Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: duzo graczy, raty minimum 500%, expowiska dobre[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:identyczny do elitemt2 :)[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: lajk[/i][/b][/color]

[/center]

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: duzo graczy, raty minimum 500%, expowiska dobre[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:identyczny do elitemt2 :)[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: lajk[/i][/b][/color]

[/center]

 

Balaria

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer 4fun,od razu miec lvl lub szybko wbic, zrobic bony, eq od razu u handlarzy i wszystkie inne itemki też

Dodatkowe Info:bez is i alegro to oczywiste, TYLKO TO MA BYC 4FUN, ZEBY W 1H MIEC JUZ EQ ZROBIONE DO PVP I TYLKO SIE NAWALAC W PVP, LYB SERWER TYLKO DO PVP

Nagroda za pomoc:Lajk

Irnal.pl

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: duzo graczy, raty minimum 500%, expowiska dobre[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:identyczny do elitemt2 :)[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: lajk[/i][/b][/color]

[/center]

Xenox/Pandora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer 4fun,od razu miec lvl lub szybko wbic, zrobic bony, eq od razu u handlarzy i wszystkie inne itemki też

Dodatkowe Info:bez is i alegro to oczywiste, TYLKO TO MA BYC 4FUN, ZEBY W 1H MIEC JUZ EQ ZROBIONE DO PVP I TYLKO SIE NAWALAC W PVP, LYB SERWER TYLKO DO PVP

Nagroda za pomoc:Lajk

 

Irnal,NightCore.pl

Opublikowano

NIE WIEM GDZIE GRAĆ , POMOCY !!!

Zależy mi najbardziej na:BARDZO SZYBKIM EXPIE I ZEBY BYŁA SZMARAGDOWA STAL TAKA JAK NA POLSKIM METINIE

Dodatkowe Info:NAJŁATWIEJSZY SERV JAKI TYLKO JEST

Opublikowano

NIE WIEM GDZIE GRAĆ , POMOCY !!!

Zależy mi najbardziej na:BARDZO SZYBKIM EXPIE I ZEBY BYŁA SZMARAGDOWA STAL TAKA JAK NA POLSKIM METINIE

Dodatkowe Info:NAJŁATWIEJSZY SERV JAKI TYLKO JEST

 

Emperius

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard, aby serwer był zagraniczny i na dużej ilości graczy

Dodatkowe Info: Aby wbicie levela zajmowało dużo czasu, serwer bez żadnego syfu czyli aby były normalne bronie, zbroje ,a nie jakieś wydziwiane ,

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard, aby serwer był zagraniczny i na dużej ilości graczy

Dodatkowe Info: Aby wbicie levela zajmowało dużo czasu, serwer bez żadnego syfu czyli aby były normalne bronie, zbroje ,a nie jakieś wydziwiane ,

Metin2.SG :).

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard, aby serwer był zagraniczny i na dużej ilości graczy

Dodatkowe Info: Aby wbicie levela zajmowało dużo czasu, serwer bez żadnego syfu czyli aby były normalne bronie, zbroje ,a nie jakieś wydziwiane ,

 

Metin2world ;D

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium z max ratami powiedzmy 700% , prostym systemem ulepszania bez nowych wymyślnych zbroi i broni , dużo graczy

Dodatkowe Info: Nie chce Xenoxa Imetina Pandory Mexiili

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium z max ratami powiedzmy 700% , prostym systemem ulepszania bez nowych wymyślnych zbroi i broni , dużo graczy

Dodatkowe Info: Nie chce Xenoxa Imetina Pandory Mexiili

Azmal dopiero wystartował, lecz ma średnią ilość broni i zbroi, ale polecam :).

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dość dużym expie, nowe epiki, bossy. Bez plebsu.

Dodatkowe Info: Zaczynam grę od nowa po bardzo długiej przerwie. Server Priv :)

Nagroda za pomoc: Like + 5* na profilu

Alistria.eu


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dość dużym expie, nowe epiki, bossy. Bez plebsu.

Dodatkowe Info: Zaczynam grę od nowa po bardzo długiej przerwie. Server Priv :)

Nagroda za pomoc: Like + 5* na profilu

Azmal lub Reinor. (Bardziej polecam Azmala).

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na: Raty medium/hard tak żeby w jakąś godzinkę wbić 20-40lvl.

Dodatkowe Info: Brak

Nagroda za pomoc: Like + 5* na profilu

Balantia.

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na: Raty medium/hard tak żeby w jakąś godzinkę wbić 20-40lvl.

Dodatkowe Info: Brak

Nagroda za pomoc: Like + 5* na profilu

 

Emperions2 ,, metin2world

363451410787081286162.png


Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00 ]Nie wiem gdzie grać! Pomocy! [/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: chcę aby serwer był bardzo podobny do starego longju / yt2game itp. [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:taki stary chiński serwerek gdzie były 2 epiki hwang i tasak[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Lajk [/i][/b][/color]

[/center]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na: Easy/Fun - do pvp bardziej taki.

Dodatkowe Info: Brak

Nagroda za pomoc: Like + 5* na profilu

Opublikowano

 

NIE WIEM GDZIE GRAĆ , POMOCY !!!

Zależy mi najbardziej na: Średnim expie, max lv ( max 105 ) bez żadnych nowych zbroii itp, max epik taki jak na pl-u, nie pod is.

Dodatkowe Info: Grałem na: Balantia, Balmora, Tiveria, Dreanor, ( ravia to za mocny hard ;p ).

Opublikowano

 

 

NIE WIEM GDZIE GRAĆ , POMOCY !!!

Zależy mi najbardziej na: Średnim expie, max lv ( max 105 ) bez żadnych nowych zbroii itp, max epik taki jak na pl-u, nie pod is.

Dodatkowe Info: Grałem na: Balantia, Balmora, Tiveria, Dreanor, ( ravia to za mocny hard ;p ).

 

 

whoo 105 ? nie ma takiego

 

try xartez mate;d

363451410787081286162.png


Opublikowano

Jakiś podobny serwer do CavalosMt2...?

Chodzi mi ogolnie o 6/7 takie same czyli do pvp Pz wartość ataku bez zadnych 6/7 woj/woj itp... :)

+ exp szybki :) Jakie znacie serwery prosze pod tematem zalrzymy mi..

Najlepiej jakie serwy znacie to priv prosze :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...