Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.

Dodatkowe Info:

 

Mam zamiar grać bez ISa oraz Allegro , chce by było przyjemnie .

 

Jeżeli jest , to jaki serwer , jakie królestwo ? Jaka postać w ogóle .

 

Nagroda za pomoc: Lajk?

 

4fun mt2(płatna reje),Hammer MT2(bezpłatny :D ,ale amerykański,lecz posiada Polski język :P )

W jeden dzień wbijesz na DivineWord i Gorgony

 

 

 

 

 

 

 

Ravia polecam shinsoo gra naj mniej dzieci, woj bofy dobry do wszystkiego.

Divine World i Glador to,to samo,a user pisał,że już grał na podanym wcześniej serwie :D

 

Ale mnie nie chodzi o Servery prywatne tylko Serwery Metin2.pl np : Serwandes .

Free World5?

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Free World5?

 

 

 

 

Chcę żebyście napisali jaki Server i dlaczego .. Chcę żeby był tani , dobrze się expiło , ale nie mówię O Serverach Prywatnych Tylko Serverach Metin2.pl .

 

4fun mt2(płatna reje),Hammer MT2(bezpłatny :D ,ale amerykański,lecz posiada Polski język :P )

 

Divine World i Glador to,to samo,a user pisał,że już grał na podanym wcześniej serwie :D

 

 

Free World5?

Chcę żebyście napisali jaki Server i dlaczego .. Chcę żeby był tani , dobrze się expiło , ale nie mówię O Serverach Prywatnych Tylko Serverach Metin2.pl .

Opublikowano

Free World5?

 

 

 

 

Chcę żebyście napisali jaki Server i dlaczego .. Chcę żeby był tani , dobrze się expiło , ale nie mówię O Serverach Prywatnych Tylko Serverach Metin2.pl .

 

 

Chcę żebyście napisali jaki Server i dlaczego .. Chcę żeby był tani , dobrze się expiło , ale nie mówię O Serverach Prywatnych Tylko Serverach Metin2.pl .

Wyrażaj się bardziej dokładnie.Polecam Syrjusza.Fajna atmosfera,a ceny,są bardzo dobrze przystosowane,jak na PL ;)

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera easy/medium coś podobnego do diamonda. Najlepiej jakby to był nowy serwer lub gdzieś 2-3 miesięczny.

Dodatkowe Info : Najlepiej jakby grało troche/dużo ludzi tzn; 700+

Nagroda za pomoc: Lajk.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera easy/medium coś podobnego do diamonda. Najlepiej jakby to był nowy serwer lub gdzieś 2-3 miesięczny.

Dodatkowe Info : Najlepiej jakby grało troche/dużo ludzi tzn; 700+

Nagroda za pomoc: Lajk.

Niestety,mało jest serwerów,które chociaż w połowie oddają naszego staruszka ...

Polecam Ci Azmal MT2,jeśli nie przeszkadza Ci 6 7 bon i eq w IS,to także IMetin.

 

@Edit

Zapomniałem o Molten MT2.Duuużo lepszy,niż Diamond MT2.Taki Diamond S2 :D

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakiś serwer Easy/medium, coś jak DIvine (byle nie Divine/Glador/Xenox)

Dodatkowe Info: Jakiś serwer z 500+ online, nie za stary, epiki

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakiś serwer Easy/medium, coś jak DIvine (byle nie Divine/Glador/Xenox)

Dodatkowe Info: Jakiś serwer z 500+ online, nie za stary, epiki

Nagroda za pomoc: Like

4fun MT2,Hammer MT2,Diamond,Molten :D

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! HELP!

Zależy mi najbardziej na: Jakiś medium z elementami hard lub easy tylko nie (Balmora/Tiveria/Balantia)

Dodatkowe informację: Serwer najlepiej, który wystartował z miesiąc temu

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Niestety,mało jest serwerów,które chociaż w połowie oddają naszego staruszka ...

Polecam Ci Azmal MT2,jeśli nie przeszkadza Ci 6 7 bon i eq w IS,to także IMetin.

