Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na diamond ciezko o kase a na reinor grałem

Zawsze znajdą się sposoby, medium charakteryzuje się tym, że nie jest za łatwy ani za trudny :>

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/easy

Dodatkowe Info: Dość dużo nowości ( nie xenox itp) coś co podchodzi pod imetin'a

Nagroda za pomoc:+

1356027733523041.png

"Ashes to ashes and dust to dust"

 

Oto nowa historia zwykłego człowieka:

Members====>???====>???====>???

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobry global lub priv

Dodatkowe Info: serwer zagraniczny

Nagroda za pomoc: lubie to

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobry global lub priv

Dodatkowe Info: serwer zagraniczny

Nagroda za pomoc: lubie to

Z globalów SG, możesz też na US zobaczyć, a priv to HammerMT2

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobry global lub priv

Dodatkowe Info: serwer zagraniczny

Nagroda za pomoc: lubie to

Metin2 sg - dobrze się gra i expie, wszystko co jest w IS możesz zdobyć w grze.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer TYLKO PVP

Dodatkowe Info: serwer pvp dużo ludzi maks lvl na wstępie.

Nagroda za pomoc:+

 

Grałem na HammerMT2, ale nie podoba mi się za duży haos tam panuje i za dużo broni zbroji i innych udziwnien i GM to jakiś niewypał

 

 

 

Z góry bardzo dziękuje !!!!!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer TYLKO PVP

Dodatkowe Info: serwer pvp dużo ludzi maks lvl na wstępie.

Nagroda za pomoc:+

 

Grałem na HammerMT2, ale nie podoba mi się za duży haos tam panuje i za dużo broni zbroji i innych udziwnien i GM to jakiś niewypał

 

 

 

Z góry bardzo dziękuje !!!!!

 

 

PVPmt2,?

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium przeplatanym z easy hard. Moze byc taki, ktory stoi dluzej, lb krotko.

Dodatkowe Info:Fajnie by bylo, gdyby byl duzo ludu i w miare broni i zbroji. Serwer, na ktorym, zeby zarobic, trzeba dropic przykladowo perly bronie na 65 itp ;)

Nagroda za pomoc:standardowo

 

 

Pozdrawiam : )

Opublikowano

PVPmt2,?

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium przeplatanym z easy hard. Moze byc taki, ktory stoi dluzej, lb krotko.

Dodatkowe Info:Fajnie by bylo, gdyby byl duzo ludu i w miare broni i zbroji. Serwer, na ktorym, zeby zarobic, trzeba dropic przykladowo perly bronie na 65 itp ;)

Nagroda za pomoc:standardowo

 

 

Pozdrawiam : )

jak nie wiesz to nie pisz bo pvpmt2 nie działa. i nie ma jak go pobrać

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer TYLKO PVP

Dodatkowe Info: serwer pvp dużo ludzi maks lvl na wstępie.

 

Nagroda za pomoc:+

 

 

Grałem na HammerMT2, ale nie podoba mi się za duży haos tam panuje i za dużo broni zbroji i innych udziwnien i GM to jakiś niewypał

 

 

 

Z góry bardzo dziękuje !!!!!

 

Nie ma takiego serwera.

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer TYLKO PVP

Dodatkowe Info: serwer pvp dużo ludzi maks lvl na wstępie.

 

Nagroda za pomoc:+

 

 

Grałem na HammerMT2, ale nie podoba mi się za duży haos tam panuje i za dużo broni zbroji i innych udziwnien i GM to jakiś niewypał

 

 

 

Z góry bardzo dziękuje !!!!!

 

 

TInesha / Mexilia / Harpvpmt2 // Hammermt2

363451410787081286162.png


Opublikowano

Czy opłaca się grać na Solarze? Widziałem tanie yangi 1kk za 1zł i powiedzmy ile chodzi rib +9 ? fms ?

no i gdzie najlepiej szukać jakiegoś konta na allegro? :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nie za łatwym expie, lecz żeby nie było dużego problemu z eq.

