Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlaczego zawsze na speedysh jest premium? dajcie no-premium bo na innych stronach jest duży limit. Bez lkimitu mi po 350kb/s leci a z limitem po 100kb/s niecałe...

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam mam problem z serwerem odpalam VB włączam maszynę loguje się i wszystko gra ale jak uruchamiam PortMap i Navi to nie mogę się połączyć jak można temu zaradzić

Opublikowano

@up , ale jak w plikach na strone?
mam wszystko zmienione jak u



EDIT: DZIAŁA ...

A teraz pytanie, robie w tym poradniku od tego kolesia wyżej z filmiku - dodaje GM, robie tak samo i nic, ktoś poomozę?
Opublikowano

nie mogę pobrać plików ;/ 1 trzeba konto premium, 2 plik nie istnieje, a w 3 to już wgl. nwm co sie pobiera ;/ daj np. na multiupload :) jak pomożesz będzie like i 5 profil Już mam :). A czy można prosić o jakiś spis komend?? bo nie widziałem go nigdzie ;/

Opublikowano

Witam,

 

mam problem, że podczas włączania Klienta wywala mi błąd z jakimiś "chińskimi" znaczkami,

myślę że może to być związane z plikiem metin2.bin

 

Moge prosić o reupload zrobionego już pliku bin?

 

 

 

@EDIT

 

juz nie trzeba, poradzilem sobie

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Sciagalem pliki By RyKoX i wszystko to samo co na tym tylko usuniente w navican mysql ale te lepsze ja pobieralem z 3 linku :)

Opublikowano

Witam mam problem podczas ładowania maszyny wyskoczył błąd errorpng_nrxphsr.png

 

Ktoś wie o co chodzi ? Pliki z tego tematu

 

 

 

Problem zniknął po usunięciu "minelord" (stary server)

Opublikowano

Witam mam problem podczas ładowania maszyny wyskoczył błąd errorpng_nrxphsr.png

 

Ktoś wie o co chodzi ? Pliki z tego tematu

 

 

 

 

Problem zniknął po usunięciu "minelord" (stary server)

a wybrales dobrą lokalizacje dysku serwerowego bo cos na to nie wygląda

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...