Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ważne] Rozwiązanie problemu z crashem !


Tluczek9902

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jeśli macie crashe, ściągnijcie [najlepiej ze strony microstoftu] Net Framework 4.5. Mi to pomgło. Przed zainstalowaniem net frameworka 4.5 nie mogłem wejść na własny serwer bo były crashe, a po działało perfekcyjnie.

 

 

Zainstalowanie tego frameworka zniweluje crashe, dziwne scinki, przycinanie sie gry, problem z wchodzeniem na serwer itp!!!

 

Dajcie znać, czy u Was też działa.

 

Jeśli macie system xp, nic z tym nie zrobicie, musicie poczekać na nowy patch gry lub na net framework 4.5 na xpeka

Jednak znalazło się rozwiązanie, które podobno działa.

                                               VV

Tłumaczenie: [uwierzcie, że są osoby, które nie umieją j. angielskiego].

Aby naprawić owe crashe w Windows XP [service Pack 3] wejdź najpierw w:

1. .../steam/steamapps/common/Terraria

2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na Terraria.exe

3. Właściwości

4. Zgodność

5. Uruchom ten program w trybie zgodności z: Windows 95 oraz zapisz.

 

 

 

 

 

Greetings,

Kacu.

Opublikowano

U mnie zadziałało, dałem już o tym znać w innym temacie :D

Więc próbujcie moi mili, dodam iż net framework 4,5 nie jest chyba na XP. Bynajmeniej wersje na XP nie mogłem znaleść :)

 

A co do XP, spróbujcie tego, niektórym pomogło, znalazłem na forum terrari.

 

"To fix these crashes on Win XP SP3 you need to:
1. Go to ../Steam/SteamApps/Common/Terraria
2. Right Mouse Click on Terraria.exe
3. Properties
4. Compatibility
5. Check "Run this program in compatibility mode with"
6. Choose Windows 95 and save.

This helped me, now I don't have any crashes."

Opublikowano

Niedawno została wydana łatka 1.3.0.1 która pomogła we wszystkich crashach. Jeżeli jednakby nic nie działało, należy przeinstalować terrarię, zainstalować frameworka lub odpalić ze zgodnością :)­

Opublikowano

Niedawno została wydana łatka 1.3.0.1 która pomogła we wszystkich crashach. Jeżeli jednakby nic nie działało, należy przeinstalować terrarię, zainstalować frameworka lub odpalić ze zgodnością :)­

Teraz jest 1.3.0.2 a crashe występowały u mnie cały czas, nawet 2 razy przeinstalowałem Terrarię odpalałem ze zgodnością itd, a teraz po net frameworku 4.5 działa normalnie.

Opublikowano

@Emo2 Mógłbym mieć prośbę? Miło by mi było, gdyby szanowny moderator zmienił nazwę tematu "[PORADNIK]Jak pozbyć się crashy w najnowszej wersji gry" :), może będzie mniej spamu tematami o tych crashach :)

 

Greetings,

Kacu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...