Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie chce mi się wzoru.

Jakiś easy/4fun.

Glador, Xenon, Divine odpadają.

Tak samo my możemy powiedzieć, że nie chce Nam się pomóc, bo nie zastosowałeś się do wzoru...

NightcoreMT2 albo iMetin - sprawdź.

Specjalista
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer Easy , żeby eq było można robić na Bs , bronie się robi z tych na 65 lvl i żeby nie było jakiś kd +9 kd odpoenoćci itp !!

Dodatkowe Info: max 250 lvl ,

Nagroda za pomoc: Lajk jak serwer bd naprawdę dobry bd 5 !

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] serwer Easy , żeby eq było można robić na Bs , bronie się robi z tych na 65 lvl i [/color]żeby nie było jakiś kd +9 kd odpoenoćci itp !!

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] max 250 lvl , [/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] Lajk jak serwer bd naprawdę dobry bd 5 ! :)[/color]

[/center]

GladoR,Mexilia, VirtualMT2

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

4Fun szybko lvl lecą lub serwerze na którym od razu dostajemy max lvl

Dodatkowe Info:

Mało nowych itemków

Nagroda za pomoc:

Lajk

iMetin

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Easy lub Medium/Hard, maks kd +5

Dodatkowe Info: zeby bony wchodzily 5,10,15 %, dobrze by bylo gdyby bylo malo nowych itemow i brak systemu energi

Nagroda za pomoc: Za bardzo dobra pomoc lajk i 5 w profilu !

Ravia

 

 

nie chce mi się wzoru.

Jakiś easy/4fun.

Glador, Xenon, Divine odpadają.

iMetin

Opublikowano

nie chce mi się wzoru.

Jakiś easy/4fun.

Glador, Xenon, Divine odpadają.

 

DragonMT2, Nightcore, iMetin

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer Easy , żeby eq było można robić na Bs , bronie się robi z tych na 65 lvl i żeby nie było jakiś kd +9 kd odpoenoćci itp !!

Dodatkowe Info: max 250 lvl ,

Nagroda za pomoc: Lajk jak serwer bd naprawdę dobry bd 5 !

 

iMetin, Emperius

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Easy lub Medium/Hard, maks kd +5

Dodatkowe Info: zeby bony wchodzily 5,10,15 %, dobrze by bylo gdyby bylo malo nowych itemow i brak systemu energi

Nagroda za pomoc: Za bardzo dobra pomoc lajk i 5 w profilu !

 

Ravia, Tiveria

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

 

Poszukuje bardzo łatwego servera duży eksp tak 1,2 dni i 180 max lv ma byc 250.

 

Dodatkowe info: Odpada 4funmt2,XenoxMt2,GladotMt2

 

iMetin

Opublikowano
szukam jakiegos ciekawego serwa, jakis medium

Polecam ci Grayst.pl Oficjalny start 25.01.13 albo 26.01.13. Serwer bez bugów. Najlepszy medium jaki widziałem :)

Na forach lub w grze posiadam nick:


Vears, Marx lub Soanath.


Jeżeli skądś mnie znasz. Napisz na forum lub w grze. :)


Opublikowano

Poszukuje servera gdzie w 1.2 dni wbije 180 lv max ma byc 250 i bardzo łatwo zdobyć ep

 

Dodatkowe info : Grałem na imetin2 Xenoxmt2 GladorMt2 Promt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/easy, który niedawno powstał. Dużo ludzi, exp przyjemny, yang też.

Dodatkowe Info:Serwer na dłuższą mete, która ma max miesiąc. Easy/4fun/medium

Nagroda za pomoc: like

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/easy, który niedawno powstał. Dużo ludzi, exp przyjemny, yang też.

Dodatkowe Info:Serwer na dłuższą mete, która ma max miesiąc. Easy/4fun/medium

Nagroda za pomoc: like

 

Azmal.Pl

Opublikowano

Szukam prywatnego serwera Metin2 z max lvl 99 ulepszanie takie jak na pl czyli bojowy+9 przerabiamy na syrka stalke na niebiana itd

najlepiej 10ku do G żeby na serwie grało ok 400/500 osób serwer nie za stary coś typu balmora tivieria miła atmosfera na serwie katakumby itp co Mi polecacie daje +

Nie Ważne Kim Byłeś, Ważne Kim Jesteś a Najważniejsze Kim Będziesz.

Opublikowano

Szukam prywatnego serwera Metin2 z max lvl 99 ulepszanie takie jak na pl czyli bojowy+9 przerabiamy na syrka stalke na niebiana itd

najlepiej 10ku do G żeby na serwie grało ok 400/500 osób serwer nie za stary coś typu balmora tivieria miła atmosfera na serwie katakumby itp co Mi polecacie daje +

 

Ravia - przyjemny w miarę łatwy serwer, ewentualnie Balantia.

