Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nasz Survival [WL] [1.2.3] - Tu liczy się dobra zabawa!


Uniq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

tez bym zagrał na jakimś dobrym serwie no-premium ale o takiego ciężko..

nick: her0es

lat 16

zaczynałem grac w minecraft gdy pojawil się na MPC

Hejo

Opublikowano

nick: Soul2305

 

cos o sobie: Mam na imie Jacek mam 14 lat i lubie grac w minecraft. Gram w siatkowke :]

 

od kiedy gram w mine: od kilku dobrych lat

 

Szukam serwa na 1.2.3 ktory nie padnie po 2 dniach :]

Zbieram +

Opublikowano

Whitelist: ON

PVP: ON

Nether: ON

Premium: OFF

 

 

Gwarantujemy mile spędzony czas!

 

Dlaczego?

 

Na whitelistę przyjmujemy tylko prawdziwych graczy. Nie ma tu miejsca dla dzieci neo. A jeżeli jakieś się przedostanie, w najbliższym czasie zostanie zbanowane.

 

Wzór:

Brak - Wykaż się

 

 

Przepraszam za bardzo ubogi temat, ale liczy się gra, czyż nie?

:)

 

 

 

Pluginy:

WE, WG, Authme, Essentials, LWC

(Dodajemy na bieżąco)

IP: 188.165.248.212:25063

 

 

Info:

Cuboidów nie będzie. Wystarczy, że jest LWC.

Nether już ON

 

 

Zapraszam do lajkowania poniżej, jeżeli serwer się spodobał

:)

 

Nick w grze : PivotJr

Lat : 14

Dlaczego chce grać : szukasz serwera na 1.2 3 wersje żeby pograć z kumplami , posiadam premium , więc myśle że to powiększy moją szanse dostania sie na WL

Opublikowano

Imię : Mateusz

 

Nick : vipvip7

 

Wiek : 15

 

Zainteresowania : Kulinaria, muzyka a dokładnie rock, metal, post hardcore, punk, nintendocore i inne rodzaje tego typu (co nie oznacza że gardze innymi gatunkami muzyki) ;p

 

Historia z MineCraft'em : Zaczołem grać od wersji alpha 1.0.4, przyglądałem się zmianą nadchodzącym przy każdym update'cie...moja kreatywność się rozwijała.

 

Dlaczego wasz serwer ? : Dość mam szukania idiotycznych serwerów na których możemy spotkać nie zliczoną hordę dzieci NeO, lub graczy typu "Bo oni tam będom".Poszukuję serwer godny mojej uwagi na którym są sprawiedliwi i pomocni admini/gracze.

 

To teraz finał : Bardzo bym prosił o dodanie na serwer i pozdrawiam.

Opublikowano

Siemka chce sie zapisac na wl 2 raz

 

nik: Demon1358

Minecrafta gram około od 1.4_01

Wiek:13

Jestem dosyc ogarnienty i nierozwalam co popadnie lub nie spamuje np "Admin daj cos admin daj op"

Chce grac na tym serwie dlatego że poprostu niema jeszcze innego takiego i tu są pluginy i wl i nie wejdzie jakies dziecko neo co wszystko rozwala.

I szukam jeszcze jakiegos fajnego surwa gdzie poprostu bym pograł z kims.

A zreko co tam napisałem to ten serwer mi pasuje :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS.

Pewnie nieprzyjmniesz *****

ALE I TAK PROSZE PRZYJMNIJ BO CHCIAŁBYM TROCHE POGRAC :P

Opublikowano

Siemka chce sie zapisac na wl 2 raz

 

nik: Demon1358

Minecrafta gram około od 1.4_01

Wiek:13

Jestem dosyc ogarnienty i nierozwalam co popadnie lub nie spamuje np "Admin daj cos admin daj op"

Chce grac na tym serwie dlatego że poprostu niema jeszcze innego takiego i tu są pluginy i wl i nie wejdzie jakies dziecko neo co wszystko rozwala.

I szukam jeszcze jakiegos fajnego surwa gdzie poprostu bym pograł z kims.

A zreko co tam napisałem to ten serwer mi pasuje :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS.

Pewnie nieprzyjmniesz *****

ALE I TAK PROSZE PRZYJMNIJ BO CHCIAŁBYM TROCHE POGRAC :P

Z ogarniętym to wątpię po twoim Piśmie :P

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Podanie do WL

 

Witam chciałbym prości o dodanie do WL jestem ogarniętym graczem gram od wersji 1.6.0, mam 15 lat i lubię grać na surwiwalu

 

nick; xMas

Opublikowano

Nick: Semillas

 

Wiek : 15 lat

 

Powód: Chciałbym zagrać na serwerze 1.2.3 [ malo narazie takich serwów ] jest WL wiec mam nadzieje ze nie bd dzieci i non stop osob które klną [ to dziecinne ] Serwer "wygląda" na fajny i duzo pluginów jest ; ]

Opublikowano

Nick : Old71

Wiek : 16

Staż : Plus minus pół roku

Dlaczego : Sądzę, iż będzie to ciekawy server na którym spędzę dużo czasu :)

trolololoj.png
Opublikowano

2 podania

Imie: Michał, Mikołaj

Nick w grze: jaszczurkadrako, YoMadaFaka

Wiek: 14, 12

Dlaczego ten serwer?: Gramy razem na każdym serwie uwielbiamy survivale. Chcielibyśmy zostać na dłużej, zobaczymy jak serwer się rozwinie. Szukamy serwerów, które długo pociągną. ;]

Skype obydwaj posiadamy, tak samo jak ts i muble

Opublikowano

Nick: LoockerPL

Dlaczego ja ?: Bo sądze że ten serwer jest jednym z najlepszych a pozatym wkurzaja mnie dzieci neo i jakieś inne pedaly.

Gram od wersji mc 1.5

Opublikowano

Proszę o dodanie do White-List

Nick: Diamond_Gold

Wiek: 11

Dlaczego ja?: Lubię serwery survival jestem ogarnięty i chciałbym znaleść serwer na którym da się grać :D

Opublikowano

Nick: Big_XS

Chcialbym u was pograc, bo myślę sobie że ten serwer jest godny uwagi. Jestem miłym graczem i nie używam chetów lub innych wspomagaczy. Jestem kreatywny oraz pomysłowy :D. Prosze o rozpatrzenie mojej propozycji :)

Opublikowano

Dodaj : GGuMis

Tak wiem że zwalony nick ale mam go od dzieciństwa chyba nawet widać. xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...