Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi na W7 64 bit wywala, że 16 bitówka nie obsługuje czy coś tam.

Co zrobić?

Z tak bardzo rozbudowanym opisem problemu nie poradzi sobie nawet Magda Gesler.

Rozpisz dokładniej o co Ci chodzi, gdzie i kiedy wywala błąd.

 

Twoja wypowiedz jest jak zdanie z matematyki:

Ala ma kota, Adam ma brata oblicz pole trójkąta.
Opublikowano

 

Z tak bardzo rozbudowanym opisem problemu nie poradzi sobie nawet Magda Gesler.

Rozpisz dokładniej o co Ci chodzi, gdzie i kiedy wywala błąd.

 

Twoja wypowiedz jest jak zdanie z matematyki:

Ala ma kota, Adam ma brata oblicz pole trójkąta.

[Nieobsługiwana aplikacja 16-bitowa]

Nie można uruchomić programu lub funkcji \??\C:\Program Files (x86)\Panghihiyangmt2\metin2.bin albo ten program lub funkcja nie działa z powodu niezgodności z 64-bitowym windowsem. I inne duperele.

 

Mam 64 bit, i włączam przez metin2_2010. I wywala błąd.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/749831-problem-launcher-nie-dziala/

 

Kolega, ma ten sam problem. Jedyne co spróbuje to wgrać inny launcher.

76561198086159382.png

Opublikowano

[Nieobsługiwana aplikacja 16-bitowa]

Nie można uruchomić programu lub funkcji \??\C:\Program Files (x86)\Panghihiyangmt2\metin2.bin albo ten program lub funkcja nie działa z powodu niezgodności z 64-bitowym windowsem. I inne duperele.

 

Mam 64 bit, i włączam przez metin2_2010. I wywala błąd.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/749831-problem-launcher-nie-dziala/

 

Kolega, ma ten sam problem. Jedyne co spróbuje to wgrać inny launcher.

Zainstaluj Panga w innej lokalizacji np : C:/Games/ albo C:/Panghihinayang

 

Tak żeby nie był zainstalowany w folderze systemowym.

 

Szukałem rozwiązania w internecie ale nie znalazłem, a ze swojego doświadczenia wiem że czasem może to pomóc.

 

BTW. wchodząc na własny serwer nie potrzebujesz launchera hamachi, wystarczy sobie zmienić IP i porty w ROOT, ustawić pongi na metin2.bin i zmienić go na metin2.exe [samą końcówkę].

Opublikowano

A ja nie mogę, zmienić nazw przedmiotów w navi. Tzn w navi mi zmienia nazwę, ale w grze nie zmienia mi jej. Np. Noname shoes+6+9 zmieniłem na Buty Smierci, a w grze mi tej nazwy nie wyświetla. Jakieś pomysły?

Opublikowano

A ja nie mogę, zmienić nazw przedmiotów w navi. Tzn w navi mi zmienia nazwę, ale w grze nie zmienia mi jej. Np. Noname shoes+6+9 zmieniłem na Buty Smierci, a w grze mi tej nazwy nie wyświetla. Jakieś pomysły?

Widoczność nazw zależy od nazw w cliencie w Locale_PL -> Item_Proto

 

 

Powiedzcie mi... Opłaca się stawiać serwer na tych plikach? :D Czy shit ;x Waham się jeszcze nad ściąganiem ich.. ;d

Pliczki spoko, polecam jak najbardziej ;) jest z nimi mało zabawy jeżeli chodzi o debugowanie :)

Opublikowano

 

Pliki serwerowe by Taki_niesmialy

Specyfikacja:

- FreeBSD 8.2 32bit

- MySql 5.5

- Apache22 + PHP

- Wznawianie logowania

- Game 2089, 250 lvl, 125pkt statusu

- Prowizorycznie odbugowane mob_proto

- System ulepszeń by Remotion

SS

1334684021-U204364.jpg

 

Na tym systemie pracowałem już dłuższy czas,

również inne pliki serwerowe działały bez problemu.

