Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nasz Survival [WL] [1.2.3] - Tu liczy się dobra zabawa!


Uniq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

haha niby pvp jest ON bo survival a zabilem typka i ban ;D

Nic nie rozwalilem itp. a i tak ban i to pewnie perm ;d

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Nick : Mazek27

Wiek: 17 lat

Staż: od wersji 1.3

Czemu twój server: poszukuje normalnego servera bez dzieciaków , a po opisie widze ze tez nimi gardzisz .

Opublikowano

Nick w grze : bialy334

Wiek : 13

Dlaczego ten serwer ?: Szukam serwera z ogarniętą administracją .(Oczywiście na wersje 1.2.3)

O mnie : Lubie serwery typu : RPG ,RP ,Survival .

Staż : Gram od najstarszej Alph'y

Premium : Oczywiście

Komunikacja : Skype (Także na PW)

Opublikowano

Witam, ja i kolega, chcielibyśmy zagrać na Twoim serwerze, ponieważ uważamy, że jest godny uwagi. Widać, że jesteś ogarnięty w prowadzeniu serwera.

Ja mam 16lat, a kolega 15lat. Mixer to ja, a kolega Orzech9000. Jesteśmy graczami, którzy najpierw myślą, potem robią. Gramy od wersji Beta 1.4. Mam nadzieję, że nasze podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.

 

Pozdrawiamy Mixer i Orzech9000.

 

Ach.. Napiszą, że mnie przekupiliście, ale dodani ^^

 

Prosze o Dodanie

Haze13

Madzia96

skazanyPL

Mamy po 15 Lat

Jestesmy Ludzmi Ktorzy Poszukuja Bardzo Ciekawych Serwerow ;)

 

Odrzucone

 

1) nick - bagger

wiek - 14

staż - 1 rok.

dlaczego ten serwer - ponieważ nudzi mi się, a szukam jakiegoś surwiwalu na 1.2.3...(all serwery 1.1 -_-).

2) nick - Cycu

wiek - 13,5

staż - 1 rok

dlaczego ten serwer - (UP)

 

Obaj jesteśmy z 1 (jednej.) klasy, oraz nam się nudzi.A serwerem 1.2.3 nie pogardzimy.

 

Postaraj się, a wejdziesz do gry :)

 

Moge dolaczyc

 

Nie.

 

Nick: Lukasz

Wiek: 17 lat

Co by tu pisać, w mc gram dość długo, mam swój serwer gdzie w małym gronie z przyjaciolmi gramy , ale nabrała mnie ochota zagrać z zupełnie innymi obcymi ludźmi. Dla mnie w mc najważniejsza jest dobra zabawa i kreatywnosc. Nie toleruje glupoty i chamstwa a widze po sposobie dodawania na wl ze tutaj to nie wystepuje, wiec jestem bardzo chetny grac na waszym serwerze

 

Dodany :)

 

Nick: najbo

Dlaczego chcesz zagrać?: Chcę sprawdzić wasz serwer, jeśli to prawda, że nie ma na nim dzieci neo będzie mi bardzo miło . need serwer z 1.2.3

Wiek :15 lat

 

Krótko...

 

mam się wykazać ? proszę bardzo :)

Imię: Damian

Nick:NeroNex

Wiek:14

Dlaczego Ten Serwer: Spodobał mi się i jest na 1.2

Coś o sobie: Mam na imię Damian mam 14lat gram w minecrafta od wersji Alpha mieszkam koło Warszawy

Kontakt: GG (41349974)

Premium: Tak

mam nadzieję że mnie dodacie dziękuje i pozdrawiam.

 

Średnio... Jeszcze trochę się postaraj.

 

Mam 13 lat

jestem ogarnięty

gram w minecraft 2 lata od alphy po bepe ti do 1.2.3

mój nick do Decuke

czekam na odpowiedz

żeby było łatwiej znaleźć

 

Przykro mi, niestety nie.

