Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Miła At

wosmera . Częste Eventy . Łat

wo zrobić eq .

 

Dodatkowe Info:

4fun / easy / Nie chce emperius .

 

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu .

 

 

 

MEXILIA , VANERIS , THANNED ;F

363451410787081286162.png


  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuje takiego servera o nazwie dark coś tam niedawno reklamowali go na stronach ale nie tak, że pisali. Tylko baner wyskakiwał. Tak samo jak UP.

 

Thx za pomoc

Opublikowano

Poszukuje takiego servera o nazwie dark coś tam niedawno reklamowali go na stronach ale nie tak, że pisali. Tylko baner wyskakiwał. Tak samo jak UP.

 

Thx za pomoc

Może o to chodzi?

http://www.mt2master.net/

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Poszukuje takiego servera o nazwie dark coś tam niedawno reklamowali go na stronach ale nie tak, że pisali. Tylko baner wyskakiwał. Tak samo jak UP.

 

Thx za pomoc

 

może to http://www.darkmt.info/index.html

 

Szukam IP/Portów/Ponga/Serverinfo.py serwera Glador

http://mt2.glador.pl/

zapraszam na serwer FreeBuild ip: s53.mineserv.eu:32460 narazie 5 slotów...

 

 

skype: kariollo125

Opublikowano

Szukam serwera, na ktorym trzeba troche pograc zeby cos osiagnac. Najlepiej hard. Glownie zalezy mi na duzej i stalej ilosci graczy.

Opublikowano

Szukam serwera, na ktorym trzeba troche pograc zeby cos osiagnac. Najlepiej hard. Glownie zalezy mi na duzej i stalej ilosci graczy.

Balantia, Tiveria i Balmora

 

PS. Używaj wzoru

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Siemka

Szukam prywatnego serwera metin2:

easy/4fun.

-max.lv najlepiej 99 lv .

-aby miał prosty i przejrzysty ulepszeń[nie tak nawalone jak na xenoxie czy innych tego typu], bronie tylko z metin2 pl . możeby być pare epików ale nie kilkadziesiąt

coś w stylu pl tylko żeby szybko dobić np 99 lv i zająć się eq a nie wbijać np 99 lv w 3 tygodnie i potem następne 8 robić eq

- to czy bedzie 6/7 czy nie bedzie rowniez nie gra dużej roli

-aby serwer nie był zbyt zbugowany.

 

 

Opublikowano

Siemka

Szukam prywatnego serwera metin2:

easy/4fun.

-max.lv najlepiej 99 lv .

-aby miał prosty i przejrzysty ulepszeń[nie tak nawalone jak na xenoxie czy innych tego typu], bronie tylko z metin2 pl . możeby być pare epików ale nie kilkadziesiąt

coś w stylu pl tylko żeby szybko dobić np 99 lv i zająć się eq a nie wbijać np 99 lv w 3 tygodnie i potem następne 8 robić eq

- to czy bedzie 6/7 czy nie bedzie rowniez nie gra dużej roli

-aby serwer nie był zbyt zbugowany.

Nie, znajdziesz servera 4fun z max levelm 99. Jeżeli chcesz server do 99lv to zagraj na Balmorze albo Balanti, a jak chcesz 4fun to graj na Mexili i Xenoxie...

 

PS. Używaj wzoru.

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Siemka

Szukam prywatnego serwera metin2:

easy/4fun.

-max.lv najlepiej 99 lv .

-aby miał prosty i przejrzysty ulepszeń[nie tak nawalone jak na xenoxie czy innych tego typu], bronie tylko z metin2 pl . możeby być pare epików ale nie kilkadziesiąt

coś w stylu pl tylko żeby szybko dobić np 99 lv i zająć się eq a nie wbijać np 99 lv w 3 tygodnie i potem następne 8 robić eq

- to czy bedzie 6/7 czy nie bedzie rowniez nie gra dużej roli

-aby serwer nie był zbyt zbugowany.

 

Tak jak up , jedynie to tivectus max lv 105

 

a tak to polecam mexilie.

363451410787081286162.png


Opublikowano

Siemka

Szukam prywatnego serwera metin2:

easy/4fun.

-max.lv najlepiej 99 lv .

-aby miał prosty i przejrzysty ulepszeń[nie tak nawalone jak na xenoxie czy innych tego typu], bronie tylko z metin2 pl . możeby być pare epików ale nie kilkadziesiąt

coś w stylu pl tylko żeby szybko dobić np 99 lv i zająć się eq a nie wbijać np 99 lv w 3 tygodnie i potem następne 8 robić eq

- to czy bedzie 6/7 czy nie bedzie rowniez nie gra dużej roli

-aby serwer nie był zbyt zbugowany.

funmt2 ale to typowy serwer 4fun.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server pod pvp lub Old School

Dodatkowe Info: w miare szybki exp, max99lv, 5bonow

Nagroda za pomoc: Like mysle ze ok 5-10 :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze co sie zaczyna z 250lvl i tylko eq robi albo cos i idzie sie nawalac

Dodatkowe Info:pisac na pw albo w odpowiedziach thx

Nagroda za pomoc:dam +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze co sie zaczyna z 250lvl i tylko eq robi albo cos i idzie sie nawalac

Dodatkowe Info:pisac na pw albo w odpowiedziach thx

Nagroda za pomoc:dam +

 

 

MEXILIA XARTEZ

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server pod pvp lub Old School

Dodatkowe Info: w miare szybki exp, max99lv, 5bonow

Nagroda za pomoc: Like mysle ze ok 5-10 :)

pvp/4fun

 

Nie max lvl ale polecam Funmt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server pod pvp lub Old School

Dodatkowe Info: w miare szybki exp, max99lv, 5bonow

Nagroda za pomoc: Like mysle ze ok 5-10 :)

Glador,Divine,Xenox

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Na łatwym zdobycciu eq i ku .

 

Dodatkowe Info:

Harda pod Pla ale żeby 10ku do g i łatwiejsze zebranie kasy na eq .

 

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Na łatwym zdobycciu eq i ku .

 

Dodatkowe Info:

Harda pod Pla ale żeby 10ku do g i łatwiejsze zebranie kasy na eq .

 

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

Tiveria, przypadnie ci do gustu.

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

szukam jakiegos 4funa, ktory jest stabilny i po prostu fajny

gralem juz chyba wszedzie ale ne wem co jest najlepsze, dzieki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłym spędzaniu czasu

Dodatkowe Info: 6/7 brak na klasy | żeby w 1h wbić około 100 lv

Nagroda za pomoc: Lajk ;)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Na łatwym zdobycciu eq i ku .

 

Dodatkowe Info:

Harda pod Pla ale żeby 10ku do g i łatwiejsze zebranie kasy na eq .

 

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

 

tiveria

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...