Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie mogę zamienić pliku metin2 w launcherze na power iso file i mam taką kartkę z małą żółtą płytą

Robię tak samo jak w filmiku ale po wpisaniu testtest i zmianie tego daje zapisz i gdy daje w free upx Decompres pisze że error,dalej daje close włączam metina przez launchera i psze że format nieobsługiwany http://scr.hu/20et/aqexo

 

Co robić mam? Bo chcę założyć serwa ;D?

Opublikowano

Od kilku dobrych godzin męczę się nad zmianą pong w metin2.bin ponieważ program po zmianie pong na by1takiniesmialy nie chce go spowrotem zdekomprecować dam + za metin2.bin z pong od niesmialy

Opublikowano

Na filmuku gdzieś w 13 minucie trzeba kliknąć na metin2.iso właściwości i odblokuj, niestety ja w win7 nie mam takiej opcji. Jak to zrobić?

 

@Edit mógłby mi ktoś wrzucić plik metin2.bin z prawidłowym pongiem? Z góry dzięki :)

Opublikowano

Od kilku dobrych godzin męczę się nad zmianą pong w metin2.bin ponieważ program po zmianie pong na by1takiniesmialy nie chce go spowrotem zdekomprecować dam + za metin2.bin z pong od niesmialy

Metin2.bin :

http://turbobit.net/bwjupqkhk13w.html

Lub

http://www75.zippyshare.com/v/36741262/file.html

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/1af07ddd67346f2dfacd840e6df8ea4556f5b011de6ddaf4209522aa7027a2bf/analysis/1396636840/
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jprd czemu mam błąd logowania.. wkleiłem metin2.bin do swojego, odblokowane porty : 1102, 13000, 13002, 13061, 13001, 13004, 13003, 13099, 13069, 3306, odpalone hamachi, ip z normalną końcówką, konto założone przez strone w plikach, nie rozumiem czemu to wywala...

tumblr_me3px1cAsX1rll4sdo1_500.gif                                                             

 

                                                              

 

 

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie jest taki problem prosze o pw w launcherze jest metin 2010 i metin2.bin tylko ikony metin2.bin nie widać jest biała kartka i z tego powodu nie moge zrobić pongu proszę o pomoc Pw 

http://scr.hu/2y9e/88v77

http://scr.hu/2y9e/dtlov

 

1-Screen: ja tak mialem jak nie mialem virtualbox

 

2- musialeś ustawić zeby caly czas pliki o takim rozszerzeniu otwieralo notatnikiem wez ten plik otworz notepad++ i zmien pong.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...