Od strony maszyny nie miałem nigdy jakichkolwiek błędów.

Hasło do FreeBSD:

Login: root
Hasło: takiniesmialy

MySql

1)
Login: root
Hasło: niesmialy

2)
Login: strona
Hasło: strona

Pong

by1takiniesmialy

Porty do odblokowania:

- 80 - strona
- 3306 - mysql
- 11002 - logowanie
- 13000 - ch1
- 13001 - ch2
- 13099 - ch99

Lokalizacje:

germany:

/usr/home/game/share/locale

MySql:

/var/db/mysql

Strona:

/usr/local/www/apache22/data

No i download:

http://speedy.sh/6BNQk/FBv82-by-taki-niesmiely.7z - dzięki QooxMC - Działa [PREMIUM]

http://www.4shared.com/archive/SZYYl86Q/FBv82_by_taki_niesmiely.html - Działa, polecam!

https://mega.co.nz/#!BQdHRbBZ!ZKBp2VkkWO_LxNfgMzCPOkPfLEV0YATe64v_vkrwMqE - NOWY DOWNLOAD

Rozmiar: 938mb


Klient:

http://speedy.sh/2ahYT/Pang.exe - Działa

http://www.4shared.com/file/TbJg5Co2/Pang.html - Działa

https://mega.co.nz/#!sAdzxBAZ!bvX96jneHcX89-ygZTsPySM_E5t1pmnP1D4koR2xAxc - NOWY DOWNLOAD

Rozmiar: 895.12 MB

Plik za duży na skan. Jeśli będzie taka potrzeba dam SS skanu kasperskym.

 

 

 

VideoTut

 

 


Spis komend:

MOBY
 
http://wklej.to/Czrf5
 
ITEMY
 
http://wklej.to/KNpud

PS. Tak wiem, sa braki.. bo nie mogę exporować polskich znaków.

Pobrałeś? Działa? Postaw Like!

 

jak to pobrać???

Opublikowano

Mozna prosic aby ktos upnal mi pliczek "start.sh" oraz "close.sh" z plikow ? Bede wdzieczny, zalajkuje. Moze byc na wklej.to lub spakowane i podeslane na pw. Dzieki

sygnatura.png


Opublikowano

2 lata temu miałem postawionego MT teraz sciagam pliki zobaczymy co takiego sie zmieniło od tego czasu...

Kolego nie irytuj sie niektórymi postami - zawsze sie znajdą osoby które myślą że są lepsi od innych choć i tak

większość ich pracy polega na Ctrl+C i Ctrl+V

Pozdro...

Opublikowano

skad pobrac pliki serwerowe by taki niesmialy

na 1 stronie masz download. -.- skopiuje ci żebyś się nie męczył.

 

http://speedy.sh/6BNQk/FBv82-by-taki-niesmiely.7z - dzięki QooxMC - Działa [PREMIUM]

http://www.4shared.com/archive/SZYYl86Q/FBv82_by_taki_niesmiely.html - Działa, polecam!

https://mega.co.nz/#!BQdHRbBZ!ZKBp2VkkWO_LxNfgMzCPOkPfLEV0YATe64v_vkrwMqE - NOWY DOWNLOAD

Rozmiar: 938mb


Klient:

http://speedy.sh/2ahYT/Pang.exe - Działa

http://www.4shared.com/file/TbJg5Co2/Pang.html - Działa

https://mega.co.nz/#!sAdzxBAZ!bvX96jneHcX89-ygZTsPySM_E5t1pmnP1D4koR2xAxc - NOWY DOWNLOAD

Rozmiar: 895.12 MB 

nlcEZxg.png

Opublikowano

Pliki dobre dla początkujących widze ze sławny jesteś za te pliki a tak naprawdę napracowałeś się tylko przy systemie Ulepszeń.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...