Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Metin2 PL lub priv hard

Dodatkowe Info: Chciałbym spróbowac swoich sił na PL'u, tylko nie wiem za bardzo na jakim serverze i czy jest sens grać bez SM...

Jeśli nie ma snesu to proszę o podanie jakiegoś priva hard.

Nagroda za pomoc:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Metin2 PL lub priv hard

Dodatkowe Info: Chciałbym spróbowac swoich sił na PL'u, tylko nie wiem za bardzo na jakim serverze i czy jest sens grać bez SM...

Jeśli nie ma snesu to proszę o podanie jakiegoś priva hard.

Nagroda za pomoc:

 

 

Balmora , balantia , emperion s2 , hevectud , metin.sg eq metin2 pl ale nie polecam ;d

363451410787081286162.png


Opublikowano

Niewiem gdzie mam zagrac !

 

 

Chodzi mi o serwer PvP/Easy, na którym łatwo o EQ i na którym się fajnie bierze PvP.

:D

 

PvPMt2 odpada

 

 

 

 

 

 

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Metin2 PL lub priv hard

Dodatkowe Info: Chciałbym spróbowac swoich sił na PL'u, tylko nie wiem za bardzo na jakim serverze i czy jest sens grać bez SM...

Jeśli nie ma snesu to proszę o podanie jakiegoś priva hard.

Nagroda za pomoc:

Tiveria.

http://www.mpcforum.pl/topic/372974-tiveriadedyk/

Opublikowano

NIE WIEM GDZIE GRAĆ POMOCY !

Zależy mi najbardziej na: Priv (HARD)

Dodatkowe Info: Chciałbym spróbowac swoich sił na Hardzie na którym bronie lecą na 65-75 z Ripera

chodzi mi poprostu o stary dobry hard że nie ma hwangów tylko stalki.

Ew Szmaragd

Opublikowano

NIE WIEM GDZIE GRAĆ POMOCY !

Zależy mi najbardziej na: Priv (HARD)

Dodatkowe Info: Chciałbym spróbowac swoich sił na Hardzie na którym bronie lecą na 65-75 z Ripera

chodzi mi poprostu o stary dobry hard że nie ma hwangów tylko stalki.

Ew Szmaragd

 

Na Ravii gra dużo osób, może tam spróbuj swoich sił.

sygnatura.jpg
Opublikowano

NIE WIEM GDZIE GRAĆ POMOCY !

Zależy mi najbardziej na: Priv (HARD)

Dodatkowe Info: Chciałbym spróbowac swoich sił na Hardzie na którym bronie lecą na 65-75 z Ripera

chodzi mi poprostu o stary dobry hard że nie ma hwangów tylko stalki.

Ew Szmaragd

Emperion S2 // Havictus , Balantia xD

363451410787081286162.png


Opublikowano

NIE WIEM GDZIE GRAĆ POMOCY !

Zależy mi najbardziej na: Priv (HARD)

Dodatkowe Info: Chciałbym spróbowac swoich sił na Hardzie na którym bronie lecą na 65-75 z Ripera

chodzi mi poprostu o stary dobry hard że nie ma hwangów tylko stalki.

Ew Szmaragd

Niewiem gdzie mam zagrac !

 

 

Chodzi mi o serwer PvP/Easy, na którym łatwo o EQ i na którym się fajnie bierze PvP.

:D

 

PvPMt2 odpada

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Metin2 PL lub priv hard

Dodatkowe Info: Chciałbym spróbowac swoich sił na PL'u, tylko nie wiem za bardzo na jakim serverze i czy jest sens grać bez SM...

Jeśli nie ma snesu to proszę o podanie jakiegoś priva hard.

Nagroda za pomoc:

Dla wszystkich Glador

zapraszam na serwer FreeBuild ip: s53.mineserv.eu:32460 narazie 5 slotów...

 

 

skype: kariollo125

Opublikowano

Dla wszystkich Glador

Jeśli się nie znasz nie pisz.!

 

 

@Baggios

 

Zagraj na DivineWorld, GondorMT2...

 

 

@ Nugiyen, polak12

 

Balmora,Balantia,Ravia, Metin 2 Singapure, Metin2 US, Metin 2 kr.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: żeby był podobny do serwera cl-revolution argon ale żeby był spolszczenie

Dodatkowe Info: ------

Nagroda za pomoc:LIKE



 

                                                                                                gmhq5mn.png

 

Bywalec
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: żeby był podobny do serwera cl-revolution argon ale żeby był spolszczenie :)[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: ------[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:LIKE :)[/i][/b][/color]

[/center]

Reinor:

http://www.mpcforum.pl/topic/731441-reinorpldedyk/

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: żeby był podobny do serwera cl-revolution argon ale żeby był spolszczenie :)[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: ------[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:LIKE :)[/i][/b][/color]

[/center]

 

Mexilia ;3

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby był jak najbardziej podobny do starego dorbrego sd longju s2 ;]

Dodatkowe Info: ------

Nagroda za pomoc:LIKE

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Skille na start lub do 60 lvl, max 200 /250 lvl, łatwe zdobywanie eq na wysoki lvl

Dodatkowe Info:Szukam serwera na którym przez jedną nockę można coś osiągnąć , 140-190 lvl + eq :)

Nagroda za pomoc:Like it ;]

Zapraszam na stronę www.pajacyk.pl tak mało trzeba, a tak bardzo pomaga ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Skille na start lub do 60 lvl, max 200 /250 lvl, łatwe zdobywanie eq na wysoki lvl

Dodatkowe Info:Szukam serwera na którym przez jedną nockę można coś osiągnąć , 140-190 lvl + eq :)

Nagroda za pomoc:Like it ;]

Tinesha, Emperius, GladoR

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Skille na start lub do 60 lvl, max 200 /250 lvl, łatwe zdobywanie eq na wysoki lvl

Dodatkowe Info:Szukam serwera na którym przez jedną nockę można coś osiągnąć , 140-190 lvl + eq :)

Nagroda za pomoc:Like it ;]

 

 

MEXILIA ;3

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 99 max, syrki bezdy max, standard

Dodatkowe Info:chciałbym być pro ;p zawsze jestem :)

Nagroda za pomoc:Like it ;]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 99 max, syrki bezdy max, standard

Dodatkowe Info:chciałbym być pro ;p zawsze jestem :)

Nagroda za pomoc:Like it ;]

 

Balmora ewentualnie balantia,chybe ze chwile poczekasz

to emperion s2 ;)

363451410787081286162.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...