 

Nick-bilu124

 

Wiek-14Lat;]

 

Coś o sobie-Mam na imię Bartosz ale mówią mi Bartek, obecnie mam złamaną rękę ale to i tak mnie nie powstrzymuje od grania w Minecraft'a.Gram w Minecrafta od 1,5lat i jeszcze ani razu mi się nie znudziła. Co jeszcze mam mikrofon i Ts3:) Szukam serwera z miłą atmosferą.

i mógłbyś dodać mojego brata?

Imię:Marcin

Wiek:13lat (ogarnia)

Nick:cytrus224

Premium:Tak

Coś o sobie: to samo co ja :) tylko ze inne imię.

 

Kwestia sporna...

 

Imie: Maksymilian

Nick w grze: aks519

Wiek: 14

Dlaczego ten serwer?: Poszukuję serwera bo lubie sobie grac i jestwm ogarniety

Doswiadczenie : gram w minecraft od wersi 1.2 beta

 

Odrzucone.

 

Zobaczymy co z tego serwera, wyjdzie. Jeśli będzie ogarnięty to zostane na dłużej

 

 

Dodaj Fazi:)

 

 

Odrzucone.

 

mati3210

13 lat

lubie survival ;]

lubie placki ;]

 

Ja też, ale odrzucone.

 

haha niby pvp jest ON bo survival a zabilem typka i ban ;D

Nic nie rozwalilem itp. a i tak ban i to pewnie perm ;d

 

Tak, masz rację - Perm :). Nie będę ciągnąć tej dyskusji.

 

Nick : Mazek27

Wiek: 17 lat

Staż: od wersji 1.3

Czemu twój server: poszukuje normalnego servera bez dzieciaków , a po opisie widze ze tez nimi gardzisz .

 

Szczerze mówiąc - widzę, że nie jesteś z nich, ale troszkę więcej napisz...

 

Nick w grze : bialy334

Wiek : 13

Dlaczego ten serwer ?: Szukam serwera z ogarniętą administracją .(Oczywiście na wersje 1.2.3)

O mnie : Lubie serwery typu : RPG ,RP ,Survival .

Staż : Gram od najstarszej Alph'y

Premium : Oczywiście

Komunikacja : Skype (Także na PW)

 

Dodany.

 

Siema dodaj Marchewa na WL .

 

Nie dodam :)

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

Opublikowano

widzę że ciężko cię zadowolić

Imię: Damian

Nick:NeroNex

Wiek:14

Dlaczego Ten Serwer: Spodobał mi się i jest na 1.2 widzę że admin nie dodaje byle kogo i wydaję się że nie ma 10 lat

Coś o sobie: Mam na imię Damian mam 14lat gram w minecrafta lubię grać w piłkę nożną od wersji Alpha mieszkam koło Warszawy

Kontakt: GG (41349974)

Premium: Tak

Nałogi: Uwielbiam robić emotki :D

Kilka zdań: chciałbym pomóc serwerowi i zawrzeć nowe znajomości :P

mam nadzieję że mnie dodacie dziękuje i pozdrawiam.3 razy sztuka :) obyś teraz dodał.

Opublikowano

Nick: PanBk

Wiek: 16 lat (za 26 dni)

Nie należę do gromady NEO wolę proste ale skuteczne rozwijania swojego miejsca, nie niszczę innym domków bo sam bym nie chciał aby mi niszczono. Znam 90% przepisów na pamięć, Znam nazwy wszystkich Bricków i wiem mniej więcej gdzie można je spotkać.

Opublikowano

Nick: Eder

wiek: 16

 

Prosze o dodanie, mam na imie Tomek, cialbym tutaj grac, poniewaz jak narazie to pierwszy serwer 1.2 jaki zobaczylem, mysle ze bedzie fajny ;D

Minecrafta ogarniam, bo gram juz jakies 8 miesiecy, kultura zachowana ;p, jesli sie dostane to napewno polece ten serwer moim znajomym

Opublikowano

Nick: Gameore

Staż mc: 2lata

Wiek 14 lat

Szukam fajnego serwera pod wersję najnowszą z miłą atmosferą

1324978961-U410534.png

Doradca w grze World of Tanks

Opublikowano

Witam :)

Chce sie zapisac do wl dlatego bo widze że w miare jest ogarnienty i fajny i poprostu chce troche popykac na jakims serwie B) i prosze o przyjencie

NIck.Demon1358

wiek:13

 

 

 

 

 

 

PS.

czy tam naprawde som pluginy do 1.2.3

 

@edit

Człowieku wiencej nie napisze bo niemam co napisac ........ (a jak chdzi o zecy w realu to jest moja prywatna sparawa) to sie *******

i nadal niewiem czemu wy chcecie takie długie wypowiedzi . <_<

Opublikowano

Siemka ;)

Gram na nicku NexTo i w ostatnim czasie poszukuję OGARNIĘTEGO serwera z OGARNIĘTĄ administracją .

