Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium przeplatanym z easy hard. Dodatkowe Info:Fajnie by bylo, gdyby byl duzo ludu i w miare broni i zbroji. Serwer, na ktorym, zeby zarobic, trzeba dropic przykladowo perly bronie na 65 itp.

WAZNE !!! BY SERVER STAL MAX TYDZIEN !!!

Nagroda za pomoc:standardowo

 

Tinesha , Xartez ;3

363451410787081286162.png


  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium przeplatanym z easy hard. Dodatkowe Info:Fajnie by bylo, gdyby byl duzo ludu i w miare broni i zbroji. Serwer, na ktorym, zeby zarobic, trzeba dropic przykladowo perly bronie na 65 itp.

WAZNE !!! BY SERVER STAL MAX TYDZIEN !!!

Nagroda za pomoc:standardowo

http://www.mpcforum.pl/topic/785845-taviapl-taviaeudedyk/

 

?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Rzeczach u NPC po 1 yang typu hwang itd.

Dodatkowe Info: Coś jak HammerMT2 może być hamachi.

Nagroda za pomoc: Lajki Lajki i jeszcze raz Lajki ;)

SNq6Ku7.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Brak 6/7 Bon . Łatwe Skile P. Max 500 osób online. Pewny serwer który nie upadnie szybko. Łatwy systen ulepszń

 

Dodatkowe Info:

MEDIUM . BRAK ULEPSZACZY (TYLKO PERŁY CZY COŚ) . SERWER PODOBNY DO PANDORY ...

 

Nagroda za pomoc:

Lajk

Pomogłem ?


Jebnij


+


Chyba się nie boisz ? ;>


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: co najmniej 5 nowych broni i zbroi, nowe eq, dużo mapek, 400+ graczy

Dodatkowe Info: Odpadają takie serwery jak virtual,glador,pandora, elite, dragon, imetin, mexilia

Nagroda za pomoc: Lajki za serwer który przypadnie

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Brak 6/7 Bon . Łatwe Skile P. Max 500 osób online. Pewny serwer który nie upadnie szybko. Łatwy systen ulepszń

 

Dodatkowe Info:

 

 

MEDIUM . BRAK ULEPSZACZY (TYLKO PERŁY CZY COŚ) . SERWER PODOBNY DO PANDORY ...

 

Nagroda za pomoc:

 

 

Lajk

 

 

 

Ja polecam i zawsze będę polecał Cameriona , zwykły serwer Metin2 bez przesadnych nowości które są pobugowane itd .

Serwer stoi już pół roku co jest potwierdzeniem jego stabilności , level wbija się bardzo szybko ze względu na stały bonus doświadczenia

który wynosi 100% , ponadto częste bonusy 150% , a w każdy weekend bonus ten wynosi 200% . Częste eventy , turnieje , konkursy itd .

Ogólnie jeden z lepszych serwerów (zależy kto co lubi) , administracja cały czas trzyma rękę na pulsie , jeśli pojawia się jakiś problem od razu jest

reakcja ze strony administratora .

Ten serwer na pewno powinien Ciebie zainteresować , jedyne co się nie zgadza to 6/7 Bonus

ale nie ma w nim wartości takich jak silny czy odporny przeciwko klasie postaci więc jest ok :)

 

 

Gorąco polecam :

http://camerionmt2.pl/

 

 

 

@edit

Na licznik nie zwracajcie uwagi jest on wyłączony z tego co się orientuje i cały czas pokazuje 800+online .

Tyle nie gra ale na prawdę jest z kim pograć , liczba online zadowalająca raczej .

Gram od startu czyli prawie pół roku i nie narzekam na nudę czy coś w tym stylu .

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:Tym żeby u chandlachy byly fajne zbrojki itp...

 

Dodatkowe Info: szukam serwera ale takiego zajebistego np. taki jak ten

 

-- http://www.mpcforum....-tinesha-dedyk/

 

Nagroda za pomoc:dostaniesz wielkiego +

zapraszam na serwer FreeBuild ip: s53.mineserv.eu:32460 narazie 5 slotów...

 

 

skype: kariollo125

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: co najmniej 5 nowych broni i zbroi, nowe eq, dużo mapek, 400+ graczy

Dodatkowe Info: Odpadają takie serwery jak virtual,glador,pandora, elite, dragon, imetin, mexilia

Nagroda za pomoc: Lajki za serwer który przypadnie

Reinor.

http://www.mpcforum.pl/topic/731441-reinorpldedyk/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: co najmniej 5 nowych broni i zbroi, nowe eq, dużo mapek, 400+ graczy

Dodatkowe Info: Odpadają takie serwery jak virtual,glador,pandora, elite, dragon, imetin, mexilia

Nagroda za pomoc: Lajki za serwer który przypadnie

 

 

Xartez , Mexilia , Maybe tinesha.

