Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Haha dobre, server mi dziala all lecz FTP nie dziala. nwm czemu all dziala lecz poloczenie z ftp nie prosze odp na pw jak najszybciej!!! logowanie nie dziala a port odblokowane

Opublikowano

 

w Filezilli lub innym używanym przez Ciebie programie przechodzisz do tej lokalizacji. W niej znajdują się normalne pliki od strony *.html / *.php. Edytujesz je normalnie Notepad ++ lub innym edytorem tekstu, ew kasujesz zawartość folderu "DATA" i wklejasz swoją skonfigurowaną stronę.

 

 

Napisal by ktos [TUT] Jak wgrac swoja strone i ja skonfigurowac na APACHE22 bez jakiegos XAMPA ?

bo np. gdy kopiuje folder "data" - ze stronką na pliki TERENZO to nie zgadza sie haslo (bo login i haslo to strona strona) " wiec pytam jak zrobic ID: i haslo na swoja strone na pliakch terenzo" - zeby dzialalo. Bo boje sie troszke podawac w stronce ID i haslo do MySQL.

 

Jesli ktos ma problemy z Zostaniesz polaczony z sewerem polecam sciagnac innego Launchera najlepiej jakiegos najnowszego a w plikach Niesmialego w tym pliczku Game zmienic pong na 1234abcd(...)

 

Moge wstawic swojego launchera z PONGIEM (1234abcd - dziala)

rowniez radze sciagnac clienta ze strony Kamera 2010 i wkleic folder PACK z Panga i pozmieniac trohe SS klienta gry estetyczniej to wyglada i bez zbednego syfu

 

Haslo do maszyny (takiniesmialy) i do FTP (takiniesmialy) - czyli filezilla (polecam WinSCP Filezilla raz sie laczy raz nie i mozna sie pogubic w tych folderach) do navicata próbuj takiniesmialy albo niesmialy zapomnialem bo wole pliki 2013 Terenzo

 

@EDIT

 

 

Zeby FTP i Navicat dzialal wpisz komende w konsoli w (Virtualboxie) /etc/rc.d/netif restart a potem ifconfig

Opublikowano

mi nie chce sie polanczyc z serwerem Navicat co zrobic?



Pliki są fajne ja mam postawiony już serwer na nich i jestem zadowolony :D

to powiec mi czemu ni Navi nie moze polanczyc sererem ?

Opublikowano

Wszystkie wpisy, żeby po prostu była pusta, tak?

 

A jeszcze powiesz mi, jak naprawić ten błąd że tepa na czarną mapę i trzeba brać pierścień teleportacji?

Tak. Jak już to zrobisz [pustą tabelę] resetujesz serwer i powinno działać normalnie.

 

Ale tepa przy wejściu do gry [nową postacią], czy jak się normalnie logujesz po raz X, czy przy teleportowaniu w określone miejsce.

BTW, ściągnąłeś clienta PanghihinayangMT2 [z tematu tego]??

Czy próbowałeś ruszyć się w którąś stronę? [czasem jest tak że logujesz się przy czarnym ekranie i widzisz tylko swoją postać a jak się ruszysz to wszystko się pojawia]

mi nie chce sie polanczyc z serwerem Navicat co zrobic?

to powiec mi czemu ni Navi nie moze polanczyc sererem ?

Odblokuj port na PortMap [3306 bodajże]

Hasło : niesmialy / mpcforum [któreś na 100% działało] i oczywiście jeżeli to serwer na Hamachi wbij swoje IP z końcówką 100.

 

Pomógł by ktoś kto ogarnoł na gg 41154561 chodzi mi o dodanie gma komendy jak np dać sobie dane przedmioty i tak dalej

 

Widzę kolega nowy więc tak. Komendy GM są gdzieś na forum.

Jeżeli chodzi o dodawanie itemów to

"/i [item id] [ilość]"

np: /i 80007 200 - komenda dodająca 200 szt. Sztabki złota [2kk].

 

jak otwieram okno clijenta to nie chce działąć uruchom gre a ja nie chcem patchu ani nic odrazu clinet

 

Nie odpalaj gry za pomocą patchera.

Root --> Serverinfo.py -> ustaw wszystko zgodnie z poradnikiem. [swoje ip z koncówką .100" i odpowiednio porty.]

