Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jak największy exp,sporo bonów do PVP

Dodatkowe Info:

jak wyżej sporo bonów bo szukam serwera żeby wbić maksymalny lvl ulepszyc wszystko jak umiem i walczyc w pvp

 

Nagroda za pomoc:

5* LIKE

 

 

Z góry dziękuje !!!!!

GladoR, VirtualMT2, DiamonMT2, DivineWolrd

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jak największy exp,sporo bonów do PVP

Dodatkowe Info:

jak wyżej sporo bonów bo szukam serwera żeby wbić maksymalny lvl ulepszyc wszystko jak umiem i walczyc w pvp

 

Nagroda za pomoc:

 

5* LIKE

 

 

Z góry dziękuje !!!!!

 

XenoxMT2- max lv to 250, bardzo szybki exp, łatwo o eq, nowe kd

HammerMT2- na start masz max lv i 1kkk yang, w shopach wszystkie hwangi / bronie itd po 1yang, serwer typowy PvP lecz niestety nie polski

 

@edit na Hammerze również jest sporo nowych kd i wg.

Opublikowano

XenoxMT2- max lv to 250, bardzo szybki exp, łatwo o eq, nowe kd

HammerMT2- na start masz max lv i 1kkk yang, w shopach wszystkie hwangi / bronie itd po 1yang, serwer typowy PvP lecz niestety nie polski

 

@edit na Hammerze również jest sporo nowych kd i wg.

 

ściągnałem hammeramt2 załozyłem konto niby pomyslnie, ale co wpisuje POPRAWNIE wszystkie passy to wyskakuje mi jakiś error pomocy !!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bogatym systemie ulepszeń, lecz także średnio łatwych do zdobycia ulepszaczy . Polskie Napisy

Dodatkowe Info: Może to być Serwer Medium/Easy lecz nie lubie HARD

Nagroda za pomoc: Like + 5 w Profilu

Kliknij : To nic Cię nie kosztuje a Mi się przyda : http://riotpointsrewards.com/?ref=k2vmBbHxc

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy-Medium / Bony musza wchodzic max /

Dodatkowe Info: Latwy drop ulepszaczy // Brak 6-7 Bonusa // Brak 6 Skila // Wymagany Biolog.

Grałem na:

Pandoramt2

Glador

Diamondmt2

Tinesha

Vaneris

Mexilia

Itd..

Nagroda za pomoc: lajki

PS sory Vito ale tego szukam

;)

54j7mx.jpg

 

http://marekjoe.xaa....php?add=BrunoxD

 

Nawet jeśli wszyscy w Ciebie zwątpili pokaż im jak bardzo się mylili.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy-Medium / Bony musza wchodzic max /

Dodatkowe Info: Latwy drop ulepszaczy // Brak 6-7 Bonusa // Brak 6 Skila // Wymagany Biolog.

 

Grałem na:

 

Pandoramt2

 

Glador

 

Diamondmt2

 

Tinesha

 

Vaneris

 

Mexilia

 

Itd..

 

Nagroda za pomoc: lajki

 

PS sory Vito ale tego szukam

;)

 

MoltenMT2, Emperius, imetin, reinor

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bogatym systemie ulepszeń, lecz także średnio łatwych do zdobycia ulepszaczy . Polskie Napisy

Dodatkowe Info: Może to być Serwer Medium/Easy lecz nie lubie HARD

Nagroda za pomoc: Like + 5 w Profilu

Reinor, Balantia.pl (1/2 hard), Deries.pl

1356027733523041.png

"Ashes to ashes and dust to dust"

 

Oto nowa historia zwykłego człowieka:

Members====>???====>???====>???

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bogatym systemie ulepszeń, lecz także średnio łatwych do zdobycia ulepszaczy . Polskie Napisy

Dodatkowe Info: Może to być Serwer Medium/Easy lecz nie lubie HARD

Nagroda za pomoc: Like + 5 w Profilu

 

MEXILIA

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze PVP ! Gdzie nie bede sie mieczyl by wbić lvl ;) tylko by sie pobić. .

Dodatkowe Info: MA TO BYĆ koniecznie serwer PVP ! Onyl PVP. .

