Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Specjalista
Opublikowano

Może ktoś podesłać tu lub na pw pliki z clienta dokładnie chodzi mi o root.

:)

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Może ktoś podesłać tu lub na pw pliki z clienta dokładnie chodzi mi o root.

:)

Po co ci rooty ?

 

yyy... co robie nie tak ze nie moge sie polaczyc z serwerem ?? Dlaczego nie moge zlokalizowac pongu ?;/

Pisz na PW pomogę

Specjalista
Opublikowano

Po co ci rooty ?

 

Mam clienta lecz przez przypadek usunąłem pliki root ;)

A od nowa clienta nie chce mi się ściągać . ;)

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Dzięki wielkie.

Mam nadzieje że dobre podałeś co się okaże zaraz ;p

jak coś bd nie tak dam edita;p

Te rooty z clienta PANG więc raczej dobre :D

Specjalista
Opublikowano

Te rooty z clienta PANG więc raczej dobre :D

Wszystko ładnie śmiga o to mi chodziło ;)

Jeszcze raz wielkie dzięki.

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Wyskakuje mi błąd w WirtualBox jak chcę uruchomić maszynę.

 

Cannot access the kernel driver!

Make Sure the kernel module has been loaded successfully.

 

O co chodzi pomożecie ?

Opublikowano

Hmm chodzi Ci o dedyka czy o hamachi?

Jeżeli o dedyka to musisz wykupić maszynę a jeżeli na hamachi to z 5/10 min roboty. ;d

Chodzi mi dokładnie o to że zrobiłem już serva i kiedy siędze na nim góra 10 minut to mnie loga :c

Opublikowano

Te pliczki nie podobają mi się za bardzo, plusem są fryzury (premium) oraz niektóre miecze typu: "Topór Berserkera" Jak byś mógł to zrób nowe wydanie twoich plików z jakimiś fajnymi rzeczami typu: "KD luda" "KD masakry" itd.. Mógł byś jeszcze trochę zwiększyć exp :)

Jimlok boss

Opublikowano

Sorrka że zapytam . poradził sobie ktoś z czarną mapą przy logowaniu ( 1wszym ) i wyglądem hwang ?

 

jeżeli tak proszę o pomoc jak to naprawić

Krzysiek K: pisze ze rejerstracja jest nie mozliwa

| xarkez | : k***a jak ci zaloze konto to lecisz po piwo

Krzysiek K: nie!!!!!

Krzysiek K: ja nie arkocholik

| xarkez |: to kombinuj xD

Krzysiek K: xD

Opublikowano

Czemu nie mam takiego czegoś jak hamachi network w Network w VirtualBoxie?

W ustawieniach Network masz Attached to [ustaw Bridged Adapter] i bd Hamachi ^^

Opublikowano

Witaj. Robie serverek na tych plikach i mam problem bo zrobilem wszystko jak na tutach i jak chce sie polaczyc z servem wyskakuje "Zostaniesz polaczony z serverem" i nic. Czy wpisze byle co czy prawdziwe passy to nie loguje. Wiecie co to moze byc ?

Elo, pis joooł


Opublikowano

@taki_niesmialy

 

Dlaczego na twoich plikach nie da sie usunąć postaci? ;> :)

 

Problem rozwiązałem :

Nie ma tabeli "player_deleted".

 

Wejdź w Navi -> player i skopiuj tabele player

będziesz miał tabelkę "player_copy", wtedy wchodzisz w nią i usuwasz wszystkie wpisy a następnie zamykasz i zmieniasz jej nazwę na "player_deleted".

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...