 

http://www73.zippyshare.com/v/78931062/file.html ==> wrzuć to do clienta i odpal.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Istnieje coś takiego w tych plikach jak dellog / clearlog???
nie mogę nigdzie znaleźć.
A chyba przez to wyskakują mi dziwne błędy ;)
[Questy się kompilują a nie działają...]
[Pojawia się kilka dziwnych zjawisk, które opisze jeżeli nie uda mi się z nimi wygrać ^^]

Opublikowano

Witam, może ktoś już to napisał, ale skąd miałeś Launcher V2?

chodzi Ci o laucher Hamachi??

 

jakie tu są bugi? sa tu pety i kostiumy??/

Bugi ciężko znaleźć...

Jest parę dobrze widocznych ale mogę podać poprawki....

-po 2 npc w m2 jinno [chyba tylko w jinno]

-pierscien teleportacji ssie... ale mam swoj napisany wiec podac moge..

 

Pliki polecam... wiele pracy przy nich ale mysle ze warto bedzie ;)

Opublikowano

podasz te poprawki?

Co tu dodać...

 

move_ring.quest

-----------------
-- BY Ciocho5  --
-----------------
quest move_ring begin
       state start begin
			when 80009.use begin
							say_title ( "Pierscien Teleportacji:" ) 
							local s = select ( "Shinsoo (M1)" , "Chunjo (M1)" , "Jinno(M1)" , "Shinsoo(M2)" , "Chunjo(M2)" , "Jinno(M2)", "<< Wyjdź >>", "<< Dalej >>" ) 
							if s == 1 then 
								pc.warp ( 474300 , 954800 )
							elseif 2 == s then
								pc.warp ( 63800 , 166400 )
							elseif 3 == s then
								pc.warp ( 959900 , 269200 )
							elseif 4 == s then
								pc.warp ( 353100 , 882900 ) 
							elseif 5 == s then
								pc.warp ( 145500 , 240000 ) 
							elseif 6 == s then
								pc.warp ( 863900 , 246000 )
							elseif 7 == s then
								return 
							elseif s == 8 then 
								say_title ( "Pierscien Teleportacji:" ) 
								local s = select ( "Mapa Handlowa" , "Dolina Seungryong" , "Pustynia Yongbi" , "Góra Sohan" , "Loch Pająków v1", "Loch Pająków V2", "<< Wyjdź >>", "<< Dalej >>" ) 
								if s == 1 then
									pc.warp ( 1426000 , 1424500 )
								elseif 2 == s then
									local empire = pc . get_empire ( ) 
									if empire == 1 then
									pc.warp ( 402100 , 673900 )
									elseif empire == 2 then 
									pc.warp ( 270400 , 739900 )
									elseif empire == 3 then 
									pc.warp ( 321300 , 808000 )
									end
								elseif 3 == s then
									local empire = pc . get_empire ( ) 
									if empire == 1 then 
									pc.warp ( 217800 , 627200 )
									elseif empire == 2 then 
									pc.warp ( 221900 , 502700 )
									elseif empire == 3 then 
									pc.warp ( 344000 , 502500 )	
									end
								elseif 4 == s then
									local empire = pc . get_empire ( ) 
									if empire == 1 then 
									pc.warp ( 434200 , 290600 )
									elseif empire == 2 then 
									pc.warp ( 375200 , 174900 )
									elseif empire == 3 then 
									pc.warp ( 491800 , 173600 )
									end
								elseif 5 == s then 
									pc.warp ( 60000 , 496000 )
								elseif 6 == s then
									pc.warp ( 704100 , 464100 )
								elseif 7 == s then
									return
								elseif 8 == s then
									say_title ( "Pierscien Teleportacji:" )
									local s = select ( "Ognista Ziema", "Las Duchów" , "Wieża Demonów", "Ziemia Olbrzymów", "Czerwony Las" , "Atlantyda V1" , "Atlantyda V2" ,  "<< Wyjdź >>")
									if 1 == s then
										local empire = pc . get_empire ( ) 
										if empire == 1 then 
										pc.warp ( 599400 , 756300 )
										elseif empire == 2 then 
										pc.warp ( 597800 , 622200 )
										elseif empire == 3 then 
										pc.warp ( 730700 , 689800 )
										end
									elseif 2 == s then
										pc.warp ( 290100 , 5700)
									elseif 3 == s then 
										pc.warp ( 590500 , 110500 )
									elseif 4 == s then
										pc.warp ( 845100 , 745900 )
									elseif 5 == s then
										pc.warp ( 1119900 , 70800 )
									elseif 6 == s then
										pc.warp ( 10000 , 1213200 )
									elseif 7 == s then
										pc.warp ( 240200 , 1275300 )
									elseif 8==s then
										return 
									end 
								end 
							end 