363451410787081286162.png


Opublikowano

center]Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Małą ilością ulepszeń broni i zbroi.

Dodatkowe Info:Sztabki muszą lecieć. Napewno nie Elitemt2 Pandoramt2 i Metin5 Cos podobnego do RAvi

Nagroda za pomoc:Dzienny limit lajków.

[/center]

sygnaturk1111.png

 

 

| | Members | |

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:W miare łatwym expie . Ulepki tylko na epiki serv w miare nowy max 1 miech

Dodatkowe Info: Cos podobnego do Thanned

Nagroda za pomoc:Likiee

Opublikowano

nie wie ktoś, czy istnieje taki serw jak metin2pl z czasów 2007? bez groty bez eq na 80lvl? z expem takiej jak na pl i z dropem takiem jak na pl? prosze o pomoc...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Milej atmosferze , nie za trudnej grze, fajnych eventach i duzo graczy :]

Dodatkowe Info:

Tak zeby nie bylo zbyt wiele oszostow szukam , privek polski , fajne bronie , zbroie , malo hackerow itp. :]

Nagroda za pomoc: Lajk i 5 w profilu :P

1341833700-U255743.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Milej atmosferze , nie za trudnej grze, fajnych eventach i duzo graczy :]

Dodatkowe Info:

Tak zeby nie bylo zbyt wiele oszostow szukam , privek polski , fajne bronie , zbroie , malo hackerow itp. :]

Nagroda za pomoc: Lajk i 5 w profilu :P

 

Mexilia // Tinesha ;3 Ew Pandora

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stalki i bronie 65 lub 75 u npc, exp nie musi byc wcale taki szybki, duzo graczy

Dodatkowe Info: klient ściągany normalnie nie jakieś spolszczenie

Nagroda za pomoc:Lajk i 5

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] Stalki i bronie 65 lub 75 u npc, exp nie musi byc wcale taki szybki, duzo graczy[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] klient ściągany normalnie nie jakieś spolszczenie[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b]Lajk i 5[/color]

[/center]

 

Xartez , Mexilia , DevuseMt2 , Eqw Tinesha

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Milej atmosferze , nie za trudnej grze, fajnych eventach i duzo graczy :]

Dodatkowe Info:

Tak zeby nie bylo zbyt wiele oszostow szukam , privek polski , fajne bronie , zbroie , malo hackerow itp. :]

Nagroda za pomoc: Lajk i 5 w profilu :P

Ravia - Hard ale dość łatwy

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b][/color]

-easy/medium [żeby nie było tak, że ze 50 lv bije sie dwa dni]

-max.lv oraz staty nie mają znaczenia.

-aby miał prosty i przejrzysty system ulepszeń[nie tak nasrane jak na xenoxie czy innych tego typu], moglby miec jedną broń co 10-15lv.

-aby była zbalansowana rozgrywka każdej klasy

-zeby byly ulepszacze,nowe metiny,nowe mapy,nowe potwory [ ogólnie nowości lubię, bo wtedy nie ma tak, że na jednym eq naexpimy od 1 do 200 bo nie trzeba bonów zmieniać]

- to czy bedzie 6/7 czy nie bedzie rowniez nie gra dużej roli

-aby serwer nie był zbyt zbugowany

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b][/color] Moze byc cos na podobe xenoxa,lecz mniej zbugowane o mniejszej ilości broni i kd.

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b]Lajk[/color]

[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b][/color]

-easy/medium [żeby nie było tak, że ze 50 lv bije sie dwa dni]

-max.lv oraz staty nie mają znaczenia.

-aby miał prosty i przejrzysty , moglby miec jedną broń co 10-15lv.

-aby była zbalansowana rozgrywka każdej klasy

-zeby byly ulepszacze,nowe metiny,nowe mapy,nowe potwory [ ogólnie serwer nie był zbyt zbugowany

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b][/color] Moze byc cos na podobe xenoxa,lecz mniej zbugowane o mniejszej ilości broni i kd.

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b]Lajk[/color]

[/center]

 

mexilia tinesha xartez xD

363451410787081286162.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...