!!! ;)

Dodatkowe info: łatwe zdobywanie ulepszaczy i mało misji !!!!!!! P>S przed podaniem serwera proszę upewnić się że przeczytało się to co napisałem !!!!!

Nagroda za pomoc: Lajk w profilu i tutaj ;)

Senthia.pl

Counter-Strike | Metin2 PL | Metin2 Priv | Shakes and Fidget


Brak Sygnaturki :C

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Draenor2 lub Tavia.eu

Dodatkowe Info: Wybierać tylko z tych serwerów. Zależy mi na tym aby było wystarczająco ludzi oraz pomocni GM'owie :]

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: jakimś serwerze easy/4fun Dodatkowe Info: dobrze by było gdyby na serwerze było przynajmniej te 100+ online i żeby był w miarę nowy Nagroda za pomoc:Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Draenor2 lub Tavia.eu

Dodatkowe Info: Wybierać tylko z tych serwerów. Zależy mi na tym aby było wystarczająco ludzi oraz pomocni GM'owie :]

Nagroda za pomoc: Lajk

Draenor

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:PVP!

Dodatkowe Info:Serw może być płatny za reje , ważne żeby był pod pvp

Nagroda za pomoc: LAJJJK!!!

74087101576427940179.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:PVP!

Dodatkowe Info:Serw może być płatny za reje , ważne żeby był pod pvp

Nagroda za pomoc: LAJJJK!!!

4funmt2

t5socg.png
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: W miarę szybkim expie,aby dało sie grać bez is,ladny drop ulepszaczy,mało borni i zbr(nie tak jak na xenox),ogarniety team.[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Easy/4Fun/Medium,Max lvl 250,[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:+ :)[/i][/b][/color]

[/center]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:PVP!

Dodatkowe Info:Serw może być płatny za reje , ważne żeby był pod pvp

Nagroda za pomoc: LAJJJK!!!

PROmt2 Do 112lvl exp pózniej na bugu do 250 (4h gry :D)

Counter-Strike | Metin2 PL | Metin2 Priv | Shakes and Fidget


Brak Sygnaturki :C

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki i łatwy exp, max lvl większy niż 99

Dodatkowe Info: Ma być bardzo dużo graczy. Bez 6/7 albo tylko pod exp (może być wartość ataku). Xenox i divineworld odpada.

Nagroda za pomoc: Like

KbkgA.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki i łatwy exp, max lvl większy niż 99

Dodatkowe Info: Ma być bardzo dużo graczy. Bez 6/7 albo tylko pod exp (może być wartość ataku). Xenox i divineworld odpada.

Nagroda za pomoc: Like

Glador s1, Mexilia

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Azmal lub Teoden.eu

Dodatkowe Info: Który według Was jest lepszy i dlaczego :]

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Glador s1, Mexilia

 

Glador nie za bardzo (jak dla mnie za duzo ulepszania kd) a mexilia ma 6/7 pod klasy. Masz jakies inne propozycje?

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki i łatwy exp, max lvl większy niż 99

Dodatkowe Info: Ma być bardzo dużo graczy. Bez 6/7 albo tylko pod exp (może być wartość ataku). Xenox i divineworld odpada.

Nagroda za pomoc: Like

 

 

 

Nadal szukam.

KbkgA.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:hard / medium startujacy dzisiaj

Dodatkowe Info:@up

Nagroda za pomoc:like + 5

Dzisiaj nic nie ma, niestety... Ale niedawno wystartował GladoR s.2 na prawde bardzo dobry server.

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...