Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:tym aby serwer był trudny i nie zbyt łatwy,Musi grać conajmniej tysiąc ludzi,trzeba potrudzić się na eq i lvl [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Nie Pandoramt2,elitem2,tiveria.pl,avalonmt2[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Lajk+Reputacja na Profiliu[/i][/b][/color]

[/center]

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:tym aby serwer był trudny i nie zbyt łatwy,Musi grać conajmniej tysiąc ludzi,trzeba potrudzić się na eq i lvl [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Nie Pandoramt2,elitem2,tiveria.pl,avalonmt2[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Lajk+Reputacja na Profiliu[/i][/b][/color]

[/center]

Trudny i trudno o eq? Ravia.

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:tym aby serwer był trudny i nie zbyt łatwy,Musi grać conajmniej tysiąc ludzi,trzeba potrudzić się na eq i lvl [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Nie Pandoramt2,elitem2,tiveria.pl,avalonmt2[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Lajk+Reputacja na Profiliu[/i][/b][/color]

[/center]

 

Emperion s2 ew balantia ;f

363451410787081286162.png


Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:tym aby serwer był trudny i nie zbyt łatwy,Musi grać conajmniej tysiąc ludzi,trzeba potrudzić się na eq i lvl [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Nie Pandoramt2,elitem2,tiveria.pl,avalonmt2[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Lajk+Reputacja na Profiliu[/i][/b][/color]

[/center]

 

Polecam globala :)

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: dobrych expowiskach duzo graczy serwer 4fun lub easy cos w stylu elitemt2/dineworld[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:wazne zeby nie było stfu na serwerze[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:+[/i][/b][/color]

[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: dobrych expowiskach duzo graczy serwer 4fun lub easy cos w stylu elitemt2/dineworld[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:wazne zeby nie było stfu na serwerze[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:+[/i][/b][/color]

[/center]

PandoraMT2.

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: dobrych expowiskach duzo graczy serwer 4fun lub easy cos w stylu elitemt2/dineworld[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:wazne zeby nie było stfu na serwerze[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:+[/i][/b][/color]

[/center]

 

 

Mexilia , camerion ;f

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max 100-120lvl epików to np że bojowy i potem jakies 3 tylko itp. medium

Dodatkowe Info: brak

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max 100-120lvl epików to np że bojowy i potem jakies 3 tylko itp. medium

Dodatkowe Info: brak

Nagroda za pomoc: Like

 

 

Mhm nie ma takiego serwera teraz chyba

jedyne co mi przychodzi na myśl

to tinesha

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Diamond/Pandora/Reinor

Dodatkowe Info: Który serwer wybrać? Który najlepszy?

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwerze zagranicznym prywatnym i b. dużej ilości graczy no i żeby było spolszczenie do tego srw.

Dodatkowe Info: -

Nagroda za pomoc: Laaaajki

 

 

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Diamond/Pandora/Reinor

Dodatkowe Info: Który serwer wybrać? Który najlepszy?

Nagroda za pomoc: Like

 

Reinora nie polecam bo od Santriela, pandora staroć, diamond też, ale ja wybrałbym diamonda.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Diamond/Pandora/Reinor

Dodatkowe Info: Który serwer wybrać? Który najlepszy?

Nagroda za pomoc: Like

 

Rainor miłą atmosfera i hard; d

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Diamond/Pandora/Reinor

Dodatkowe Info: Który serwer wybrać? Który najlepszy?

Nagroda za pomoc: Like

Pandora jeżeli chcesz się pobawić.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: trudnym serwerze, coś jak balmora tylko że tam już wszyscy wszystko ają, nawet dropki mają skile P i eq+9 do pvp. Przydało by się dużo graczy bo bez tego gra traci sens

Dodatkowe Info: -

Nagroda za pomoc: Lajk

imetin_logo.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: trudnym serwerze, coś jak balmora tylko że tam już wszyscy wszystko ają, nawet dropki mają skile P i eq+9 do pvp. Przydało by się dużo graczy bo bez tego gra traci sens

Dodatkowe Info: -

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Ravia

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: trudnym serwerze, coś jak balmora tylko że tam już wszyscy wszystko ają, nawet dropki mają skile P i eq+9 do pvp. Przydało by się dużo graczy bo bez tego gra traci sens

Dodatkowe Info: -

Nagroda za pomoc: Lajk

Tiveria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer 4fun,od razu miec lvl lub szybko wbic, zrobic bony, eq od razu u handlarzy i wszystkie inne itemki też

Dodatkowe Info:bez is i alegro to oczywiste, TYLKO TO MA BYC 4FUN, ZEBY W 1H MIEC JUZ EQ ZROBIONE DO PVP I TYLKO SIE NAWALAC W PVP, LYB SERWER TYLKO DO PVP

Nagroda za pomoc:Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer 4fun,od razu miec lvl lub szybko wbic, zrobic bony, eq od razu u handlarzy i wszystkie inne itemki też

Dodatkowe Info:bez is i alegro to oczywiste, TYLKO TO MA BYC 4FUN, ZEBY W 1H MIEC JUZ EQ ZROBIONE DO PVP I TYLKO SIE NAWALAC W PVP, LYB SERWER TYLKO DO PVP

Nagroda za pomoc:Lajk

4funmt2

funmt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Drogich małżach, tanich fms'ach

Dodatkowe Info:Proszę o wymyślenie nicku oraz w jakim królestwie grać Mówię o PL'u :D.

Nagroda za pomoc: PLUSYY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Drogich małżach, tanich fms'ach

Dodatkowe Info:Proszę o wymyślenie nicku oraz w jakim królestwie grać Mówię o PL'u :D.

Nagroda za pomoc: PLUSYY

 

 

MONASTYR

kochamplastik.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Drogich małżach, tanich fms'ach

Dodatkowe Info:Proszę o wymyślenie nicku oraz w jakim królestwie grać Mówię o PL'u :D.

Nagroda za pomoc: PLUSYY

Solar,jinno

805491408806070489277.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...