Nagroda za pomoc: Like

 

Grałem na :

Hammertm2

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie ( żeby się nie męczyć ze wbiciem maxymalnego), szybkim dropem yang i itemów, żeby było łatwo o eq i ulepszacze. Typ serwera easy/4fun, ciekawym i długim systemie ulepszeń zbroi i broni. 6/7 do expa (bez klas)

Dodatkowe Info: Ogólnie oczekuje dobrego easy/4fun. Dopracowanego i bez częstych offek. Około 200+ ludzi online @Up

Nagroda za pomoc: Lajki

Grałem na:

  • Glador
  • DivineWorld
  • Tinesha
  • MexiliaMT2
  • Emperius
  • Thanned
  • CavalosMT2
  • Virtual
  • iMetin
  • Gorgony
  • DiamondMT2
  • XenoxMt2
  • PandoraMT2
  • DragonMT2
  • EliteMT2
  • Jak sobie przypomnę gdzie jeszcze to napisze ;d

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie ( żeby się nie męczyć ze wbiciem maxymalnego), szybkim dropem yang i itemów, żeby było łatwo o eq i ulepszacze. Typ serwera easy/4fun, ciekawym i długim systemie ulepszeń zbroi i broni. 6/7 do expa (bez klas)

Dodatkowe Info: Ogólnie oczekuje dobrego easy/4fun. Dopracowanego i bez częstych offek. @Up

Nagroda za pomoc: Lajki

GladoR, Divine

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: przyjemny exp, 4fun/easy

Dodatkowe Info:Nie piszcie mi o syfach typu Elite, Pandora itp. Na serwerze ma grać 300+ ludzi. Nie ma być 6/7, ewentualnie do expa. 4-5 broni w systemie ulepszeń. Serwer max 3 miesiące. Polski dedyk.

Nagroda za pomoc: lajki

 

@up

iMetin ?

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym żeby było wyrównane pvp mało epików

Dodatkowe Info: bez 6/7 medium

Nagroda za pomoc: +++

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwy dostęp do bonów, chodzi mi o to żeby można było bardzo łatwo zrobić eq czyli bez 6/7 albo 6/7 w sklepach, tanie zmianki, najfajniej jakby było trochę nowych itemków i łatwy exp

Dodatkowe Info: bez klasowych 6/7, a ogolnie moga byc :P

Nagroda za pomoc: + i 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwy dostęp do bonów, chodzi mi o to żeby można było bardzo łatwo zrobić eq czyli bez 6/7 albo 6/7 w sklepach, tanie zmianki, najfajniej jakby było trochę nowych itemków i łatwy exp

Dodatkowe Info: bez klasowych 6/7, a ogolnie moga byc :P

Nagroda za pomoc: + i 5

http://funmt2.pl/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Hard/Medium łatwe nabijanie lvl do 70,tym żeby było wyrównane pvp mało epików, normalny wygląd Broni, zbroj i bizu, Online 500+

 

Dodatkowe Info: bez 6/7 :P

Nagroda za pomoc: +

tcul.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Hard/Medium łatwe nabijanie lvl do 70,tym żeby było wyrównane pvp mało epików, normalny wygląd Broni, zbroj i bizu, Online 500+

 

Dodatkowe Info: bez 6/7 :P

Nagroda za pomoc: +

 

Uff

 

Balnatia ;D Mexilia , Havectus , ,Emperions2.

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/easy

Dodatkowe Info: Ogarnięte epiki bez żadnych "zbroi z Lola" i żebym mógł sobie podziczyć na bs'ie. Jakieś 500+ online

Nagroda za pomoc:+

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/easy

Dodatkowe Info: Ogarnięte epiki bez żadnych "zbroi z Lola" i żebym mógł sobie podziczyć na bs'ie. Jakieś 500+ online

Nagroda za pomoc:+

Diamond, Reinor ?

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/easy

Dodatkowe Info: Ogarnięte epiki bez żadnych "zbroi z Lola" i żebym mógł sobie podziczyć na bs'ie. Jakieś 500+ online

Nagroda za pomoc:+

Zdecydowanie Diamondmt2. Pan UP wymienił reinor nie polecam ze względu na administrację :(

1356027733523041.png

"Ashes to ashes and dust to dust"

 

Oto nowa historia zwykłego człowieka:

Members====>???====>???====>???

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...