Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Działa mi działa (działała) teraz używam winSCP więc musisz coś źle robić

 

damian6129 masz tu plik config który powinien pomóc

 

 

 

 

a tu masz passy do premium na spedshare

 

 

username: u13580823

password: tinigoxomaca

 

 

skan (żeby nie było) wykrył coś ale to napewno nei groźne , przypominam że to jest config,exe z panga

 

 

 

obraz1pb.png
  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

witam , otóż mam taki problem że gdy wgrałem quest give_basic_wepaon (w maszynie też) i zrestartowałem serwer to dalej nie dostaje tych itemów co bym chciał na start tlyko te 3 rzeczy + 7 co więcej dalej mnie tepa na tą mapke handlową POMÓŻCIE nie wiem może jeszcze jakiś plik odpowiada za te itemy na start

 

give_basic_weapon

 

quest give_basic_weapon begin

state start begin

when login begin

if pc . getqf ( 'basic_weapon' ) == 0 then

pc . setqf ( 'basic_weapon' , 1 )

local item = 50053

if pc . job == 1 then

pc . give_item2 ( 12389')

pc . give_item2 ( 11499')

pc . give_item2 ( 2149')

pc . give_item2 ( 1109')

pc . give_item2 ( ,200')

elseif pc . job == 0 then

pc . give_item2 ( 12249')

pc . give_item2 ( 11299')

pc . give_item2 ( 149')

pc . give_item2 ( 3139')

elseif pc . job == 2 then

pc . give_item2 ( 12529')

pc . give_item2 ( 11699')

pc . give_item2 ( 149')

pc . give_item2 ( 159')

elseif pc . job == 3 then

pc . give_item2 ( 12669')

pc . give_item2 ( 11899')

pc . give_item2 ( 14209')

pc . give_item2 ( 7139')

end

if pc . countitem ( item ) == 0 and pc . weapon ~= item then

pc . change_money ( 1000000')

pc . give_item2 ( '17209')

pc . give_item2 ( '15209')

pc . give_item2 ( '13109,1')

pc . give_item2 ( '13129,1')

pc . give_item2 ( '13069,1')

pc . give_item2 ( '13089,1')

pc . give_item2 ( '80009,1')

pc . give_item2 ( '5005,200')

pc . give_item2 ( '1')

pc . give_item2 ( '1')

pc . give_item2 ( '1')

pc . give_item2 ( '1')

pc . set_skill_level ( 131,10)

horse . set_level ( '21')

horse . ride ()

end

end

end

end

end

 

obraz1pb.png
Opublikowano

zabujcax

 

 

 

wszystko git tylko musisz :

1. sprawdz czy ten quest ma dobre prawa ! prawym na questa, musi byc 777 [ przez filezille czy tam winscp

2. wgraj questa na serw za pomoca komendy : ./qc nazwa_pliku.quest

 

 

jak czego nie rozumiesz looknij tu ;) http://www.mpcforum.pl/topic/163124-tutwgrywanie-questow-na-serwer/

POMOGĘ W STAWIANIU SERWERA I CHĘTNIE ODPOWIEM NA WIĘKSZOŚĆ ZNANYCH MI PYTAŃ :>

 

 

logoftc.jpg

Opublikowano

ok działa poprostu wcześneij wpsialem sobie ta komende co resetuje qesty i mi usnelo tego questa i give_basic_weapon.start z folderu object/notarge/login tez mi usunelo wiec nie poelcam tej komendy

obraz1pb.png
Opublikowano

Mam Prioblem po sciagnieciu plikow , FB-taki nie smialy , mam iconke raru na papierku ;3 i gdy chce otworzyc pisze ze uszkodzony , co mam zrobic ???? Prosze o szybka odpowiedz .

Opublikowano

6Master9 musisz pobrać drugi raz , ale jak będziesz pobierał to zostaw kompa i nie graj w nic zwłaszcza na necie bo wtedy jest duże ryzyko że się ściągnie uszkodzone. a i tym razem pobierz z spedyshare ( ja mam z spedshare i mi wszystko działa)

 

passy to premium na speedyshare

 

 

 

username: u13580960

password: fetenanadeje

 

obraz1pb.png
Opublikowano

Zaraz zoabcze i zrobie edit : Czy to moglo byc przez nsf world , bf heroes , shakes & fidget ?? :x + yt + mpc : D ?

