Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nasz Survival [WL] [1.2.3] - Tu liczy się dobra zabawa!


Uniq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka :)

 

Nick : hanusik

Wiek: 14

Dlaczego ja : Myślę że będzie fajny serwer. Podoba mi się typ survival , można w nim wiele osiągnąć . Nie wiem co pisać zbytnio więc się nie będe rozpisywał .

Tu kolegi :

Nick : MasterOxin

Wiek: 14

Dlaczego ja : Lubi grać zemną na survivalach ;)

1348939498-U482456.png

 

Lubisz Barcelone ? Daj Lajk!!

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Mrczesio

Wiek: 14 Po pierwsze:

Chciałbym bardzo zagrać na tym serwerze ponieważ wreszcie jest to serwer bez nobbow

po drugie:Jest to czysty survival a ja uwielbiam takie bez żądnych działek

po trzecie:Będe stałym graczem,który wszystkim pomoga

i po czwarte: prosze o przyjecie

Opublikowano

Prosze dodanei mnie szukam jakiegos fajnego serva moj nick BiskupPL

Jeśli pomogłem daj + jeśli nie pomogłem też walnij + =)

Opublikowano

Witam

nazywam sie Decuke

chciałbym dołączyć na server

gram w minecrafta 2 lata od alphy do teraz

mam 13moj nick na skype grzech12342

prosze o przyjecie podania

z szacunkiem dziękuje

 

Pozdrawiam Decuke :)

Opublikowano

DjExE 16 lat YourDead4826 13 lat Wojak643 16 lat saki 16 lat Gramy juz ponad rok

signature_sotelbWseo7209.png

Opublikowano

Siemka, chciałbym żebyś dodał mnie na whitelist gdyż szukam serwera multi na którym mógłbym się dobrze zabawić, pograć z innymi.

Wiek : 15 lat

W minecrafta gram : od roku, gram kiedy znajdę chwile wolnego czasu, czyli w tygodniu od 19:00, weekend od 9 rano do 13:00, wieczorami od 20:00 :)

Mój nick : Bargain

Mam nadzieję, że mnie dodasz. Baaaardzo prooooszę ;)

Opublikowano

Nick: Error

Wiek: 17 lat

Dlaczego chcesz zagrać?: Lubie Minecrafta, dobre servery i administratorów którzy potrafią zarządzać. Myślę, że ten server ma przyszłość :). Warto spróbować

Opublikowano

Nick: Tayse/Tayski

Wiek: 24

Od siebie: Cześć :) Szukam serwera na którym miło spędzę czas, mam ochotę pograć bez dzieci neo, hackerów czy też jakichkolwiek oszustw. Myślę że wasz serwer będzie dla mnie serwerem odpowiednim. Pozdrawiam, Tayski

Opublikowano

Nick: LordMicro

Wiek: Duży

Od siebie:

Siemka : ) Jestem Achtung i bardzo chciałbym zagrać na tym serwerze. Gram w minecrafta nie od dziś , bo od wersji 1,3_01. :P Szukałem serwera survival i ten się tak ładnie nawinął. Ładna prezka, wszystko na temat bez zbędnego pier***. Nie jestem dzieckiem więc myślę, że przyjmie Pan moje podanie. Posiadam premium.

xxxxxxx

Opublikowano

No to jazda :D

więc mój nick to Hipek , w minecrafta pogrywam już od + - roku :D

Dlaczego wy? Właściwie to sam nie wiem, szukam jakiegoś porządnego serwera z miłym i aktywnym teamem oraz graczami oczywiscie. Będzie ok to może się wtajemniczę na dłużej :)

 

Krótko. Dodany.

 

Nick: Rede

Wiek: 16 lat

Dlaczego chcesz zagrać?: Lubie serwery które są survivalami nie lubię grać na serwerach freebuild na których od razu masz diaxy itp a tutaj trzeba się pomęczyć by coś osiągnąć. Chcę tu grać bo widzę że nie bierzecie na serwer każdego tylko wybrane osoby i moim zdaniem to dobrze nie będzie ludzi którzy będa pisać daj mi to daj mi tamto. Szkoda ze lwc jest z nim można się bawić ale jak by go nie było było by o wiele ciekawiej.

 

Dodany.

 

Siemka :)

 

Nick : hanusik

Wiek: 14

Dlaczego ja : Myślę że będzie fajny serwer. Podoba mi się typ survival , można w nim wiele osiągnąć . Nie wiem co pisać zbytnio więc się nie będe rozpisywał .