 

@Edit

Zapomniałem o Molten MT2.Duuużo lepszy,niż Diamond MT2.Taki Diamond S2 :D

 

Molten - 500 osób nie zadawala mnie ta liczba graczy, 0 sklepów .

Azmal też widziałem, że ponad 500 graczy, tylkko nie wiem jak ze sklepami itp ? Grałeś na azmalu fajny, przyjemny dużo ludzi jest ?

Opublikowano
Metin2.ph

 

To nie priv tylko Global...

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze Hard 99-120lv max fajny system ulepszeń ( tzn 1-2 itemy)

Dodatkowe Info:Balmora,Ravia,Balantia,tavia,belenus,draenor,trevoria odpadają

Nagroda za pomoc:LAAAAAAAAAAAAAAAJK<3

AJ EM TU SEXI FOR MAJ BADY.


Opublikowano

To nie priv tylko Global...

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze Hard 99-120lv max fajny system ulepszeń ( tzn 1-2 itemy)

Dodatkowe Info:Balmora,Ravia,Balantia,tavia,belenus,draenor,trevoria odpadają

Nagroda za pomoc:LAAAAAAAAAAAAAAAJK<3

Avalon MT2/S2,Longju 2

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwerze medium,ewentualnie łatwy hard.Bez 6/7bonów.900+ graczy.Dobrze,jak by serwer był tuż po starcie.

Dodatkowe Info:szukam serwera na ferie.Odpada DiamondMT2,IMetin,Avalon MT2/S2.

Nagroda za pomoc:Lajk :D.Z góry dzięki za pomoc!

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

Incola - AvalonMT2 nie dla mnie, Longju jest za łatwy kd u npc na start bojowiec...

Poza tymi serwerami i te co wykluczyłeś,nie ma już fajnych hardów.No chyba,że wchodzą w grę zagraniczne :D

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

Wszystkie te serwery powiem ci szczerze znudziły mi się a na tych fajniejszych (według mnie draenor) zostałem okradziony :D Truta sr 52 20 DT

Zagraniczne też mogą być o ile : Są po Angielsku / Mają Spolszczenie

AJ EM TU SEXI FOR MAJ BADY.


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Braku 6/7 bonusu . Serwer Easy / Medium Łatwo o broń 75

Dodatkowe Info: Interesują mnie tylko Polskie serwery prywatne

Nagroda za pomoc: Lajki ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Braku 6/7 bonusu . Serwer Easy / Medium Łatwo o broń 75

Dodatkowe Info: Interesują mnie tylko Polskie serwery prywatne

Nagroda za pomoc: Lajki ;)

XenoX MT2 :DJest 67 bon,ale u NPC

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

Gralem na xenox miałem 230lvl odpada . Inne zaproponujcie :)

Niestety, łatwa dostępność broni 75lvl,oraz brak bonów 6 7 bonów jest praktycznie nie widziana.Może ja o czymś niewiem...

4funMT2

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na: Hamachi, duzo ludu duzo sieci i duzo godzin ONLINE.

Dodatkowe informację: Bez zbytnich problemów, bo tydzien chce pograć, bo w następny piątek startuje Grayst w wykonaniu Burna.

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:JAK NAJMNIEJ EPIKOW

Dodatkowe Info:MEDIUM/HARD STARTUJACY DZIS I TYLKO DZIS !

Nagroda za pomoc:LAJKS

Nie ma....

Balmora

 

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na: Hamachi, duzo ludu duzo sieci i duzo godzin ONLINE.

Dodatkowe informację: Bez zbytnich problemów, bo tydzien chce pograć, bo w następny piątek startuje Grayst w wykonaniu Burna.

Nagroda za pomoc: Like

http://www.mpcforum.pl/topic/805285-platinium-hamachi/

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym żeby serwer był podobny w cechach i wyglądem do UniBlu.eu!

Dodatkowe Info:4Fun/Easy STARTUJACY DZIŚ,JUTRO,POJUTRZE,POPOJUTRZE !

Nagroda za pomoc:LAJK!

49054229516020140143.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na: Stalka u npc broni na 75 ale nie koniecznie

Dodatkowe informację: grałem na divine s2/glador s1

Nagroda za pomoc:Like

 

 

sygna.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...