Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

gubisz paczki po siedzi i tyle :D wina 'prowajdera' zapewne ;) idz do kumpla i sciagnij albo poczekaj

POMOGĘ W STAWIANIU SERWERA I CHĘTNIE ODPOWIEM NA WIĘKSZOŚĆ ZNANYCH MI PYTAŃ :>

 

 

logoftc.jpg

Opublikowano

Dziwne, nie chce mnie połączyć z MYSQL.

Zmieniłem kartę sieciową na hamachi, wszystko dobrze wypełnione. Dziwne..

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Kto zapoda port mapa działającego z tymi plikami?

Oczywiście lajkuje ^ ^

 

DL:

http://www.multiupload.nl/C5XJLW2JS9

 

SKAN:

https://www.virustotal.com/file/eb1f18a24d070482d29766c5eac0672cf6e73441249364ba01a9f19f9d6bf75e/analysis/1345548370/

 

Kilka nie groźnych :P

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

Opublikowano

a jak w ogóle wejść na ten serwer mam clineta ale normalnie nie da się go odpalic bo trzeba aktualizowac a nie wynajduję czegoś tam

Opublikowano

Mam pytanko pliki zabezpieczone przed bash panelem ? i przed portami P2P

 

Mam pytanko pliki zabezpieczone przed bash panelem ? i przed portami P2P

Opublikowano

Pliki całkiem całkiem...

Fajnie gdyby taki_niesmialy zaczął pracować na takich plikach

http://elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/1795943-release-oyunu-serverfiles-als-tar-gz-und-virtuelle-festplatte.html

Bo w tych jest troche tego wszystkiego za dużo. Moim zdaniem pliki zrobione pod metin2PL są całkiem fajne, nie dużo tych nowości, a szczególnie tego EQ.

Tego wszystkiego już za dużo się zrobiło i to już nie jest taki sam metek ;d myśle że gdyby były takie w miare polskie pliki jak z tego linku to kto by chciał to dalej by sobie dogrywał dodatki;x

Piona !

Opublikowano

Pliki całkiem całkiem...

Fajnie gdyby taki_niesmialy zaczął pracować na takich plikach

http://elitepvpers.c...festplatte.html

Bo w tych jest troche tego wszystkiego za dużo. Moim zdaniem pliki zrobione pod metin2PL są całkiem fajne, nie dużo tych nowości, a szczególnie tego EQ.

Tego wszystkiego już za dużo się zrobiło i to już nie jest taki sam metek ;d myśle że gdyby były takie w miare polskie pliki jak z tego linku to kto by chciał to dalej by sobie dogrywał dodatki;x

 

Można też w drugą stronę a mianowicie nie używać wszystkiego co jest w plikach :)

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

Opublikowano

Tak tylko że łatwiej chyba jest później dograć coś do plików samemu niż usuwać to co nie potrzebne z plików których jeszcze nie robiło się samemu(edytowało_

Piona !

Opublikowano

Tak tylko że łatwiej chyba jest później dograć coś do plików samemu niż usuwać to co nie potrzebne z plików których jeszcze nie robiło się samemu(edytowało_

 

A to już zależy dla kogo :P

 

@antywarn Jak zmienić hasło do bazy ?

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

Opublikowano

Pliki całkiem całkiem...

Fajnie gdyby taki_niesmialy zaczął pracować na takich plikach

http://elitepvpers.c...festplatte.html

Bo w tych jest troche tego wszystkiego za dużo. Moim zdaniem pliki zrobione pod metin2PL są całkiem fajne, nie dużo tych nowości, a szczególnie tego EQ.

Tego wszystkiego już za dużo się zrobiło i to już nie jest taki sam metek ;d myśle że gdyby były takie w miare polskie pliki jak z tego linku to kto by chciał to dalej by sobie dogrywał dodatki;x

 

Może i lepiej. Ja tych plików już nie wspieram. Teraz pracuję na 100% swoich plikach ale one raczej nie znajdą się na forum. Pliki bez zbędnych badziewi, questów itp. Tylko moje pomysły.

Ktoś zrobi ?

:D

Opublikowano

Easy

 

Ze względu na Dużą ilość Broni można zaliczyć je do 4Fun ale Easy jak najbardziej.

 

Otóz Gdy Zmieniam Interface W Bsd wpisuje komende etc/rc.d/netif restart i nic sie nie dzieje pisze Command Not Found

 

Jak To Zrobic Aby Działało?????

 

etc/rc.d/netif restart[/Code]

 

NWM czy się pomyliłeś czy co ale na początku musi być [color=#ff0000]/[/color]

 

 

[Code]/etc/rc.d/netif restart[/Code]

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...