Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nasz Survival [WL] [1.2.3] - Tu liczy się dobra zabawa!


Uniq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem co to ma na celu myślę, że chcesz jakoś ukazać to, że komentarze mi się kończą i po prostu powtarzam je? Tak.

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek : 13

Nick: WcisekPL

Cos od siebie : Więc tak.. jestem ogarnięty (nie jakieś dziecko neo), lubię grać w MineCrafta (survival i fabuła), myślę, że pogram na tym serwie dość długo, ponieważ widać jak się reprezentuje. Proszę o dodanie.

 

 

WcisekPL

Opublikowano

Nick: NapaloneNozyczki

Wiek: 15

Doświadczenie : Gram w MC od Alph'y

Dlaczego ten server : Wydaje mi się że wypali , i będzie fajna ekipa. Po krótkiej przerwie wracam do MC i myślę że spodoba mi się ten server. Oczekuję na odpowiedź :D

Opublikowano

prezkaxh.png

 

TS3-server.png

ts-family.com.pl:9987

 

Channel 181

hasło: surv

LAJKUJ

:D

 

prezkaxh.png

 

TS3-server.png

ts-family.com.pl:9987

 

Channel 181

hasło: surv

LAJKUJ

:D

Opublikowano

Nick:Redzik

 

Wiek:15

 

Od kiedy gram w MC:Od 2 lat

 

Cos o sobie:Ambitna,Creatywna

 

Dlaczego ten serwer?:Ponieważ bardzo lubie grać na serwerach Survival.I mysle że ekipa będzie dobra.

 

PS Mam TS3 i skype

 

Nie wiem co moge jeszcze napisać no ale coz moze mnie dodasz do wl ;))

Opublikowano

Witam ^_^

 

Nick: Claudiiia

Wiek: 14 lat

W MC gram od kilku miesięcy, na początku grałam sama ale potem zaczęłam na serwach.

Jestem porządnym graczem (co dziwne jest jak na dziewczynę ;p). Nie rozwalam czyiś domków, nie kradnę, nie żebram ani nie spamuje czyli jednym słowem nie jestem dzieckiem neo (ani pokemonem). Jestem ogarnięta i nie kłócę się z innymi graczami, wręcz przeciwnie pomagam innym :) Zobaczyłam ten serw gdy grał na nim mój brat (PanBk) i bardzo mi się spodobał.

Na pewno gdy będzie miła atmosfera i ludzie to zostanę na dłużej, a na to bardzo liczę :D

 

Ps. Od dawna szukam porządnego serwa i mam nadzieję że mnie dodasz, jak nie to trudno.. ;)

kitty2.gif

Opublikowano

Siemka, chciałbym żebyś dodał mnie na whitelist poniewaz niemam gdzie grac tzn na serwerach 1.2

Wiek : 15 lat

W minecrafta gram : 1.3 roku czesto gram na serwerach minecraft

Mój nick : Szajber

Mam nadzieję, ze mnie dodasz do wl

i nawet usuniesz wl wiecej osob :>

Pasjonat
Opublikowano

Proszę o dodanie nicku Pattus i veento.

Mamy po 16 lat i chcieliśmy sobie pograć na jakimś fajnym Survie :)

1-2338839-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png
Opublikowano

Nick:Swirus8

Wiek:17

Cos o sobie:ogarnięty,itp itd .Mam swój serwer wiec wiem o co mniej wiecej biega w tej gierce :P

Opublikowano

Nick:Marchwiak

 

Wiek:15

 

Dlaczego: Chciałbym dołączyć do waszej ekipy ponieważ szukam ograniętego serwera z miła atmosferą i dobrą administracja bardzo lubię serwery surviwal jestem graczem spokojnym nie wpadającym w kąflikty zinnymi graczami,Wydaje mi się że serwer "Nasz surviwal" idealnie do tego pasuje co napisałem wcześniej

proszę o dodanie do Wl :D

 

 

W Minecrafta gram od alphy

 

 

 

 

Z góry dziekuje :rolleyes:

Opublikowano

Hmm za krótkie, piszemy next

No więc witam, jestem Michał, mam 15 lat. Uczęszczam do 2 gimnazjum do klasy o profilu Informatycznym( taka zmiana że mam 2 infy w tygodniu.......) .Grywam czasami na gitarce, ale żaadko. Słucham Dubstep, Hard rock, Metal oraz to co mi w ucho wpadnie.

