Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spytam poraz 1000 jak zmienic hasło do bazy danych -,-

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A czemu przez konsole się nie da ? :P

 

Moim zdaniem to najlepszy sposób. A przez Konsole zmienia się hasło do FreeBSD a nie navicata.

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Z deka ja se odpalam virtualną maszynę pojawia mi się takie coś:

beztytuuion.png

 

Właśnie po tym FreeBSD i odliczaniu (Takie informejszyn ode mnie do maszyny przeznaczyłem 480mb RAM, bo max u mnie to 1024mb :P)

Opublikowano

Z deka ja se odpalam virtualną maszynę pojawia mi się takie coś:

 

 

Właśnie po tym FreeBSD i odliczaniu (Takie informejszyn ode mnie do maszyny przeznaczyłem 480mb RAM, bo max u mnie to 1024mb :P)

 

Wes ignoruj a jak nie zadziała to Uzyj tego Probramu:

 

Microsoft Virtual PC 2007

 

 

Pomoże mi ktoś z clientem. Jak edytować pong, jaki jest stary pong , i launcher nie działa.

 

Tobie pomogę potem. Burza;/

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

OK juz jestem To tak zacznijmy od tego czy masz całego clienta panga?

1.Jak tak to pobierasz tego launchera i wklejasz do clienta.

 

Download:

http://www.mediafire...1mtp459xfs4a47u

 

skan:

https://www.virustot...sis/1331462843/

 

Te Wirusy sa niegrozne to poprostu błedy w bince.

 

2.Następnie edytujesz plik serverimfo.py notepadem/notepadem++/ WorldPadem itd.

3.Pobierasz Ten Plik i podmieniasz w Cliencie (Zmieniony Pong Jak chcesz wiedziec jak sie zmienia zapraszam PW)

 

DL:

http://speedy.sh/CycDb/metin2.bin

 

Skan:

https://www.virustotal.com/file/bbbae26c88bd1511f10514dc30796d9480e4ff09a2a5f7ba6e94ab8beb6670be/analysis/1345827279/

 

 

4. Pobierasz Jakiegos UnPackera do plików eix/epk i rozpakowujesz Root.eix/epk

5. W pliki serverinfo.py zmieniasz Porty i IP. (Nie wiesz jak daj rooty to ci zrobie albo PW)

6. Pakujesz root i podmieniasz w pack

7. Gre włanczasz przez exe z głową sury.

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Tego jak instaluję panga to mi 10% procent się zainstalowało, a potem że coś jest popsute jakiś plik radzą mi od początku, ale to samo i w kółko. Macie może jakiś inną stronę do pobrania panga, bo z deka na speedy trzeba premium, a na hell mi się 3h to ściąga ;/

Opublikowano

Moim zdaniem to najlepszy sposób. A przez Konsole zmienia się hasło do FreeBSD a nie navicata.

 

Dla jasności Navicat to program do otwierania baz danych ^^ więc idź zmień hasło naiviata. Na innych plikach da się przez konsole.

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

Opublikowano

nie polecam jedno wielkie gó... pelno bugow + co drugi PC -niemozliwosc zalogowania sie obych osob

CLICK


34509146887638541386.png

Opublikowano

Nie mogę znaleść dobrego hostingu z clientem, więc pobieram od hellshare z prędkością 75-90 kb.s -,- kiedy pobiorę uploaduje pliki na jakiś lepszy hosting i podam tutaj link.

Opublikowano

Poda ktos sciezke to pliku Game w ktorym moge zmienic pong?A

lbo najlepiej zmieniony plik metin2.bin z tym pongiem. Bardzo prosze, bo jak zmieniam przez upx i wklejam do clienta to wyskakuje blad ze nie dziala metin2.bin i cos tam o wersji systemu 64bit. Wiec prosze o podeslanie juz zmienionego bin z tym pongiem. Z gory dziekuje

92988603358099665275.png
Opublikowano

Poda ktos sciezke to pliku Game w ktorym moge zmienic pong?A

lbo najlepiej zmieniony plik metin2.bin z tym pongiem. Bardzo prosze, bo jak zmieniam przez upx i wklejam do clienta to wyskakuje blad ze nie dziala metin2.bin i cos tam o wersji systemu 64bit. Wiec prosze o podeslanie juz zmienionego bin z tym pongiem. Z gory dziekuje

 

problem wyzej popatrzec co pisałem?

 

DL:

http://speedy.sh/CycDb/metin2.bin

 

Skan:

https://www.virustotal.com/file/bbbae26c88bd1511f10514dc30796d9480e4ff09a2a5f7ba6e94ab8beb6670be/analysis/1345827279/

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Bije metka na twoich pliczkach a tu mi dropi "zółć" ??? Co to kur*a jest ,bo do klienta dodać chce ; D

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...