Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Bywalec
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b][/color]

-easy/medium [żeby nie było tak, że ze 50 lv bije sie dwa dni]

-max.lv oraz staty nie mają znaczenia.

-aby miał prosty i przejrzysty , moglby miec jedną broń co 10-15lv.

-aby była zbalansowana rozgrywka każdej klasy

-zeby byly ulepszacze,nowe metiny,nowe mapy,nowe potwory [ ogólnie serwer nie był zbyt zbugowany

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b][/color] Moze byc cos na podobe xenoxa,lecz mniej zbugowane o mniejszej ilości broni i kd.

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b]Lajk[/color]

[/center]

Reinor.

http://www.mpcforum.pl/topic/731441-reinorpldedyk/

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim wbiciu skili na poziom P , dobrym expie, dobrym dropie przedmitow/yangow. Serwer ma byc MEDIUM/EASY, bez zbednych nowych broni/zbroi/ulepszaczy.

Dodatkowe Info: Chce na nim grac ok. 3 dni ( do 21 )

Nagroda za pomoc: +

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim wbiciu skili na poziom P , dobrym expie, dobrym dropie przedmitow/yangow. Serwer ma byc MEDIUM/EASY, bez zbednych nowych broni/zbroi/ulepszaczy.

Dodatkowe Info: Chce na nim grac ok. 3 dni ( do 21 )

Nagroda za pomoc: +

Emperius.

http://www.mpcforum.pl/topic/794800-emperiuspldedyk/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim wbiciu skili na poziom P , dobrym expie, dobrym dropie przedmitow/yangow. Serwer ma byc MEDIUM/EASY, bez zbednych nowych broni/zbroi/ulepszaczy.

Dodatkowe Info: Chce na nim grac ok. 3 dni ( do 21 )

Nagroda za pomoc: +

 

Emperion tinesha mexilia xartez

363451410787081286162.png


Opublikowano

Zależy mi najbardziej na:Latwy exo ale bez przesady (max lvl zeby wbic jakies 3 dni oczywiscie po kilka godz dziennie)

Dodatkowe Info: serv pvp/4fun bony do pvp po 25% i duzo eventow typu OX itp i ma byc duzo osob.

Nagroda za pomoc:Lajk

Bywalec
Opublikowano

Zależy mi najbardziej na:Latwy exo ale bez przesady (max lvl zeby wbic jakies 3 dni oczywiscie po kilka godz dziennie)

Dodatkowe Info: serv pvp/4fun bony do pvp po 25% i duzo eventow typu OX itp i ma byc duzo osob.

Nagroda za pomoc:Lajk

iMetin/Emperius.

http://www.mpcforum.pl/topic/794800-emperiuspldedyk/

http://www.mpcforum.pl/topic/561438-imetinpldedyk/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 6/7 pod klasy

Dodatkowe Info: hamachi, tanie zmianki 6/7

Nagroda za pomoc: Lajk ;)

KbkgA.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard, maksymalny lvl 99-130

Dodatkowe Info: Odpada Ravia

Nagroda za pomoc:Lajk i 5

 

 

@Edit Zmienione trochę wymagania. DiverSon masz lajka ale nie o taki serwer mi chodzi.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard/Medium, nie za łatwy exp, opcjonalnie max 99lvl

Dodatkowe Info: Odpada Ravia

Nagroda za pomoc:Lajk i 5

 

http://mt2.glador.pl/

 

polecam...

tutaj masz link do GamePlay

zapraszam na serwer FreeBuild ip: s53.mineserv.eu:32460 narazie 5 slotów...

 

 

skype: kariollo125

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard, maksymalny lvl 99-130

Dodatkowe Info: Odpada Ravia

Nagroda za pomoc:Lajk i 5

 

 

@Edit Zmienione trochę wymagania. DiverSon masz lajka ale nie o taki serwer mi chodzi.

 

Balmora??

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard, maksymalny lvl 99-130

Dodatkowe Info: Odpada Ravia

Nagroda za pomoc:Lajk i 5

 

 

@Edit Zmienione trochę wymagania. DiverSon masz lajka ale nie o taki serwer mi chodzi.

Emperion s2 ?

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard, maksymalny lvl 99-130

Dodatkowe Info: Odpada Ravia

Nagroda za pomoc:Lajk i 5

 

 

@Edit Zmienione trochę wymagania. DiverSon masz lajka ale nie o taki serwer mi chodzi.

Balantia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:Eventy częste , 4funn / easy !!!

 

 

 

Dodatkowe Info: hmm ...nowe bronie itp .

 

Nagroda za pomoc:Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Witajcie nie wiem gdzie grać .

 

Szukam serwera easy/medium (medium milej widziany)

Podobny do vilenosmt2,gloriamt2 z max lv 200/250.

Ze sporo ilosci graczy najlepiej przekraczajaca 100 osób

Grałem na ( imetin,ravia,tiveria,mexilia,emperius,balmora,atlantis,pandora,dragon,xenox,reinor,bloody,havitus,devineworld,glador i troche ich tam jeszcze było ale nie pamietam) proponujcie dam lajka za przydatny serwer pozdrawiam :)

ZAUFAJ DOBRYM RADOM !!!

Opublikowano

Witajcie nie wiem gdzie grać .

 

Szukam serwera easy/medium (medium milej widziany)

Podobny do vilenosmt2,gloriamt2 z max lv 200/250.

Ze sporo ilosci graczy najlepiej przekraczajaca 100 osób

Grałem na ( imetin,ravia,tiveria,mexilia,emperius,balmora,atlantis,pandora,dragon,xenox,reinor,bloody,havitus,devineworld,glador i troche ich tam jeszcze było ale nie pamietam) proponujcie dam lajka za przydatny serwer pozdrawiam :)

 

Xartez Vaneris ;3

363451410787081286162.png


Bywalec
Opublikowano

A Moge link do prezentacji ? :)

Dałem Ci...

Witajcie nie wiem gdzie grać .

 

Szukam serwera easy/medium (medium milej widziany)

Podobny do vilenosmt2,gloriamt2 z max lv 200/250.

Ze sporo ilosci graczy najlepiej przekraczajaca 100 osób

Grałem na ( imetin,ravia,tiveria,mexilia,emperius,balmora,atlantis,pandora,dragon,xenox,reinor,bloody,havitus,devineworld,glador i troche ich tam jeszcze było ale nie pamietam) proponujcie dam lajka za przydatny serwer pozdrawiam :)

SpotLineMT2.

http://www.mpcforum.pl/topic/740227-spotlinemt2-dedyk/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 6/7 pod klasy

Dodatkowe Info: hamachi, tanie zmianki 6/7

Nagroda za pomoc: Lajk ;)

 

Imetin nie jest hamachi ani nie ma tanich zmianek. Szukam dalej

KbkgA.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...