 

 

@Edit : Zaczolem sciagac dalej wyglada na uszkodzony

Opublikowano

JA KIEDYŚ ŚCIĄGAŁEM PLIK WAŻĄCY 5 MB MYŚLAŁEM ŻE BĘDZIE GIT TO WSZEDŁEM NA YT I PLIK BYŁ USZKODZONY A JAK POBRAŁEM DRUGI RAZ I NIC NIE MIAŁEM WŁĄCZONE TO SIĘ ŚCIĄGNĄŁ OK WIEC SPRÓBUJ

 

@EDIT: jak to wygląda na uszkodzony?

obraz1pb.png
Opublikowano

JA KIEDYŚ ŚCIĄGAŁEM PLIK WAŻĄCY 5 MB MYŚLAŁEM ŻE BĘDZIE GIT TO WSZEDŁEM NA YT I PLIK BYŁ USZKODZONY A JAK POBRAŁEM DRUGI RAZ I NIC NIE MIAŁEM WŁĄCZONE TO SIĘ ŚCIĄGNĄŁ OK WIEC SPRÓBUJ

Ale mi juz wyglada na uszkodzony ...

 

Te Fb-Taki_niesmialy sciagalem juz nie jeden raz i zawsze mam kartke biala i na srodku maly obrqazek rar ... i bodajze 4 raz mialem te pliki sciagnete z ta samom iconka i zawsze uszkodzone ..

Opublikowano

plik config nie pomógł liczę na dalszą pomoc

więc zrób tak:

1.wejdź w program file (podejrzewam że tam masz zainstalowanego panga)

2.Kliknij prawym przyciskiem myszy na folder z pangiem --- właściwości --- wybierz druga zakładkę u góry czyli Udostępnianie

3. Następnie Udostępnianie zaawansowane ----- i tam gdzie masz udostępnij ten folder to kliknij w to okienko i zapisz zmiany

4. Wejdź tam gdzie masz pliki czy luncher itp zaznacz wszystko czyli naciśnij CTRL i A następnie prawy przycisk myszy --- udostępnij ---

udostępnij grupie domowej odczyt,zapis

MI TO POMOGŁO Z FIFĄ 09 WIĘC MOZĘ TOBIE TEZ POMOŻE

 

Ale mi juz wyglada na uszkodzony ...

 

Te Fb-Taki_niesmialy sciagalem juz nie jeden raz i zawsze mam kartke biala i na srodku maly obrqazek rar ... i bodajze 4 raz mialem te pliki sciagnete z ta samom iconka i zawsze uszkodzone ..

 

Kliknij prawym przyciskiem myszy na te pliki ---- otwórz za pomocą --- wybierz program domyślny ---- i wybierz WinRAR (jeśli masz , jeśli nie musisz pobrać) i napisz czy pomogło

obraz1pb.png
Opublikowano

Czy moze mi ktos pomoc Mam problemz sciagnietymi plikami : Sa Uszkodzone : Iconka : kartka papieru :D i na samym srodku maly rar D; ... Prosze o szybka pomoc

Opublikowano

Czy moze mi ktos pomoc Mam problemz sciagnietymi plikami : Sa Uszkodzone : Iconka : kartka papieru :D i na samym srodku maly rar D; ... Prosze o szybka pomoc

Pomoz Ktos ? ;x

Opublikowano

Tu system ulepszeń jest tylko do 3 broni, zbroi ?

 

@Edit

Dobra mój błąd :) nie sprawdziłem do końca ;) myślałem że dalej po 3 broni ulepsza sie u tej surki a to u kowala ;d

Piona !

Opublikowano

bo zle wpisujesz hasło hasło jest

takiniesmialy A nie niesmialy , niesmialy jest do Navicata :)

 

 

 

Ten plik za to odpowiada żeby zmienić na start itemki itp

give_basic_weapon.quest

 

Jeśli go wgrasz do maszyny to później w maszynie musisz wpisać

 

cd /usr/home/game/share/locale/germany

i naciskasz enter

później wpisujesz

./qc give_basic_weapon.quest i dajesz enter wgrywa się i potem dajesz reboot i coś innego się dostaje na start

 

Mam taki problem:

wrzucilem quest give_baisc...

 

a pozniej wpisuje cd /usr/home/game/share/locale/german a nastepnie /qc give_basic_weapon.quest i pokazuje sie napis "command not found." co spierdolilem ?

słaby jestem w te miecze...

Opublikowano

Tzn odrazu na to wpadlem i walilem kropke przed i nadal mam command not found niestety

 

@

 

Chociaz juz chyba rozumiem swoj blad...

 

@

 

chociaz nie wpisalem to przed starem i niestety nie dziala ;p

słaby jestem w te miecze...

Opublikowano

xD autor postu się nie popisał podał niepełna ścieżkę należy wpisać cd /usr/home/game/share/locale/germany/quest

 

i wtedy ci zadziała

LICZĘ NA LIKE

obraz1pb.png
Opublikowano

6Master9

 

moze masz winr rara rypnietego, sciagnij 7zipa czy cos i sprobuj a jak nie idz do kumpa niech Ci sciagnie i tyle ;) EWENTUALNIe wylacz antywira i ZAPORE

POMOGĘ W STAWIANIU SERWERA I CHĘTNIE ODPOWIEM NA WIĘKSZOŚĆ ZNANYCH MI PYTAŃ :>

 

 

logoftc.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...