Tu kolegi :

Nick : MasterOxin

Wiek: 14

Dlaczego ja : Lubi grać zemną na survivalach ;)

 

Odrzucone.

 

Nick: Mrczesio

Wiek: 14 Po pierwsze:

Chciałbym bardzo zagrać na tym serwerze ponieważ wreszcie jest to serwer bez nobbow

po drugie:Jest to czysty survival a ja uwielbiam takie bez żądnych działek

po trzecie:Będe stałym graczem,który wszystkim pomoga

i po czwarte: prosze o przyjecie

 

Krótko i przyjęty.

 

Prosze o Dodanie

nick:Grzesiek

wiek:15

Jestem kochankiem minecraft w minecraft gram od wersj alapha

 

Odrzucone.

 

Prosze dodanei mnie szukam jakiegos fajnego serva moj nick BiskupPL

 

Odrzucone.

 

Witam

nazywam sie Decuke

chciałbym dołączyć na server

gram w minecrafta 2 lata od alphy do teraz

mam 13moj nick na skype grzech12342

prosze o przyjecie podania

z szacunkiem dziękuje

 

Pozdrawiam Decuke :)

 

Odrzucone.

 

nick Borman i Styczen

 

Odrzucone.

 

d

 

WTF?

 

Siemka, chciałbym żebyś dodał mnie na whitelist gdyż szukam serwera multi na którym mógłbym się dobrze zabawić, pograć z innymi.

Wiek : 15 lat

W minecrafta gram : od roku, gram kiedy znajdę chwile wolnego czasu, czyli w tygodniu od 19:00, weekend od 9 rano do 13:00, wieczorami od 20:00 :)

Mój nick : Bargain

Mam nadzieję, że mnie dodasz. Baaaardzo prooooszę ;)

 

Za krótko.

 

Nick: Error

Wiek: 17 lat

Dlaczego chcesz zagrać?: Lubie Minecrafta, dobre servery i administratorów którzy potrafią zarządzać. Myślę, że ten server ma przyszłość :). Warto spróbować

 

Za krótko.

 

Nick: Tayse/Tayski

Wiek: 24

Od siebie: Cześć :) Szukam serwera na którym miło spędzę czas, mam ochotę pograć bez dzieci neo, hackerów czy też jakichkolwiek oszustw. Myślę że wasz serwer będzie dla mnie serwerem odpowiednim. Pozdrawiam, Tayski

 

Za krótko.

 

Nick: LordMicro

 

Wiek: Duży

 

Od siebie:

Siemka : ) Jestem Achtung i bardzo chciałbym zagrać na tym serwerze. Gram w minecrafta nie od dziś , bo od wersji 1,3_01. :P Szukałem serwera survival i ten się tak ładnie nawinął. Ładna prezka, wszystko na temat bez zbędnego pier***. Nie jestem dzieckiem więc myślę, że przyjmie Pan moje podanie. Posiadam premium.

 

Trochę krótko, ale dodany.

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

Opublikowano

Nick: Olaf_PL

Dlaczego tu?: Bo widze, że ten serwer może być ciekawy, a lubię serwery survival.

Dlaczego ja?: Bo umiem grać w Minecrafta i nie jestem cheaterem.

Ile gram w Minecrafta?: Od sierpnia 2011, ale wiem o tej grze wszystko.

Opublikowano

Proszę o dodanie mnie i mojego kolegi do WL

 

Nicki: ScHaBeK i Czaczmen09

Wiek: po 16 lat.

Staż minecraft : ciężko powiedzieć, gdzieś od bety 1.4

Dlaczego ten serwer? : Lubimy Survivale.

Opublikowano

No nie dodadzą ;p

Trololo mam filmik na
You
Tube
!

 

http://www.youtube.com/watch?v=uhnGdXj-Lik&context=C4df06abADvjVQa1PpcFPnClntxyS9GGricc9qoWS1EUxt_QuYZOk=

Opublikowano

Proszę o dodanie na serwer .

Mam 15 lat , jestem ogarnięty i nie wchodze w konflikty z graczami , w MC gram tylko pół roku ale moim zdaniem nie liczy się ile grasz tylko czy umisz grać , bo można grać z 3 lata a nic nie potrafić tylko stawiać szałasy z drabinakim

Chciałbym zagrać na serwerze ponieważ lubie serwery Survival , bez działek na domki tylko normalna gra i jeszcze bardzo mnie zaciekawiła reklama ;p

Mój nick WortexMine zrozumiem jak mnie nie dodacie ;p To tyle podrawiam .