Dodatkowe Info: Tak myślę, o balmorze, lub balantii, lecz na balantii ostatnio spore problemy.

Nagroda za pomoc: Lajk ( post + profil )

Opublikowano

Czy opłaca się grać na Solarze? Widziałem tanie yangi 1kk za 1zł i powiedzmy ile chodzi rib +9 ? fms ?

no i gdzie najlepiej szukać jakiegoś konta na allegro? :D

 

Solar? mhm ;)

polecam serwer fajna atmosfera itd;)

FMS +9 Mhm jakies 30kk z sr 20+ ;)

Wiec nie polecam.

zagraj sobie lepiej na metin2.sg

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium przeplatanym z easy hard. Moze byc taki, ktory stoi dluzej, lb krotko.

Dodatkowe Info:Fajnie by bylo, gdyby byl duzo ludu i w miare broni i zbroji. Serwer, na ktorym, zeby zarobic, trzeba dropic przykladowo perly bronie na 65 itp ;)

Nagroda za pomoc:standardowo

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium przeplatanym z easy hard. Moze byc taki, ktory stoi dluzej, lb krotko.

Dodatkowe Info:Fajnie by bylo, gdyby byl duzo ludu i w miare broni i zbroji. Serwer, na ktorym, zeby zarobic, trzeba dropic przykladowo perly bronie na 65 itp ;)

Nagroda za pomoc:standardowo

 

Glador,Itanos

805491408806070489277.png


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nie za łatwym expie, lecz żeby nie było dużego problemu z eq.

Dodatkowe Info: Tak myślę, o balmorze, lub balantii, lecz na balantii ostatnio spore problemy.

Nagroda za pomoc: Lajk ( post + profil )

Może Ravia?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium przeplatanym z easy hard. Moze byc taki, ktory stoi dluzej, lb krotko.

Dodatkowe Info:Fajnie by bylo, gdyby byl duzo ludu i w miare broni i zbroji. Serwer, na ktorym, zeby zarobic, trzeba dropic przykladowo perly bronie na 65 itp ;)

Nagroda za pomoc:standardowo

Tinesha / Mexilia / XARTEZ

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer hard /medium (bardziej hard)

Dodatkowe Info: max lvl 99/105 system ulepszen jak na pl bez 6/7b dodania/zmianki z mobow na start bojowiec lub czytanie medali

Serwer typu ravia/draenor tylko nie balantia bo to gowno na ktorym kasuja konta a potem pisza ze nie moga odzyskac

Nagroda za pomoc: Like.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PL'u, który serwer polecacie.? Długo tam nie grałem i chciałbym spróbować na nowo : )

Dodatkowe Info: Dużo ludzi, średnie ceny, nie za duże levele.

Nagroda za pomoc: Like.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PL'u, który serwer polecacie.? Długo tam nie grałem i chciałbym spróbować na nowo : )

Dodatkowe Info: Dużo ludzi, średnie ceny, nie za duże levele.

Nagroda za pomoc: Like.

 

S26 Polecam ,duzo ludzi srednie ceny nie zbyt duze levele ;D

i mila atmosfera.

363451410787081286162.png


Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy! [/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Priv serwer [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Medium/hard (dużo ludzi) [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:To już nie wiem :D [/i][/b][/color]

[/center]

 

Xartez / Pandora / Glador / Mexilia

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Priv serwer

Dodatkowe Info:Medium/hard (dużo ludzi)

Nagroda za pomoc:To już nie wiem

Hard - Ravia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium przeplatanym z easy hard. Dodatkowe Info:Fajnie by bylo, gdyby byl duzo ludu i w miare broni i zbroji. Serwer, na ktorym, zeby zarobic, trzeba dropic przykladowo perly bronie na 65 itp.

WAZNE !!! BY SERVER STAL MAX TYDZIEN !!!

Nagroda za pomoc:standardowo

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...