Opublikowano

Na ravi grałem nic nadzwycajnego a co do balanti raczej nie może jakieś inne propozycje ?

Nie Ważne Kim Byłeś, Ważne Kim Jesteś a Najważniejsze Kim Będziesz.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: mocno i ciekawie przerobionym serwerze, exp medium/hard, ubogi sklepik za pln (a najlepiej, żeby go w ogóle nie było)

Dodatkowe Info: nie grałem od 2 lat w metina, jestem pewien, że przez ten czas bardzo dużo się zmieniło, więc szukam serwera, który jest ciekawie zrobiony, z pomysłem.

Nagroda za pomoc: satysfakcja?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: mocno i ciekawie przerobionym serwerze, exp medium/hard, ubogi sklepik za pln (a najlepiej, żeby go w ogóle nie było)

Dodatkowe Info: nie grałem od 2 lat w metina, jestem pewien, że przez ten czas bardzo dużo się zmieniło, więc szukam serwera, który jest ciekawie zrobiony, z pomysłem.

Nagroda za pomoc: satysfakcja?

 

Ravia, Tiveria

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard lub Hard[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: KD max +5, bony maja wchodzic po 5,10,15, serwer w miare nowy ...[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Za dobra pomoc Lajk ?[/i][/b][/color]

[/center]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-max 150 lvl

-roski ,blogoslawienstwa boga smokow itp..

-żeby można było wkładać ebo ,diamenty itp do biżuterii

-żeby był 6/7 na klasy

-serwer tak bardziej pod pvp ,ale ,żeby np od 120lvl trzeba było się trochę pomęczyć aby dojść do 150..

Dodatkowe Info: serwer podobny do extrememt2 s1

Nagroda za pomoc: dam buziaka ;D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-max 150 lvl

-roski ,blogoslawienstwa boga smokow itp..

-żeby można było wkładać ebo ,diamenty itp do biżuterii

-żeby był 6/7 na klasy

-serwer tak bardziej pod pvp ,ale ,żeby np od 120lvl trzeba było się trochę pomęczyć aby dojść do 150..

Dodatkowe Info: serwer podobny do extrememt2 s1

Nagroda za pomoc: dam buziaka ;D

Zastanawiałem się czy ci pomagać za tego buziaka, ale nagrody nie chce (xD). Polecam ci zagrać na Azmalu sam gram i warto.

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:łatwym expietzn.1-4dni max lv,dużo ludu ale nie za dużo ;)Bez 6/7 na klasy.

Dodatkowe Info:Divine,Glador,Eruris,xenox,pandora,funmt2,NightCore odpadają

Nagroda za pomoc:LAAAAAAAAAAAAAAAJK<3

74087101576427940179.png
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard lub Hard[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: KD max +5, bony maja wchodzic po 5,10,15, serwer w miare nowy ...[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Za dobra pomoc Lajk ?[/i][/b][/color]

[/center]

 

 

Do tego opisu idealnie pasuje Tavia.eu . Sam gram i jest super ;)

Moje TuT-y;

 

"Aol- connection log"

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:łatwym expietzn.1-4dni max lv,dużo ludu ale nie za dużo ;)Bez 6/7 na klasy.

Dodatkowe Info:Divine,Glador,Eruris,xenox,pandora,funmt2,NightCore odpadają

Nagroda za pomoc:LAAAAAAAAAAAAAAAJK<3

VirtualMT2

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Szukam prywatnego serwera Metin2 z max lvl 99 ulepszanie takie jak na pl czyli bojowy+9 przerabiamy na syrka stalke na niebiana itd

najlepiej 10ku do G żeby na serwie grało ok 400/500 osób serwer nie za stary coś typu balmora tivieria miła atmosfera na serwie katakumby itp co Mi polecacie daje + na ravi grałem nic ciekawego , balatia też odpada są jeszcze jakieś inne serwery poza tymi ?

Nie Ważne Kim Byłeś, Ważne Kim Jesteś a Najważniejsze Kim Będziesz.

Opublikowano
Szukam prywatnego Metin2 z max lvl 99 ulepszanie takie jak na pl czyli bojowy+9 przerabiamy na syrka stalke na niebiana itd

najlepiej 10ku do G żeby na serwie grało ok 400/500 osób serwer nie za stary coś typu balmora tivieria miła atmosfera na serwie katakumby itp co Mi polecacie daje + na ravi grałem nic ciekawego , balatia też odpada są jeszcze jakieś inne serwery poza tymi ?

 

 

Tavia.pl Glador s2.

 

VirtualMT2

 

Na virtualu w 4dni nie wbijesz 254lv tylko z 100. Pozdro -.- i jest 6/7 na klasy -.-

Na forach lub w grze posiadam nick:


Vears, Marx lub Soanath.


Jeżeli skądś mnie znasz. Napisz na forum lub w grze. :)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...