W minecrafta gram od roku, gdzieś od lutego 2011 r. Ale grę znam dużo dłużej, tylko z filmów na youtube ;s. W tygodniu gram wieczorami, od 19 do 22, a w weekend od 9 do 13 i od 20 do 22. Grywam też w SWAT4, CODMW2/BO no i oczywiście terraria.

Chciałbym tu zagrać gdyż szukam miejsca gdzie mogę spokojnie pograć bez głupich dzieci, miejsca gdzie mogę się wyluzować po ciężkim dniu, a myślę, że to jest właśnie takie miejsce.

 

Heej, myślę, że tyle wystarczy? ;>

Opublikowano

Proszę o dodanie

Nicku: KoLbI

Wiek:17

Dlaczego tutaj?: Ponieważ jest WL no i będzie mniej dzieci na serwie

Black%20Bul...jpg

Opublikowano

No dobrze, dodany...

 

 

 

 

Dodany

 

 

 

Słabe, krótkie podania, brak ortografii = odrzucone

 

 

 

Odrzucone.

 

 

 

To prawda.

 

 

 

Nawet fajne podanie. Dodany.

 

 

 

Nie. Pisałem, że odrzucone.

 

 

 

Tak, tak... Dodany już.

 

 

 

Dodany.

 

 

 

O D R Z U C O N E

 

 

 

Odrzucone.

 

 

 

 

Odrzucone.

 

 

 

Krótkie.

 

 

 

 

Od kilku dobrych lat... Odrzucone.

 

 

 

Krótko, ale dodany.

 

 

 

 

Błędy ortograficzne... Ogarnij, a teraz - dodany.

 

 

 

Odrzucone...

 

 

 

Odrzucone.

 

 

 

Odrzucone.

 

 

 

Odrzucone. Za krótko.

 

 

 

Za krótko.

 

 

 

Odrzucone.

 

 

 

Odrzucone.

 

 

 

Odrzucone.

 

 

 

Odrzucone.

 

 

 

Krótko.

 

 

 

Nie dodam.

 

 

 

Odrzucone.

 

 

 

 

Odrzucone.

 

 

 

Odrzucone.

 

 

 

Nie pojebało. Pozdrawiam.

 

 

 

Odrzucone.

 

 

 

 

UWAGA

PROSZĘ WAS O NIE MARNOWANIE MOJEGO CZASU, BO JEŻELI WIECIE, ŻE NAPISALIŚCIE JEDNO ZDANIE, TO POWINNIŚCIE WIEDZIEĆ, ŻE NIE ZOSTANIECIE PRZYJĘCI. MARNUJECIE TYLKO MÓJ CZAS. PROSZĘ O WYSYŁANIE TYLKO NORMALNYCH PODAŃ.

 

 

Pozdrawiam

:)

 

 

 

 

Odrzucone oba.

OMG W MINECRAFT GRAM OD KILKU DOBRYCH LAT ...... OMG!!!!!

Zbieram +

Opublikowano

Proszę o dodanie - RockerPL

 

Mam 13 lat i chciałbym pograć na porządnym serwerze z miłą administracją.

Wasz serwer wygląda na porządny i chciałbym na nim zagościć na dłuższy czas :D

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Dwa podania :

Wiek : 14

Nick : 3moBoy

 

Wiek : 15

Nick : Dawid

Chcielibyśmy z przyjacielem pograć na tym serwie i może wnieść miłą atmosferę . Mamy nadzieję , że się nie zawiedziemy na tym serwerze ;]

Opublikowano

3 Podania

 

TheDarcnes

Wiek : 15lat

 

SmutnyKostek

Wiek:15lat

 

Lukaszol4

Wiek:15lat

 

Jesteśmy grupką kumpli którzy chcą przenieść na ten serwer trochę humoru,zabawy i kreatywnych budowli.

Opublikowano

Szkoda mi tego nooba co przyjmuje (Uniq)

 

Pytanie do niego

 

JAK DŁUGIE MAJOM BYC TE PODANIA I JAKIE

NP.

 

DAJ JAKIS PRZYKŁAD

CIOTO

Opublikowano

Nick : zDestroyDz

Dlaczego ten serwer : chcę se pograć lubię survivale może i będe kręcił

wiek : 12

Doświadczenie : w minecrafcie spore gram od 1.4

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...