Opublikowano

Bardzo proszę o dodanie na white-liste na serwerze.

Nick w Minecraft: Taz

Ile gram w Minecraft: Ponad rok - od wersji beta 1.2_0.2.

Wiek: 16

Coś o sobie: Jestem ogarnięty, ambitny, uwielbiam pomaga, szukam jakiegoś fajnego serwa bez griefów itp., chętnie zareklamuje serwer, uwielbiam serwery typu survival. Mam pomysły na konkursy, turnieje, quizy, budowle. Nie jestem dzieckiem neo, hackerem, noobem oraz hejterem. Mogę pomóc na serwie. Lubie gry typu mmo, mmorpg, rpg, fps, fpp itp. Jestem "zaprzyjaźniony" ze słownikiem.

 

Z góry dziękuje.

Opublikowano

Siema ^^

 

Mam 15 lat : ]

Mam Ts 3 , Skype co tam chcesz ...

Moj nick : DanielJ2000

dodaj jeszcze kolegow moich : Kompot999, TicTacPL, Speenaker, Spykyer, Xdek

Opublikowano

Bardzo proszę o dodanie na white-liste na serwerze.

Nick w Minecraft: Taz

Ile gram w Minecraft: Ponad rok - od wersji beta 1.2_0.2.

Wiek: 16

Coś o sobie: Jestem ogarnięty, ambitny, uwielbiam pomaga, szukam jakiegoś fajnego serwa bez griefów itp., chętnie zareklamuje serwer, uwielbiam serwery typu survival.

 

Ajajaj bardzo krótko, ale... treściwie więc dodany.

 

Proszę o dodanie na serwer .

Mam 15 lat , jestem ogarnięty i nie wchodze w konflikty z graczami , w MC gram tylko pół roku ale moim zdaniem nie liczy się ile grasz tylko czy umiEsz grać , bo można grać z 3 lata a nic nie potrafić tylko stawiać szałasy z drabinakim

Chciałbym zagrać na serwerze ponieważ lubie serwery Survival , bez działek na domki tylko normalna gra i jeszcze bardzo mnie zaciekawiła reklama ;p

Mój nick WortexMine zrozumiem jak mnie nie dodacie ;p To tyle podrawiam .

 

Próba - Dodany.

 

Czy mozna wiedziec kiedy zostane dodany ja i moi koledzy na server??

;D

 

Możliwe, że nigdy.

 

Nick. rawrmissile

Wiek rocznikowo 18 ;)

Prosze o przyjęcie ;]

 

Odrzucone.

 

No nie dodadzą ;p

 

No chyba nie.

 

Proszę o dodanie mnie i mojego kolegi do WL

 

 

Nicki: ScHaBeK i Czaczmen09

 

Wiek: po 16 lat.

 

Staż minecraft : ciężko powiedzieć, gdzieś od bety 1.4

 

Dlaczego ten serwer? : Lubimy Survivale.

 

 

Odrzucone.

 

Proszę o przyjęcie mnie na ten server :D zapewne zostanę na dłużej.

 

Odrzucone.

 

Dodaj:

ammi98 i darkdragon

ammi98- 12 lat

darkdragon- 13 lat

i gramy razem od bardzo dawna prosze dodaj mnie ! :D

 

Odrzucone.

 

Witam mój nick: MrStachow proszę o dodanie także moich kolegów: ExTazer oraz xXsednoXx

 

Odrzucone.

 

Nick: Olaf_PL

Dlaczego tu?: Bo widze, że ten serwer może być ciekawy, a lubię serwery survival.

Dlaczego ja?: Bo umiem grać w Minecrafta i nie jestem cheaterem.

Ile gram w Minecrafta?: Od sierpnia 2011, ale wiem o tej grze wszystko.

 

Za krótko.

 

Ale ten serwer jest głupi nie wchodzcie na niego ani nie poddawajcie poddań

 

Dziękuję, ale ten, kto nie będzie chciał wejść na serwer - nie wejdzie, a ten kto będzie chciał - napisze podanie.

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

Opublikowano

Witam!

Imię-Wojtek

Nick-wojoluz

Lat-14 (w czerwcu 15)

Powód zgłoszenia-Nienawidze lagów na serwerach,wkurzających ludzi,serwerów creative.Uwielbiam budować zamki.Moja bardzo spektaklarna budowla to była walcowata wieża o średnicy 30 klocków.Wasz serwer jest na wysokim poziomie patrząc na stan w grze.Bardzo proszę o przyjęcie.Wiem mam własny serwer ,ale nikt nie wchodzi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...