        end
    end
end

Jeżeli znajdziesz więcej problemów to pisz.. spróbuję rozwiązać ^^

Opublikowano

Witaj chciałem sobie pograc na twoich pliczkach a tu "dupa" wyświetla się connection refused pomoże ktoś?

 

 

łapcie ss http://zapodaj.net/b6f83ab4c3d0f.jpg.html>bez tytułu.JPG



Witam często nie mam internetu i chciałem zrobic serwer do metina lecz obojętnie jakie pliki i tak pojawia się "connection refused"

 

robie na windows xp nwm czy to cos znaczy

 

tutał japcie link do ss może ktoś mi pomoże jak ktoś wie o co chodzi lub sam to miał...

 

 

http://zapodaj.net/b6f83ab4c3d0f.jpg.html

 

 

 

 

+jeszcze dodaje ss w załączniku jak co

 

 

 

 

Tworzę strony internetowe.

Sklepy Minecraft, CMS-y, fora itp.

Opublikowano

Da ktoś zmieniony metin2bin pod pliki niesmialego?

http://www73.zippyshare.com/v/78931062/file.html

 

Proszę.

 

Witaj chciałem sobie pograc na twoich pliczkach a tu "dupa" wyświetla się connection refused pomoże ktoś?

 

 

łapcie ss http://zapodaj.net/b6f83ab4c3d0f.jpg.html>bez tytułu.JPG

 

Witam często nie mam internetu i chciałem zrobic serwer do metina lecz obojętnie jakie pliki i tak pojawia się "connection refused"

 

robie na windows xp nwm czy to cos znaczy

 

tutał japcie link do ss może ktoś mi pomoże jak ktoś wie o co chodzi lub sam to miał...

 

 

http://zapodaj.net/b6f83ab4c3d0f.jpg.html

 

 

 

 

+jeszcze dodaje ss w załączniku jak co

Robisz serwer na Hamachi?? Wszystko tak jak w poradniku??

Opublikowano

Klient to instalacja.. potem musisz sobie zmienić IP w serverinfo.py i zedytować metin2.bin [podmienić PONG] i zmienić nazwę na "Metin2.exe".
Maszyna gotowa ^^
Tylko skonfigurować musisz pod siebie.

Opublikowano

Skonfigurować... Ale normalnie jak włączę na VirtualBoxie tam sysinstall i będzie działało?

BTW Co to pong i jak ustawić? :P

Sry, ale nowy jestem i nie ogarniam ;x.

Dzięki za pomoc i cierpliwość ;f.

 

EDIT:

I jeszcze mam jedno pytanie, jeśli może ktoś pomóc, jak edytować metin2.bin?

Z góry dzięki bardzo

Opublikowano

Skonfigurować... Ale normalnie jak włączę na VirtualBoxie tam sysinstall i będzie działało?

BTW Co to pong i jak ustawić? :P

Sry, ale nowy jestem i nie ogarniam ;x.

Dzięki za pomoc i cierpliwość ;f.

 

EDIT:

I jeszcze mam jedno pytanie, jeśli może ktoś pomóc, jak edytować metin2.bin?

Z góry dzięki bardzo

Tak.. sysinstall i tam wbijasz sobie IP.

Poradnik masz na stronie.

em... jeszcze musisz edytować root zeby miec te same porty [tez w temacie podane]

 

A co do metin2.bin --> kilka postów wyżej na tej stronie masz link ^^ do metin2.exe gotowego.

Opublikowano

Tak.. sysinstall i tam wbijasz sobie IP.

Poradnik masz na stronie.

em... jeszcze musisz edytować root zeby miec te same porty [tez w temacie podane]

 

A co do metin2.bin --> kilka postów wyżej na tej stronie masz link ^^ do metin2.exe gotowego.

 

Dzięki bardzo :)))

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zauważyłem na zdjęciu błąd bo powinno być tak że te ostatnie hwangi ninjy i woja to powinno być na odwrót

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...