W MC gram od 4 miesięcy i z każdym następnym updatem gra mi się co raz lepiej .

Mam 14 lat ale wiek nie jest chyba aż tak ważny .

Ważne jest to jak się zachowujesz .

 

Pozdrawiam i czekam na odp. NexTo

Opublikowano

Witam!

Zglaszam moje podanie do White-listy.

Nick:Radekasa

Lat:13[w tym roku 14]

Cos o sobie:Gram w minecraft od początku wersji 1.8 lecz to nieznaczy ze nieumiem grać.

Chcialbym zawitac na tym serwerze i zobaczyc jak sie gra:D z odpowiedzi innych widze ze serwer cieszy sie popularnoscia :D

Premium: Nie lecz zakupie w najblizszym czasie :D

Opublikowano

Nick : Mazek27

Wiek: 17 lat

Staż: od wersji 1.3

 

Czemu twój server: poszukuje normalnego servera bez dzieciaków , a po opisie widze ze tez nimi gardzisz .jestem miłym ogarnietym człowiekiem irytuja mnie tylko osoby bez ortografi ,

lubie grac w minecfraft z jakimkolwiek komunikatorem głosowym by nie było nudno , swojego czasu interesowałem sie minecraftem na tyle ze miałem własny server , lecz jak to wiadomo wszystko z czasem upadam

;) , znam sie na tych sprawach wiec jak bys potrzebował pomocy to nie ma problemu .

Opublikowano

Mam 13 lat, bardzo lubię survivale. Szukam właśnie takiego serwera jak ten! Mało jest serwerów z WL, po postach widać, że ogarnięta administracja. Gram oczywiście od wersji 1.5. Mam oczywiście już plan w głowię właśnie na taki survival jaki sobie domek zbudować i żeby nie był widoczny :]

Zapomniałem napisać swój nick, jak tak mogłem :( Mój nick: OrzelekPL

66eb38086e948ce3a16d3cf66d6abc1c.jpg

 

Kliknij na sygnaturę!

Opublikowano

Nick : Lizusek

 

Wiek: 14,, 6 marca 15

 

dlaczego ten serwer : ponieważ jak napisałeś nie będzie dzieci neo no i dlatego ze fajnie się zapowiada

 

Ile z minecraftem ? : od 1.5

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

widzę że ciężko cię zadowolić

Imię: Damian

Nick:NeroNex

Wiek:14

Dlaczego Ten Serwer: Spodobał mi się i jest na 1.2 widzę że admin nie dodaje byle kogo i wydaję się że nie ma 10 lat

Coś o sobie: Mam na imię Damian mam 14lat gram w minecrafta lubię grać w piłkę nożną od wersji Alpha mieszkam koło Warszawy

Kontakt: GG (41349974)

Premium: Tak

Nałogi: Uwielbiam robić emotki :D

Kilka zdań: chciałbym pomóc serwerowi i zawrzeć nowe znajomości :P

mam nadzieję że mnie dodacie dziękuje i pozdrawiam.3 razy sztuka :) obyś teraz dodał.

 

I dodany.

 

Nick: PanBk

Wiek: 16 lat (za 26 dni)

Nie należę do gromady NEO wolę proste ale skuteczne rozwijania swojego miejsca, nie niszczę innym domków bo sam bym nie chciał aby mi niszczono. Znam 90% przepisów na pamięć, Znam nazwy wszystkich Bricków i wiem mniej więcej gdzie można je spotkać.

 

Słabo coś...

