Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale ja mam bład pisze coś z apache22 i wywala maszyne a robie na Microsoft virtual pc pomocy!!!

POSTY: [100] [200] [300] [400] [500] [600] [700] [800] [900] [1000]

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czemu nikt nie może zagrać na moim serwie hamachi mam wszystkie odblokowane porty,pong dobry i zapora wyłączona.

Problem tkwi że po wybraniu postaci kolege wywala do logowania pomóżcie

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano

Mam problem z wgranie jakiego kolwiek questa tzn. nie zapisuje się w grze, pomoże ktoś?..

Wpisuje wrzucam questa do /usr/home/game/share/locale/germany/quest

potem wpisuje cd /usr/home/game/share/locale/germany/quest

i ./qc cos.quest..

Co robię nie tak?

Nie nadałeś questom praw 777 ;>

Opublikowano

Siema, mam prosbe czy mógłby ktoś napisać nazwy broni nie dostępnych w ulepszaniu ? Byłbym wdzięczny. ;)

tumblr_me3px1cAsX1rll4sdo1_500.gif                                                             

 

                                                              

 

 

Opublikowano

Ej pomóżcie ja mam taki błąd jak chce włączyć.

Lexico:Start Again

Cały czas.

Edit.

Udało mi się włączyć ale teraz pokazuje błąd podczas łączenia się z serwerem.

Opublikowano

Mam prośbe. Jest wersja Videotuta trochę wolniejsza xDD? NIe ogarniam nic. Jestem zielony chciałbym postawić silnik na tych plikach. Prosze o pomoc. (gg 13573994)

Opublikowano

Czy jest jakaś nowa mapa? Czy tylko takie jak na polaku?

Są nowe mapy tylko trzeba zrobić na nich resp

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Witam, mam problem.
Założyłem serwer hamachi.

Otóż dotarłem do końca i wchodzę na stronkę by zarejestrować użytkownika, wyskakuje komunikat iż wszystko ok, ale jak wpisuję te dane w kliencie to wyskakuje:

błąd podczas łącznia się z serwerem

 

Co może być nie tak?

Pozdrawiam

Opublikowano

Poprosze o upload samego folderu map z plikow. Potrzebuje wyciagnac mapki:) Bedzie limit.

Dziekuje.

Opublikowano

Pliczki są spoko tylko bagi map zoombi nie da się wejśc czorny ekran i nic ;( szkoda a fajnie by sie grało bez tych bagów

Opublikowano

Pomocy, nie mogę połączyć się ani z Filezillą ani Navicatem, wpisuje wszystko tak samo, i żadne hasło nie działa.

 

Daje +

Opublikowano

Pomocy, nie mogę połączyć się ani z Filezillą ani Navicatem, wpisuje wszystko tak samo, i żadne hasło nie działa.

 

Daje +

Po pierwsze nie polecam ci Filezillą bo to gówno!!! lepiej weź sobie Core FTP w google łatwe w obsłudze ja ci powiem co w tym zrobić żeby się zalogować

1.Piszesz nazwe swojego servera server on MUSI BYĆ!

2.Swoje ip z koncówką 100

3.Username czyli: root

4.Password: Jeżeli używasz plików taki nieśmiały to hasło: takiniesmialy

5.Port: 22 zostawiasz

6.Nic nie robisz

7.W Conneciotn wybierasz SSH/SFTP

8. I się łączysz to prawie to samo co ta FileZilla

 

Teraz navicat

1.W Połączenie piszesz nazwe swojego servera

2.Swoje IP z koncówką 100

3.Port zostawiasz

4.Piszesz login: root

5.Hasło to: niesmialy albo takiniesmialy

 

P.S Musi ci działać a jeżeli nie to masz coś źle skonfigurowane! ;)

Opublikowano

Pomocy

 

Gdy zrobiłem wszystko zgodnie z poradnikiem to niby wszystko działa.

Filezilla połączono, Navicat Połączono, a na serwer nie mogę wejść(Zostaniesz połączony z serwerem...) czekam i czekam, i nic.

(porty odblokowane, zmienione 18001 na 11002)

Opublikowano

Witam.Mam do ciebie wielką prośbę. Co mam zrobić żebym miał prywatny serwer?Proszę pomóż bo ja jestem zielony z tego.Próbowałem różnymi sposobami na yt co pokazują ale nie udaję mi się :C Pomóż

Opublikowano

Witam.Mam do ciebie wielką prośbę. Co mam zrobić żebym miał prywatny serwer?Proszę pomóż bo ja jestem zielony z tego.Próbowałem różnymi sposobami na yt co pokazują ale nie udaję mi się :C Pomóż

Hmm chodzi Ci o dedyka czy o hamachi?

Jeżeli o dedyka to musisz wykupić maszynę a jeżeli na hamachi to z 5/10 min roboty. ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...