 

Nick: Eder

wiek: 16

 

Prosze o dodanie, mam na imie Tomek, cialbym tutaj grac, poniewaz jak narazie to pierwszy serwer 1.2 jaki zobaczylem, mysle ze bedzie fajny ;D

Minecrafta ogarniam, bo gram juz jakies 8 miesiecy, kultura zachowana ;p, jesli sie dostane to napewno polece ten serwer moim znajomym

Nick: Gameore

Staż mc: 2lata

Wiek 14 lat

Szukam fajnego serwera pod wersję najnowszą z miłą atmosferą

 

Grasz 8 miesięcy, a staż 2 lata. Gratulacje.

 

Witam :)

Chce sie zapisac do wl dlatego bo widze że w miare jest ogarnienty i fajny i poprostu chce troche popykac na jakims serwie B) i prosze o przyjencie

NIck.Demon1358

wiek:13

 

 

 

 

 

 

PS.

czy tam naprawde som pluginy do 1.2.3

 

Tak. Są pluginy do 1.2.3, ale za krótkie podanie.

 

Siemka ;)

Gram na nicku NexTo i w ostatnim czasie poszukuję OGARNIĘTEGO serwera z OGARNIĘTĄ administracją .

W MC gram od 4 miesięcy i z każdym następnym updatem gra mi się co raz lepiej .

Mam 14 lat ale wiek nie jest chyba aż tak ważny .

Ważne jest to jak się zachowujesz .

 

Pozdrawiam i czekam na odp. NexTo

 

Dodany.

 

prosze o dodanie OvniDlix lubie fajne akcje

Witam!

Zglaszam moje podanie do White-listy.

Nick:Radekasa

Lat:13[w tym roku 14]

Cos o sobie:Gram w minecraft od początku wersji 1.8 lecz to nieznaczy ze nieumiem grać.

Chcialbym zawitac na tym serwerze i zobaczyc jak sie gra:D z odpowiedzi innych widze ze serwer cieszy sie popularnoscia :D

Premium: Nie lecz zakupie w najblizszym czasie :D

 

Odrzucono podanie :(

 

Nick:Grzesiek

wiek:15

Dlaczego chcesz zagrac?: poniewaz kocham minecraft!

 

Idź na singla. Tam nikt nie będzie Cię obserwował gdy będziesz sam na sam ze swoją miłością.

 

Nick:MCPeter

Dlaczego ten serwer?:bo lubie survivale ;p i chce gdzies zagrac .

 

Dziękuję do widzenia.

 

Nick : Mazek27

 

Wiek: 17 lat

 

Staż: od wersji 1.3

 

 

Czemu twój server: poszukuje normalnego servera bez dzieciaków , a po opisie widze ze tez nimi gardzisz .jestem miłym ogarnietym człowiekiem irytuja mnie tylko osoby bez ortografi ,

lubie grac w minecfraft z jakimkolwiek komunikatorem głosowym by nie było nudno , swojego czasu interesowałem sie minecraftem na tyle ze miałem własny server , lecz jak to wiadomo wszystko z czasem upadam

;) , znam sie na tych sprawach wiec jak bys potrzebował pomocy to nie ma problemu .

 

 

Szkoda, że "ortografii" pisze się przez "ii", ale cóż... Skopiowałeś poprzedni tekst i coś dopisałeś. Niechaj będzie dodany.

 

Mam 13 lat, bardzo lubię survivale. Szukam właśnie takiego serwera jak ten! Mało jest serwerów z WL, po postach widać, że ogarnięta administracja. Gram oczywiście od wersji 1.5. Mam oczywiście już plan w głowię właśnie na taki survival jaki sobie domek zbudować i żeby nie był widoczny :]

 

Nie podałeś nicka. Przykro mi.

 

Nick : Lizusek

 

Wiek: 14,, 6 marca 15

 

Rzeczywiście bardzo szczegółowe podanie...

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

Opublikowano

NICK:DomaxX

Wiek:15

Hobby:Piłka,koszykówka ;)

Czemu serw? Bo zajebisty ; ) tego szukałem 1.2 i bez noobów ; ).

Proszę o przyjęcie nie chcę mi się rozpisywać .. chcęgrac; )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...